Jump to content

Moto Zajednica

Ugradnja projektora - Transalp 600

Recommended Posts

  • motoras, 2361 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Kod mene je teško jer je prostor u faru oko 7 cm,a par cm iza konektora je zauzet prostor u kućištu fara. Mejbi ako bi pored postojećeg fara napravio dodatne farove,sa svake strane po jedan u koje bi smestio projektore. Danju da koristim klasični H4,a noću dva ksenona.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 600 f4

Odlicna ideja i svaka cast za istu. Mene zanima jedna stvar vezano za ove bi xenon projektore tj. da li moraju da budu u faru ili mogu da se samo napravi nosac i ugrade pod masku? Kontam da im ne bi smetalo dok je suvo ali da li bi radili po kisi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: Pancevo, Srbija
  • Motocikl: trenutno bez, bio KLE `04

Definitivno su projektori veoma korisna stvar! Ja sam recimo problem krivine resavao tako sto kada nema vozila iz suprotnog smera (po Zlatiboru recimo) opalim dugo svetlo pa se vidi sve. Nije bas idealno al dok ne resim neke maglenke mora tako.

 

Ugradio sam projektor (morimoto, bixenon, sa angel-eye-om) u kle-a (2004 godiste, sa staklenim farom - poliracu staklo ili odraditi od plexija preko zime) i bilo je boga mi knap, kada sam natovaren do max ne moze da se nasteluje far valjano, udari gornjim delom angel-eye-a u staklo, fali par milimetara.

 

Druga, bitnija stvar, na koju bih svakom ko planira da kupuje MORIMOTO skrenuo paznju, je da pazljivo provere pri kupovini za koje trziste su projektori koje kupuje. Meni se desilo da sam ih pazario u jednoj beogradskoj firmi, montirao, upalio i tek tada mi je drug skrenuo paznju da je snop svetlosti odsecen suprotno. Tj levi deo snopa je visi (kao na farovima vozila koja se voze po levoj strani). Pa sam imao zezanciju skidanja projektora, nosenja njima da vide sta je po sredi jer im nije bilo jasno preko telefona i sada sam na cekanju da im stigne sledeca tura pa da vidimo kakvi ce ti biti i da li cu da menjam za neke po nasim standardima ili da uzmem nazad novac pa da trazim drugde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja