Jump to content

Moto Zajednica

Canon eos 450D

Recommended Posts

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Kad hocu da okinem jedan snimak za drugim,napise mi busy.Sad to mi se ranije nije desavalo,baterija je puna do kraja.Mora da se saceka nekoliko sekundi pa onda mogu opet.Molio bih za help ako je neko imao iskustva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 614 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Kupi CF karticu ako podrzava aparat a trebalo bi, mnogo su brze i bolje od standardnih SD, XD i slicno. Nije se na njima skrtariti jer ako se nesto zajebe popravke su paprene, meni je bez ikakve najave, kad sam posao da povezem sa racunarom otpao unutar aparata onaj cinc napravio kratak spoj i spalio plocu i procesor, popravka bila oko 9000, u pitanju je Fuji 9500s. Sto je odprilike vise od polovine cene polovnog aparata 1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 389 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Kupi CF karticu ako podrzava aparat a trebalo bi, mnogo su brze i bolje od standardnih SD, XD i slicno. Nije se na njima skrtariti jer ako se nesto zajebe popravke su paprene, meni je bez ikakve najave, kad sam posao da povezem sa racunarom otpao unutar aparata onaj cinc napravio kratak spoj i spalio plocu i procesor, popravka bila oko 9000, u pitanju je Fuji 9500s. Sto je odprilike vise od polovine cene polovnog aparata 1neznam.gif

 

To se isto meni desilo samo sto je popravka bila 17000 Canon 50d

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 614 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

hvala na savetu,ce da vidim sta mi je ciniti...jel ona pase,sad gledam nesto mi nije isti oblik,ili tripujem...

 

Pa ako imas ovakav slot onda ne moze da ne pase jer su standardizovane, i mnogo je bolja od ovih kartica pogotovu sto su im kapaciteti veliki a prenos podataka dosta brzi

 

Cf-card.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 614 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Jbg obicno na vecini aparata koji nisu onaj "idiot" fazon ima pored malog slota za XD, SD, i slicne kartice i CF slot, sad malo proguglah i videh da ti izgleda imas samo ovaj slot sa slike sto sam okacio, steta bas a odlican je aparat ne znam zasto to nisu tu praktikovali 1neznam.gifNasao sam jos da ne podrzava kartice iznad 4gb memorije tako da moja preporuka najbolje uzmi od 2gb posto ce kartica sa vecom memorijom jos da ga uspori kad se natalozi slika 1zdravo.gif

 

450d_memory.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja