Jump to content

Moto Zajednica

Zamena (pitanje za sve)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Yamaha R1

Zanima me sta bi vi uradili na mom mestu.Imam Yamahu tzr 125 iz 1992 godine.Potrebno je neko sitno ulaganje (smigavci,brava,retrovizori).Jedan decko mi je ponudio Sprint Exploler 150.Taj skuter je 2009 godiste.Za njega bi trebalo samo da se zameni sediste posto se malo pocepalo.I sad ja ne znam sta da radim.On meni daje sprinta i doplacuje 100e.Zanima me sta bi vi uradili na mom mestu.Dali bi menjali i li ostavili yamahu ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Продај бре Јамаху за кеш колико год и после купи нешто ..који ће ти тај кинез коме ћеш то после продати!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 614 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Ta ekipica trz, rs, mito... i slicno 2t od 125cc se mnogo tesko prodaju tako da ili ces je dati dosta ispod cene ili je neces ni prodati, to pouzdano znam jer sam ranije imao par 2t motora, a sto se sprinta tice sve zavisi od tvojih potreba ako ti treba motor za gradsko prigradsku voznju, ja generalno ne volim skutere ali kao neko ko je presao sa 2t na 4t masinu mogu pouzdano da ti kazem da ces se dosta vise navozati pogotovu sto se tice potrosnje jer ovaj sprint trosi oko 2.5l na 100km, a delovi za njega su bagatele, lako se nalaze tako da to nece biti problem, generalno sam gomilu predrasuda od kineskim motorima koje sam imao potukao jednim od svojih sadasnjih motora, a cenim da ces na kraju i taj skuter prodati dosta lakse za kes nego yamahy ako budes imao potrebu za necim vecim. 1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Yamaha R1

Sprint je dosta mladji ali zato je kinez :(

 

Na tzr bi za koje vreme trebalo uloziti 30-40e.

 

Trosi dosta.Jos kod da mi da savet pa da uzimam :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Vrsac, Srbija
  • Motocikl: Gilera Nexus 500, ZX6R

Uzimaj... 1aha.gif

 

I ja sam prešao sa jedne matore cvaje (MZ) na dosta mlađi maxi scooter (Majesty), nisam se prevario ni malo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 614 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Ma bre uzimaj kad vidis kol'ko ce ti novcanik biti deblji posle par krugova po gradu lako ces prezaliti Yamahicu, ja sam imao Apriliu RS125 racing, 30kS trosila je od 6-10l u zavisnosti kol'ko zavrces gas tako da znam o cemu pricas, uz puno straha sam prelomio da uzmem "kineza" od 250cc, bas zbog toga sto je "kinez" sam se plasio, medjutim navozao sam se i stigao sam dalje nego sto bi sa Apriliom ikad, desavalo se da predjem i po 300km dnevno, nikad nije ni zastucao a ono sto je najbitnije potrosnja 2.6l na 100, svugde sam stizao i uvek imao goriva 1jee1.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Druže, zameni za taj skuter i lupaj se nogama u dupe od sreće ako taj stvarno hoće da se menja i još da ti DOPLATI i dinar... To je moje iskreno mišljenje.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja