Jump to content

Moto Zajednica

V-strom.hr - forumski susret Makedonija 2014

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: V-strom DL650

Drugari Stromeri (i ostala BJB populacijo),

 

Obzirom da znam kako su mnogi od vas istovremeno i clanovi hrvatskog V-strom foruma, obavestavam vas da se tradicionalni forumski V-strom susret koji je ove godine bio na Korculi, dogodine, preciznije 20. 21. i 22. juna 2014 odrzava u Makedoniji (najvjerovatnije Ohrid).

Znaci, svi koji ste clanovi tog foruma evo imate vremena da planirate a vi koji niste da se sto pre uclanite, pa Boze zdravlja, da se navedenog datuma okupimo u sto vecem broju.

Bice nas iz cele bivse nam drzave a sve ( odnosno, skoro sve) Strom do Stroma :moto3:... nikako za propustiti :takoje:

 

Mislim da je datum zgodan i za one koji u tom periodu planiraju odmor u Grckoj ili u Ohridu pa da povezu lepo sa jos lepsim i sve u zdravlju i veselju da se druzimo malo, jer to je i poenta svakog slicnog okupljanja.

Eto to je sad za sad a kako vreme bude odmicalo, bice i konkretnijih detalja oko smestaja i drugih zahebancija...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5504 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Bio sam na jednom od prvih okupljanja na Ciovu u Dalmaciji, i prilike su tako htele da ne posetim ni jedno okupljanje od tada, iako sam hteo. Nadam se da cu ove godine imati vise srece i da se vidimo na Ohridu. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 135 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW r1250gsa

Kako sam se samo lokalno družio na V Strom turama po Srbiji (i ove godine u Rumuniji), a od doktora slušao o okupljnju stomaša u Čiovu, Bugarskoj.... siguran sam na Ohridu iduće godine....

A kokao stvari stoje, Stroma ćemo vouiti još neko vreme

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 135 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW r1250gsa

Bio sam na jednom od prvih okupljanja na Ciovu u Dalmaciji, i prilike su tako htele da ne posetim ni jedno okupljanje od tada, iako sam hteo. Nadam se da cu ove godine imati vise srece i da se vidimo na Ohridu. :takoje:

Znači doktore odustaješ od prodaje...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: V-strom DL650

Jos uvek nije sve precizirano do kraja mada generalno vec se zna da ce susret biti 20. 21. i 22 juna ove godine najverovatnije u Strugi - hotel ,,Drim".

Ko je bio zna vec a za one koji nisu bili, Struga je na obali Ohridskog jezera nekoliko kilometara udaljena od samog Ohrida a u vezi hotela, on je pre izvesnog vremena renoviran i zasluzuje sve pohvale sto se smestaja i pratecih usluga tice.

Nalazi se na samoj obali jezera i poseduje jako lepu terasu i kafeteriju gde bi u subotu vece (21.06.) trebalo da se odrzi dooobra zurka. :muzicari: .

Jos uvek se dogovaraju neki detalji vezani za voznju i setnju po Ohridu i slicne stvari pa kad ceo paket bude upakovan saljem zvanicnu agendu sa cenom satnicom i sl.

Bice to brzo :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: V-strom DL650

Momci, znaci ovako....

 

Sve pocinje kao sto vec znate, popodnevnim dolaskom eks-yu V-strom zajednice iz raznih pravaca 20.06.2014 - petak, u hotel ,,DRIM" - Struga, gde nas posle vecere ocekuje zurkica u lokalnom kaficu uz zivu svrku.

Subota ili ,,dan D" :aha: pocinje doruckom a produzava voznjom do Ohrida i odredjenih ,,strateskih" tacaka koje se moraju obici, pa se tako ,,umorni" sjurimo pravo u restoran ,,Ostrovo" u neposrednoj blizini kompleksa Sv. Naum, gde cete na rucku isprobati cuvenu makedonsku hranu (tavce gravce je obavezno, domaca pita, makedonska pljeskavica, sir, jos po neki specijalitet, baklave i tulumbe za desert,manastirska rakijica kao aperitiv ....)

Posle rucka imate voljno za razgledanje i/ili shoping po Ohridu (tesko onima koji povedu zene :moto1::zvizduk:) i to traje do vecere u hotelu, posle koje pocinje glavna zurka :muzicari::cirka1:. Na zalost, zbog zakonskih ogranicenja, zurka traje do 1 posle ponoci :( ali snaci cemo se vec nekako.

 

U nedelju 22.06.2014 posle dorucka prica se oficijalno zavrsava, lepo se ,,izljubimo" :Sloper:pa kud koji...

 

E sad ono najvaznije: cena svega ovog na gomilu sa sve ruckom na Ostrovu je 73 eurica po osobi (ne racunajuci shoping :oda2: ) i placa se pri dolasku na licu mesta - znaci nema potrebe od nikakvih rezervacija sa vase strane - to na sebe preuzimamo mi kao organizatori.

P.S. Cena aranzmana koju smo dobili vazi ukoliko nas bude 50 ili vise (a po nekim saznanjima trebalo bi) a ako ne :neznam: redovna cena. Zato drugari, dolazite u sto vecem broju :aha: zovite komsije prijatelje, blizu i dalju rodbinu... ma svi brate :jee1:.

 

Postoji jos jedan detalj oko koga se jos uvek lome koplja na forumu a to je ponuda hotela za zurku u subotu vece koja glasi: za + 9 eura po osobi, neograniceno pice (pivo, vino crno i belo i sokovi - bez zestokog)

Znaci ukoliko se od vecine clanova prihvati ova ponuda to bi znacilo ukupno 82 eura po osobi ( mada licno mislim da to nece proci jer cene pica i tako nisu visoke, no ostaje da se utvrdi taj detalj i to na kraju krajeva zavisi i od vas, pa ajde da vas cujemo)

Eto to je to pa sad ko ima pitanja, napred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: V-strom DL650

Pedja,brate,kralju :care: :care: :care: .:care: Ja sam za a nadam se da cu povesti jos dva ili tri a mozda i cetiri stromera :zdravo:

 

:takoje: samo napred predsednice .. povedi celu vladu ako treba :jee: a posebno ako imate nekog ,,ministra za narodno veselje"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: V-strom DL650

Ako sam dobro razumeo samo ljudi sa stromovima dolaze u obzir?

 

Pozeljno je no nije obavezno...bice tamo i drugih motora ali uglavnom stromovi...ipak je to V-strom forumski susret :takoje:.

Ono sto je preporucljivo (a i to nije striktno), to je da dodju clanovi foruma http://v-strom.hr/index.php

kojih ima u Srbiji, i po celoj bivsoj Jugi a moze da se uclani ko god zeli - nije kasno... to barem ne kosta nista a zna biti vrlo korisno pogotovu vlasnicima stromova, zato sto na forumu ima jako dobra baza tehnickih saveta i razmenjenih iskustava po skoro svim pitanjima vezanim za v-strom problematiku.

 

Eto, bilo kako bilo, svi ste dobrodosli :zdravo: sa stromom ili bez njega, vazno da ste na dva tocka izmedju kojih je nekakav pogonski agregat :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1544 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Još 15-ak dana do ovog okupljanja.Planirao sam da idem na skup ,pa posle da produžim na Tasos ili Krf.Ide li neko iz nase komunice,da se spustimo zajedno do Ohrida ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1902 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Planiram ja da idem. Nisam jos 100% siguran. Javicu se ako budem siguran 100% pa da se dogovaramo za put.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e

Ja bih isao, drugar i ja sa 2 stroma, medjutim ne mogu krenem pre 15h.... Nadam se da to nije kasno?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: V-strom DL650

U principu, sobe su obezbeđene za sve koji su se prijavili odnosno rekli da ce doći do 01.06.... svi ostali koji dođu a nisu se jasno najavili do navedenog datuma, dobrodošli, snaći ćemo se nekako :aha: . Problem bi se eventualno javio za parove (one koji nisu najavljeni ) koji nebi da dele sobu sa još nekim... ali i njih cemo smestiti negde... što bi reko neko sa foruma ,,pa jesmo li bajkeri ili p...e" :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1544 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Drugar i ja krećemo ujutru prema Ohridu na skup stromera.Otprilike oko 8,pola 9 sa naplatne rampe Bubanj potok.Ako neko želi da se priključi,slobodno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja