Jump to content

Moto Zajednica

Programer trazi posao

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Drustvo, devojka trazi posao pa smo mislili da probamo i ovde.

 

28 godina, upravo zavrsila IT-Akademiju (smer Microsoft development). Nema iskustva, ali je spremna da uci i napreduje. Ipak mora odnekud da pocne :)

 

Ako ima neko neki predlog, ili zna nekog, ili zna nekog ko zna nekog :) napisite ovde ili na pp ili ostavite e-mail da ona posalje CV.

 

Hvala i pozdrav :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6301 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Moj predlog je da pocne da radi preko interneta. Nisam bas nesto u toku sa tim, ali moj drug je tako poceo i nije mu lose islo, zaradjivao je mesecno prosecnu platu, a radio je kad mu se radi i koliko mu se radi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro
1380045636[/url]' post='1550080']

Moj predlog je da pocne da radi preko interneta. Nisam bas nesto u toku sa tim, ali moj drug je tako poceo i nije mu lose islo, zaradjivao je mesecno prosecnu platu, a radio je kad mu se radi i koliko mu se radi.

 

Da li mozes malo vise informacija da mi das....gde, sta....itd? Na pm

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6301 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ne znam gde i sta konkretno, sem da preko interneta nalazi posao da pise programe, u pitanju je neka vrsta konkursa. Poslodavac napise sta mu treba, tj kakav program i onda se programeri javljaju sa ponudama za koliko para hoce da urade program. Ako budes izabran uradis zadato i budes isplacen.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šljivotres, 72 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100R

neka proba odesk.com , sajt za "freelancing" (jebem li ga valjda se tako pise) moj kum je poceo preko njega nasao tri cetiri klijenta i sada sasvim lepo sljaka za sebe i svoju porodicu :) puno srece u svakom slucaju 1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

Pocetnik je ona za frilensing, velika je tu konkurencija, a i mislim da nema dovoljno znanja za to. Bolje da vidi praksu u nekoj firmi, npr komtrejd, da jos douci neki jezik. Danas je napopularniji, i najtrazeniji mobile development, prvenstveno Java za Android i Object C za iOS, inace Android developeri u Srbiji su placeni izmedju 700-1700 evra, zavisno od nivoa znanja. Moja preporuka je da se baci na Javu, ne moze pogresiti, i ako je dobro savladala oop na akademiji, nece joj biti problem da nauci sintaksu i pocne da se bavi time. :) Inace, programiranje mora da se voli i da se ima bar malo kefala, ne moze to da se nauci kao pesmica ;) Pooz i srecno.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Gorka je to corba. Da se moze zaraditi na programiranju, moze. Da svaki dan ides inspirisan na posao posle vise godina? Jedino ako je lep dan pa za rucak okrenes koji krug da otreses stres1moto3.gif

Radim u dobroj firmi za solidnu platu..ali mozak mi je ispran sa softverom gde kliknes tu i otvori se ovo pa user unese nesto pa validacija pa save ili cancel pa ispocetka..jednog dana cu da programiram robote za nasu ili motore za hondu ja vam kazem1oda.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: versys 650

Нека погледа огласе на инфостуду (@admin: ако је реклама, обрисати пост). Бацим поглед тамо с времена на време, наведено се тражи у око 20% случајева...додуше, траже и искуство, али ништа је не кошта да покуша.

 

Оффтопиц:

Зашто је жена програмер као морско прасе?

Нит је морско, нит је прасе.

 

Без увреде, ово сам чуо од колегинице :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja