Jump to content

Moto Zajednica

POTREBNI KONTAKT PODACI!!!

Recommended Posts

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Posedujem motocikl koji se vodi na kolegu iz Zajecara. Odradio bih prenos vlasnistva pomenutog vozila na svoje ime, ali je broj mobilnog telefona vlasnika motocikla koji ja imam, sada iskljucen. Zadnji put sam bio u kontaktu sa vlasnikom pre godinu dana.

Dakle, potrebni su mi neki kontakt podaci, broj telefona, prava adresa ili sta god osobe:

 

MILAN STOJANOVIC - Debeli

ul. Hajduk Veljkova 123

Zajecar - to su podaci iz saobracajne dozvole

 

Radi u PZP-u Zajecar

Trenutno vozi Yamahu R6 - to su podaci koje sam saznao

 

Znaci, trazi se zbog prenosa vlasnistva vozila.

Hvala unapred i POZZZ!!!

Nenad Kladovo. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

jesi mozhda probao 988 sobzirom da imash dosta podataka?

 

Da, i to nekoliko puta. Ili su pronadjene osobe pod tim imenom iz okoline Za, ili se po adresi javljaju neki sasvim drugi ljudi... Hvala na pokusaju!

Trazi se i dalje!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Misija obavljena, kolega Milan lociran, i kontakt obavljen. Jos jednom HVALA SVIMA koji su pokusali da pomognu, i koji su to uspeli!!! :zdravo: :zdravo: :zdravo: :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja