Jump to content

Moto Zajednica

27-28.jun.2008 Freestyle Horgos

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Drag, jel to proverena informacija? Ako jeste, stavicu u nas  kalendar moto skupova i dogadjaja...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

Na susretu u  Horgosu se moze za jedan dan videti svasta sto na drugim moto susretima nemoze.Vec nekoliko godina nikako ne propustazm moto susrtet u horgosu zato sto u jednom danu bude moto kros trke ,dugacak strifajt po danu a bude i nocni sto nema ni na jednom susretu,trke ubrzanja najbolje budu na zatvorenom delu autoputa,trial sou a bili su i oni automobili sa ogromnim tockovima sto gaze sve pred sobom, zaista dobar susret.Vidimo se i ove godine

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

27.JUN

Sakupljanje, Street Fight Show(Vegtomi.hu) Moto Cross,

Koncerti : IGNORANCE(Horgos), SVETI GRAL,

Disco: Radio Plusz

Strip Show,Go Go Girls

28.JUN

Street Fight Show(Evropski

prvak),Moto Cross,AutoCross,DEFILE (HORGOS-KANJIZA)

Biker Games,Rodeo Bik,

Trka Ubrzanja (0>300m)

Koncerti: AC(E)DC(E)(Hu), Beer Drinkers(Bg)

Playmate EROTIC SHOW

 

Mesto: HORGOS

 

Telefon: 064/4224488

 

Cena: 350

 

ZAGARANTOVANO DOBAR PROVOD, SVE VAS OCEKUJEMO !!!

 

post-3945-1287899945128_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

ovo nesmem propustiti,a bas sam hteo da stavim reklamu za susret. Dobio sam nekoliko postera od druga da polepim po mom mestu i susednom gradu, no dobro dolazim obavezno kao i prthodni godina.Po meni je to jedan od najbolji susreta na kome za ulaznicu vidis najbolji stritfajt sou,najbolje trke ubrzanja koje se odrzavaju kod nas,auto kros trke i moto kros trke,a ovj defile do kanjize je odlicna ideja.

Ideli ko jos sa foruma

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Idem ja ako vreme posluzi. Mozda uspem da nagovorim i onog shminkera iz Beceja... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Hehehe pi.... Idemo sto posto jos se cujemo,pa mozda pustimo Motorasa da nam diktira opet tempo :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Pancevo - Bliski Istok
  • Motocikl: Yamaha XVS 650 classic

    Tacno 27.juna Milos i ja bi trebalo da se u okviru nase Ture obodom Srbije nadjemo na severu Vojvodine. Za sada nam se lepo uklapa da stignemo u Horgos 27. po podne budemo tu noc i sutra dan na zurci pa negde 28. predvece zapalimo kuci (obaveze su neumoljive)

    Nadam se da ce sve ostati tako a vidim da dolazak u Horgos najavljuju neke poznate face  :) i eto prilike za lepe susrete.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

E pa evo ja se vratio pre sat vremena. Evo neka zapazanja iz mogu ugla. Prvo malo kritike, dosao sam danas oko 4 popodne i na samo ulazu ni dobro dosao ni nista nego odmah 350din. Ja vadim crvernu, on kaze da nema sitno, ja kazem i sta sad? On meni ajde vidi da nemas sitno. Ja ceprkam po dzepovima, kuvam od vrucine i jedva nesto sitno nadjem. Znaci bas sam se iznervirao. Onda udjem unutra motorom, prakiram ga i da uzmem nesto da popijem, kad ono nema nikakvih stolova i stolica za sedenje. Bilo samo 11 sank stolova-pecurke i to popinjene. Popijem vodu i sad da bacim flasu kad ono nema nigde kante za smece. Dosta lokalnog stanovnistva nece da prica srpski sto me jako nervira, ali to nije samo slucaj sa Horgosom, to sam i u Adi doziveo. Svidja mi se sto cene pica nisu velike, isto tako i klope. Prostor, nista spektakularno. Ko ne zna put, verovatno bi promasio, jer nema nigde sa auto puta oznaka za  moto susret i za mesto Horgos, nego treba znati da se iskljucuje na mestu gde pise Kanjiza. Video Aarnolda i Motorasa i nikog vise nisam video sa foruma. Sve u svemu Provozao se oko 250 km i ispunjen vikend.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Dobanovci

[quote author=KAWA link=topic=14080.msg275055#msg275055 date=121 Video Aarnolda i Motorasa i nikog vise nisam video sa foruma.

pa zar to nije logicno forumasi su na Forumu a ne na motorima ! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Video Aarnolda i Motorasa i nikog vise nisam video sa foruma. Sve u svemu Provozao se oko 250 km i ispunjen vikend.

 

Ja sam krenuo kuci oko 17, verovatno smo se mimoisli. Bio je tu jos jedan clan (mislim da mu je nick Bata) ali je covek takodje krenuo kuci neposredno pre mene.

Bilo je dobro, lep izgovor za voznjicu i druzenje sa prijateljima.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Kikinda

Bio sam prisutan od 14 do 21 h, i kao sto kawa rece los deo je bio sto kad smo uzeli pasulj nismo imali gde da ga pojedemo.Naisli smo na neku binu na sred sunca i nekako smo stojeci na brzinu pojeli.Pasulj je bio odlican.Na ulazu devojke koje ne razumeju srpski jezik-ja neznam odakle su samo nije to uredu.Obezbedjenje je radilo svoj posao onako samo je bitno da se uzmu pare bez dobrodoslice i ostalog domacinskog.Imao sam peh da sam izgubio ulaznicu koju mi je onaj na ulazu nalepio za retrovizor.Izgubio sam je na putu kad smo isli na defile malo sam ga brze poterao i nema je,sva sreca u nesreci na delu gde su bile trke ubrzanja ja pogledam dole kod noge stoji ulaznica nekom ispala:).Eto reko resih problem kako osla tako dosla.Tu bi mogli organizatori da obrate paznju kad se prave te nalepinice-ulaznice.NPR na Palicu su mi nalepili oko retrovizora nalepnicu koju sam kuci morao nozem da secem nikako drugacije nije mogla da se skine.Tako bi trebalo da bude svugde.Stret Fight je bio odlican momak nas je sve odusevio svojim exibicijama,moto kros je bio dobar.I nije mi se dopalo Auto kros trke sad ce biti sad nece i na kraju opet oce-smeta im prasina na stazi,ajd sakupimo se da gledamo kad oni dva tri kruga i to polovina takmicara-polovina je bila spakovana vec u prikolicama,i bez pobednika i icega kraj.Sve u svemu lep susret dosta motora itd...pohvale organizatorima eto te sitnice se daju popraviti sledeceg puta pozdrav i evo par slicica.

 

http://cdn.bjbikers.com/images/imported/iv/OCiqU_dsc00214kj6.jpg

 

http://cdn.bjbikers.com/images/imported/eg/z2scg_dsc00211yj9.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Meni je bilo solidno samo je u organizaciji bilo na kilo propusta sreo sam sa foruma Motorasa ,Makia,Batu iz Vrbasa,Kawu,Draga koji se trkao na trkama ubrzanja,zatim Maxi69 kako mislim isli smo tamo u istoj ekipi, nerviralo me sto ljudi kazu nije bilo gde da se sedne meni je vise licilo na neku komercijalu sta ja znam nije bilo lose ovako bar sam se provozao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: SOMBOR
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 750 K2

meni je pasulj bio extra,sa foruma videh KAWU  posto ni on kao ni ja nismo isli na defile pa ga je lako bilo uociti,al nisam imao vremena da ga upoznam,zadrzao se do 20 h....nemogu ni da hvalim ni da kritikujem ,ako nista bar sam se provozao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

i kao sto kawa rece los deo je bio sto kad smo uzeli pasulj nismo imali gde da ga pojedemo.Naisli smo na neku binu na sred sunca i nekako smo stojeci na brzinu pojeli.

 

E, pa mi sa Rovima smo se fino snasli!  ;D

gjkbz_slika061qb6.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 99 postova
  • Lokacija: Becej
  • Motocikl: FJR1300A

Eh, niko slike da okaci...

 

Evo ja cu, samo par reci pre toga (citiracu KAWU i maxi69, lakse mi tako :) )

 

... i na samo ulazu ni dobro dosao ni nista nego odmah 350din.

 

A ja sa suprugom, pa 700din  :o

 

A odmah da dodam oko cene, i to je samo ulaz, pasulj nismo stigli da probamo, a tombola 100din, pa zid smrti 100din... Nista za tu cenu ulaznice!

 

Onda udjem unutra motorom, prakiram ga i da uzmem nesto da popijem, kad ono nema nikakvih stolova i stolica za sedenje. Bilo samo 11 sank stolova-pecurke i to popinjene. Popijem vodu i sad da bacim flasu kad ono nema nigde kante za smece.

Tacno.

 

Dosta lokalnog stanovnistva nece da prica srpski sto me jako nervira, ali to nije samo slucaj sa Horgosom, to sam i u Adi doziveo.

Ne ide ti sa madjaricama, pa se ljutis :D;)

Ne znam, cinjenica je da je stanovnistvo u Horgosu 84% Madjara, 7% Srba, a program je vodjen i u kampu, i na trkama ubrzanja 50-50% srpski-madjarski. I, da, u susednom mi B.P.Selu dosta starijih ljudi ne zna srpski, a ne da nece da prica. Ali to je druga tema...

 

Svidja mi se sto cene pica nisu velike, isto tako i klope.

Pljeskavica 180din, meni to malo vise...

 

Prostor, nista spektakularno. Ko ne zna put, verovatno bi promasio, jer nema nigde sa auto puta oznaka za  moto susret i za mesto Horgos, nego treba znati da se iskljucuje na mestu gde pise Kanjiza.

Ni ja nisam gledao jer znam put, sad kad citam, stvarno nisam video ni ovamo od Kanjize nikakve oznake?

 

Stret Fight je bio odlican momak nas je sve odusevio svojim exibicijama,moto kros je bio dobar.I nije mi se dopalo Auto kros trke sad ce biti sad nece i na kraju opet oce-smeta im prasina na stazi,ajd sakupimo se da gledamo kad oni dva tri kruga i to polovina takmicara-polovina je bila spakovana vec u prikolicama,i bez pobednika i icega kraj.Sve u svemu lep susret dosta motora itd..

Streetfight-er je http://www.veghtomi.hu, a auto kros www.ocekaki-necekaki.com  ;)

 

I na kraju, najveci plus susretu je sto sam upoznao Squirrel-a i Kiska iz Era, veliki pozdrav za njih od Vesne i mene!

 

Auto-cross:

404.jpg404.jpg404.jpg404.jpgPQlcC_autocross005la7.th.jpg

 

Defile, tj. osvezenje u Kanjizi u pauzi defilea:

hw4pJ_defile001nn6.th.jpgb0qnK_defile002du7.th.jpgAAJqU_defile003pp4.th.jpg404.jpgXizZB_defile005lx6.th.jpg

 

Trke ubrzanja:

xh1TI_horgos109gu4.th.jpgbm3d0_ubrzanje001on2.th.jpg404.jpgoBShv_ubrzanje003an7.th.jpgAeUKN_ubrzanje004ws7.th.jpg

 

Streetfight:

404.jpg404.jpg404.jpgSN4KC_streetfight004ju3.th.jpg404.jpg

 

Kamp:

404.jpgOQ6m9_kamp002oy5.th.jpg404.jpgQzpEH_kamp004sh3.th.jpg404.jpg

 

Ahh...

Qcn6e_busa001ca8.th.jpgrM574_busa002cv5.th.jpgHEizG_busa003cx1.th.jpgFZhUl_busa004hw1.th.jpgWcgzd_busa005eh0.th.jpg

 

Nas bike:

LdOmI_kamp006ha9.th.jpg

 

I... Ziveli!

PEnnE_squirrelrobifn5.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: SRB Uzice Rade-Squi...

 

 

Hvala Robi što si postavio slike ja već treći skup zaboravljam fotoaparat...

Da budem iskren sem Robija i njegove supreuge sa kojim sam se upoznao i družio nisam

nikog drugog  video sa BJB... mada mislim da je momak sa z750 bio ispred mene u defileu

verovatno  bio naš član "motoras" koji deluje malo uobraženo ili možda grešim...

A skup je više sportsko-komercijalnog  karaktera nego opuštencija. nisam video više novih

motora na jednom mestu pravi "kičeraj" Najbolji događaj  na skupu je Street Fight jednom

rečju savršenstvo i momenat kada na trkama ubrzanja jamaha r1 "dere" hajabusu...  :P ;D

Šta ću volem kada slabiji pobeđuje...  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA

 

 

rečju savršenstvo i momenat kada na trkama ubrzanja jamaha r1 "dere" hajabusu...  :P ;D

Šta ću volem kada slabiji pobeđuje...  ;D

 

Prvo treba da znate, da taj yamaha, nije bio obican yamaha. Motor mu je lepo preradili, da bude takav, kako bi trebalo da radi. A drugo, zadnja viljuska. Nije fabricki. Produzeno negde 6cm. To jako puno znaci. Hajabusa bio je potpuno nov. 50km bio je u sat!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

neznam ali meni se svidelo u horgos dolazim iskljucivo da bi video stritfajt koji je najbolji sto se odrzava kod nas,ceo dan je ispunjen programom a to se mora i platiti jeste da su pljeskavice bile skupe ali sta da se radi.na susretu sam video robija,batu,makija,arnolda,kawu sa njima popricao i prosao dan .sve u svemu nije bilo lose jedino sto sam se iznervirao nisam poneo baterije za foto aparat to mi je malo pokvarilo dan , a bilo je materijala da se slika ohohoj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

 

 

Hvala Robi što si postavio slike ja već treći skup zaboravljam fotoaparat...

Da budem iskren sem Robija i njegove supreuge sa kojim sam se upoznao i družio nisam

nikog drugog  video sa BJB... mada mislim da je momak sa z750 bio ispred mene u defileu

verovatno  bio naš član "motoras" koji deluje malo uobraženo ili možda grešim...

A skup je više sportsko-komercijalnog  karaktera nego opuštencija. nisam video više novih

motora na jednom mestu pravi "kičeraj" Najbolji događaj  na skupu je Street Fight jednom

rečju savršenstvo i momenat kada na trkama ubrzanja jamaha r1 "dere" hajabusu...  :P ;D

Šta ću volem kada slabiji pobeđuje...  ;D

izvini a kazimi zasto sam delovao ili delujem uobrazen

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja