Jump to content

Moto Zajednica

Jurili me jer sam im svirnuo

Recommended Posts

  • U prolazu, 56 postova

Sinoc oko ponoci dok sam se kretao ulicom na rskrsnici gde pocinje druga ulica , crveni Porsche Cayene bez tablica mi oduzima prvenstvo prolaza. Nije bilo strasno ali sam se uplasio u trenutku, svirnuo sam i blicnuo kulturno. Na autu su bili svi prozori spusteni, cula se neka muzika glasno i jedan ljutiti glas "STA JE !!" Iskuliram, skrecem lagano na sledecoj raskrsnici, iza mene skripe gume, prati me taj isti Porsche. Prilazi mi sa strane, lik sa zadnjeg sedista nesto vice, psuje familiju. Uspanicio sam se i dodao gas do kraja, medjutim oni idu uporedo sa mnom i hoce da me udare. Zakocio sam naglo i skrenuo u ulicicu desno, pun gas nekih stotinak metara pa levo iza neke zgrade i ugasio svetla. Sacekao sam nekih pet minuta, nisam ih video vise i sa velikim strahom otisao kuci :ups:

 

Sad me je strah da se ne sretnemo opet negde.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova

Sta da vam kazem, cuvajte se, mene je strah i auto kad vozim. Kad sam video kako stari Volvo moze da zguzva neki drugi auto, ne zameram se nikom. Cak i kad nisam kriv.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 532 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Ducati 748 S

Ja tako kad me neko mnogo iznervira zapamtim registraciju i koji je auto , pa kad ga vidim negde ili mu ode retrovizor ili nesto drugo , zavisi od raspolozenja.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Budala u saobraćaju je uvek bilo i biće... moj bivši komšija je zaglavio u zatvor jer je, isprovociran sviranjem na semaforu, izvukao čoveka iz auta i ubio ga od batina- bukvalno... Samo mi je žao što ni zatvori nisu dovoljni za takve kretene! 1lud.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Proceni kome blicas...0takoje.gif

To mi je bas jadno. Znaci dedi od 90 godina mozes da blicas a nekom liku u porseu, bmw-u ne? :neznam: Ili blicas uvek i svima ili jednostavno dignes ruke i vozis.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3146 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

ili jednostavno dignes ruke i vozis.

teško da će tako moći da vozi

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Proceni kome blicas...0takoje.gif

To mi je bas jadno. Znaci dedi od 90 godina mozes da blicas a nekom liku u porseu, bmw-u ne? :neznam: Ili blicas uvek i svima ili jednostavno dignes ruke i vozis.

 

Nista u zivotu ne generalizuj...ono sto sam godinama ucio mladjanu populaciju je da paze sa kim se kace,pa eto sinak blicnuo,ovi ga jurili po kraju...pa neka on blica svima...Kad vidis besna kola,koja ne zarezuju nikoga okolo,ne blicas ves se bacis na ignorisanje njegovih prekrsaja,i udaljis se od istog.Ako te je i iscimao,jbg...Svi mi znamo sta je pravda,ali sila pravednoga ne moli...Ti mozgovi nisu u redu i tako je kako je...

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600N Suzie-Q

I najveca p____a kad sedne u dobar auto misli da ga se svi plase.

I oni dobijaju batine, krvare, busi ih 9-ka...A i uvek mozez da im auto polijes AT uljem preko noci pa nek ga farbaju kad su smekeri (da ne idem u druge krajnosti) >:(

Jedino sto posle moras malo da se pripazis...

E sad svaka akcija ima svoju reakciju, ako mozes da zaboravis to je mozda i najbolje resenje jer koliko sam skapirao nije bila preterano rizicna situacija, a cini mi se da nisi nasilan tip koji bi ih vijao iz principa.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Nece ni oni dugo tako

Oce sve dok ne nalete na vecu budalu nego su sami, pa kad im ga taj neko "svirne"...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Gdje je policija bila, nikad ih nema kada treba... Samo pljačkaju i maltretiraju normalan narod...

 

Verovatno u tom porseu, barem je meni prosle godine bilo tako :zvizduk: ista situacija

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

ko beshe lik shto je ispresavijao 2-3 lika u nekom dzhipu? znam da je bila neka hushka pa im chovek objasnio de im je mesto :stabre:

 

valja imati ubedjivach (chitaj: eng pendrek isl) sa sobom..

 

ovi kompleksi su postali neizlechivi jbt, ni porshe ne lechi vishe kako treba..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 9032 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Proceni kome blicas...0takoje.gif

To mi je bas jadno. Znaci dedi od 90 godina mozes da blicas a nekom liku u porseu, bmw-u ne? :neznam: Ili blicas uvek i svima ili jednostavno dignes ruke i vozis.

 

I te kako treba paziti kome i na kakav nacin zelis skrenuti paznju....

 

Pre par godina moj brat Zoran ( 82god. ) je naleteo na narkomane ( 91, 94god ), dobio je metak u glavu, tacnije ulazna rana ispod levog oka, metak je ostao u vratu izmedju 2 i 3 prsljena koji stoji i dan danas.

Tako ranjen se odvezao do Hitne i na ulazu onesvestio, pukom srecom uspeo je da prezivi bez ikakvih posledica po zdravlje.

 

..... nesto vise o tome procitajte OVDE

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Proceni kome blicas...0takoje.gif

To mi je bas jadno. Znaci dedi od 90 godina mozes da blicas a nekom liku u porseu, bmw-u ne? :neznam: Ili blicas uvek i svima ili jednostavno dignes ruke i vozis.

 

I te kako treba paziti kome i na kakav nacin zelis skrenuti paznju....

 

Pre par godina moj brat Zoran ( 82god. ) je naleteo na narkomane ( 91, 94god ), dobio je metak u glavu, tacnije ulazna rana ispod levog oka, metak je ostao u vratu izmedju 2 i 3 prsljena koji stoji i dan danas.

Tako ranjen se odvezao do Hitne i na ulazu onesvestio, pukom srecom uspeo je da prezivi bez ikakvih posledica po zdravlje.

 

..... nesto vise o tome procitajte OVDE

 

Eto,klasicna situacija...i uvek moze da se desi nekome.Hajde lepo nemojte da se kurcite po forumu,nego slusajte starije i iskusnije.Naj manji problem je u fer tuci jedan na jedan,ali to ne ide tako u zivotu...drugo,mi smo na motociklima,znaci ranjivi...trece nikad ne znas da li je osoba naoruzana,kao u doticnom primeru...Opet kazem ne generalizujte,mogu manijaci da budu i u fici...ali krimogene face obicno voze bas Kajene,pa jos kad vidis da se bahato ponasa,to je siguran signal da se sklonis...i nisi pri tome pi.ka,kao sto mladi kolega kaze,vec pametan i mudar covek.Sa budalom nema pobede,vec samo povrede...

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja