Jump to content

Moto Zajednica

Flip up IXS kaciga

Recommended Posts

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Pozega
  • Motocikl: V-STROM 650

Danas sam prvi put probao jednu Flip up kacigu. Radi se o IXS HX 337 modelu i moj prvi utisak je da je mnogo bucna, da u njoj zaista mnogo susti. Do sada sam nosio Full face G-mak Speed i razlika u nivou suma je ogromna. Sa IXS ne cujem motor pri 80 kmh. Da li se radi samo o ovom modelu ili je to uobicajena stvar za Flip up kacige. Sto se tice udobnosti, lakoce stavljanja na glavu... nemam zamerku, ali sssssustanje.!?

 

Послато са GT-N8000 користећи Тапаток 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Piaggio Beverly Sport Touring 350

Nemam neko bogato iskustvo, ali moja Nolanka flip up, susti samo tako, i pri 80kmh. Doduse, meni je to sada normalno tako da kazem, navikao sam. Mada mogu misliti kako je tebi, kada sa full face-a predjes na flip. Inace su bucnije od full face kaciga. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 289 postova
  • Lokacija: Kv-Bg
  • Motocikl: Kawasaki er6-n

Sasvim normalno...ja imam ls2 I isto je bucna samo sto sam ja presao sa cross na flip up pa mi ne smeta :)

 

Nisam probao, ali mislim da neke skuplje/kvalitetnije se cuju manje...mada naviknes se za par voznji I posle ne obracas paznju....

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Piaggio Beverly Sport Touring 350

Probaj da vezes maramu oko vrata tu gde je kaciga, i ako imas ono za komunikaciju mesto kao, stavis tu nesto, trebalo bi da smanji buku. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Pozega
  • Motocikl: V-STROM 650

Ma nije lose cuti i motor malo, ali me brine kada krenes na duzi put, a ona negde pusta sve vreme odnosno duva u glavu... Moze da bude gadno! Jbg, racunao sam da taj sum nije toliki, a cinilo mi se da je u nju lakse dodati BLUETOTH. E sada pri ovolikoj buci tesko da mogu da cujem ista na zvucnike... :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Piaggio Beverly Sport Touring 350

Meni ne duva bas nista na ovoj kacigi, kada spustim vizir, milina, ali da se cuje shvuuuuuuuuuuum, cuje se. Mozda neki kvalitetniji flip up da probas ako si u mogucnosti, tj, ako bas zelis taj tip kacige, ali u principu tako je kako je. 1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 289 postova
  • Lokacija: Kv-Bg
  • Motocikl: Kawasaki er6-n

Pa ne mislimo mi da duva bukvalno kao da je otvorena nego fijuce jbg prelama se vazduh...:D

Kazem nisam imao prilike da probam ali verovatno su kvalitetnije I manje bucne ove visokobudzetne ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja