Jump to content

Moto Zajednica

14.15.16. JUN 2013. 7. MEĐUNARODNI MOTO SKUP MC IL PARADISOO ISTOČNO SARAJEVO

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 119 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250 S

Fenomenalan provod... Tokom prethodne sedmice tako sam se nakupio neke negativne energije, da mi je ovaj skup bio odličan ventil. Sve pohvale organizatorima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 565 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Evo i mi se vratili. Bilo prelepo, svaka čast domaćini, kolega imao mali problem sa svećicama ali se domaćini pokazali pravo nabavili novu svećicu iako je bila subota veče i mi zadovoljni nazad. Sve pohvale i vivdimo se i dogodine. Bacićemo sutra i pokoju sličicu :takoje::moto3::zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Dolazim sutra na skup i planirao sam da se u nedelju spustim do Trebinja pa kući.Jel bolje preko Plužina i Šćepan polja ili preko Žabljaka i Pljevalja?

Mi prosli vikend nismo mogli na zabljak preko pluzine i trse nije moglo od snega ali verovatno moze savnik zabljak pljevlja. A scepan polje nije lose lep put uz teku i fine krivine za uzivanje. Od bosanske granice losiji i uzi put do foce od foce ok ali se pazite policije.

Probijen je put preko Trse pre par dana ali pošto sam već kasnio i ja sam se vratio preko Plužina ,Šćepan polja,Foče,Goražda i Višegrada.

Pozdrav za Mostarca i Djoleta iz Bara!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Svaka čast organizatoru na onakvoj motorijadi... Vidimo se do godine... Bilo je odlično...

Nažalost ostao sam bez jakne Dainese i kacige (ukradena) i želio bih pohvaliti organizatora za trud koji su uložili da pokušaju pronaći....

Jedino što smo uspjeli je sačuvai sliku prvog sumnjivca, koji naravno en pripada bajekrskom svijetu :nanana:

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Klenak
  • Motocikl: honda vfr

Zahvaljujem se MC IL PARADISOO lepom doceku,na najboljem skupu ove godine,veliko srce bajkersko.Najvise se zahvaljujem na velkoj pomoci oko mog pokvarenog motora.Zatrazio sam pomoc od organizacije,koji za vrlo kratko vreme nasli sveckog majstora naravno koji doneo Deo i upalio mi Motor.posto smo sredili Motor nastavili smo da uzivamo koncertima ortodoksa i naravno zive legende riblje corbe koji nam je sviro preko 3 sata.i za lepo spavanje lepota zenskog pola koja je pokazala umece na sipki. Omogucili su mi da nastavim dalje pro pütovanje,sa rodjakom koji posao triciklom koji je prvi put bio u sarajevu i sa kojim odusevljen sa svim vezano za skup. jos jednom Veliko Vam Hvala na svemu nastavicu svoju tradicuju redovnim dolaskom u Sarajevo..Poz iz Herceg Novog i naravno proputovanje se nastavlja i vidimo se u Uzicu....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Sokolac -Republika Srpska
  • Motocikl: HONDA CBR 1100XX ;

Hvala Vam na pohvalama, mi se iskreno trudimo da vama bude što bolje na našem skupu.

Ako bog da vidimo se i dogodine u većem broju.

Veliki pozdrav od članova "IL PARADISOO" :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Dolazim sutra na skup i planirao sam da se u nedelju spustim do Trebinja pa kući.Jel bolje preko Plužina i Šćepan polja ili preko Žabljaka i Pljevalja?

Mi prosli vikend nismo mogli na zabljak preko pluzine i trse nije moglo od snega ali verovatno moze savnik zabljak pljevlja. A scepan polje nije lose lep put uz teku i fine krivine za uzivanje. Od bosanske granice losiji i uzi put do foce od foce ok ali se pazite policije.

Probijen je put preko Trse pre par dana ali pošto sam već kasnio i ja sam se vratio preko Plužina ,Šćepan polja,Foče,Goražda i Višegrada.

Pozdrav za Mostarca i Djoleta iz Bara!

 

Hvala takođe Milane, vidimo se...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja