Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem Suzuki XF 650 Freewind

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Beograd-Krusevac
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Kao prvo,pozdrav svima 1zdravo.gif Nedavno sam prodao svoj motor,pa se skrpilo i dodalo malo para,pa sada tezimo ka necim boljem 0namigivanje.gif

 

Naime,kao sto naslov kaze,izbor je pao na Suzuki Freewind-a,zbog brojnih razloga,a i mislim da je za te novce pun pogodak.

 

Godiste relativno nebitno,samo da je motor u dobrom stanju,znaci,bez ulaganja oko motora(negativno iskustvo sa proslim motorom,vise je bio na kampovanju kod majstora,nego sto je vozen),takodje,nebitno da li je registrovan ili ne,bitno je da nije havarisan,i u pristojnom vizuelnom stanju.

Obratio sam se vama,zbog preporuka,kao i o mogucim iskustvima sa nekim od ponudjenih motora,sto je opet bitno,ako vec jurim motor koji planiram da vozim dug niz godina.

 

Ponude mozete ostavljati ovde,ili na PP,sasvim je nebitno .Sutra moram na kraci put,zbog posla,vracam se sledece srede,taman da se vidi oglas,ostaje vremena za neke ponude,pa cu vas tada konaktirati.

 

Jos jednom,pozdrav,cujemo se1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Kawasaki 600 zzr ,

Ja sam skoro kupio freewinda 2002 godiste malo je ogrebana desna strana ali mi ne odgovara polozaj rado bih ga prodao ili menjao za copera , motor je u odlicnom stanju regitrovan je do kraja Juna ima bocne kofere hepco&becher a moze i bez kofera . Slike neznam da okacim a ako te interesuje pozovi me 063/8329-236 Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Beograd-Krusevac
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Hvala na ponudi ,ali kao sto rekoh,samo me Freewind trenutno zanima,ko zna za posle1neznam.gif

Ima ih na oglasima nekoliko,ali sigurnije je cuti preporuku nekog clana,ili cak razmotriti kupovinu od clana ako stigne takva ponuda 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja