Jump to content

Moto Zajednica

Honda Hornet 600

Recommended Posts

  • U prolazu, 15 postova

Druagr vozi Hondu Hornet S 2003. godiste sivi metalik. Motor mu je na prodaju u perfektnom je stanju, savrsenom stanju, sve je fabricki na njemu! KM ne znam kolika je ali veruj mi ako je motor dobro odrzavan kilometraza je manje bitna stvar. On je kupio Suzukija Vstroma zbog putovanja sa devojkom tako da ga prodaje ISKLJUCIVO iz tog razloga. Svi servisi uradjeni, lanac i lancanii zamenjeni, dobre gume ... sedi i vozi :D! Inace i ja vozim Horneta 07. godiste i jako sam zadovoljan, neces pogresiti. Startan je, ziv je kao pravi STRSLJEN!!! Ako si zainteresovan da pogledas mogu ti ostaviti kontakt telefon pa se pozovi na mene, lako cete se dogovoriti ortak je super lik ;)!!! Pozzz sve najbolje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: hornet 600

Neko mišljenje,

 

prva sezona sa Hornetom 600 (nacked), pre toga vozio skuter. Motor je fantastičan ide ko lud što se tiče potrošnje isto sam na nekih 6 L.

Ali menjam brizine oko 5000 obrtaja (penzionerski).

Do kvarova još nisam stigao znači po meni je stvarno bruka motor.

Nervira me što na većim brzinama stvarno nije prijatno preko 120 km. Napomena nema vetrobrana.

Pozzzzz ljudi 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

kontaktiraj clana foruma "Seba" ,on radi nosace kofera i slicno, mnogi sa foruma su uradili kod njega i zadovoljni su, i ja planiram, samo da bude love

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Kawa EX500

kontaktiraj clana foruma "Seba" ,on radi nosace kofera i slicno, mnogi sa foruma su uradili kod njega i zadovoljni su, i ja planiram, samo da bude love

Vec jesam, ima vremena do proleca, bice valjda i kinte :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorćol
  • Motocikl: Honda hornet, Fz6,f800gs

ima u moto land-u nosac kofera, mislim da je oko 6-7hilj. Meni po gradu trosi izmedju 5 i 7,5 ali uglavnom oko6,5(zavisi kako ga vozis u gradu BEOGRAD). Na otvorenom do mora sa devojkom i punim koferom i bisagama mi je trosio 4,5 ali 6stom izmedju 80 i 100 na sat. Odlican motor.. Presao do sada sa njim nekgih 20 hiljda. Stavljam ulje motul 5100 15-50, 2002godiste je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Kawa EX500

Meni je Seba trazio 45 E za nosac kofera, mada mi ne se svidja kako mu stoji ! Razmisljam da austpuh spustim dole kod nogare za suvozaca, a ispod repa da napravim neke manje glomazne nocace da za njih vezem torbu ! Moj je 1998, menjao sam ga za Hondu Shadow 600 1995.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: S . Mitrovica
  • Motocikl: K 1200 S

Pozdrav svima. Šta kažu vlasnici Horneta koliko mu je sedište visoko-nisko za vozača od 188cm visine. Kontam da nije prenisko čisto iz vizuelnih razloga? Da li se na naked-a može staviti neka maskica napred zbog zaštite od vetra, pošto mi se taj model više sviđa od S varijante?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Vozac visine 188cm vec pocinje da biva na gornjoj granici...u smislu da motor moze da mu deluje i malen. Manje zbog visine sedista, vec zbog polozaja sedenja u voznji gde noge mogu da budu prilicno savijene u kolenima, sto bas i nije prijatno.

Na Horneta ide najobicniji i najrasprostranjeniji vizir. Neki ga zovu i univerzalni. Ako sa njom treba ici malo dalje od kuce bilo bi dobro imati ga...mislim vizir.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: S . Mitrovica
  • Motocikl: K 1200 S

Hvala na brzom odgovoru. Što se tiče vizira i nosača gornjeg kofera, gde se mogu kupiti i kako se kreću cene? Novi Sad, Beograd,Šabac..?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X9 500

0642847847 Ivan, dečko pravi vizire veoma povoljno, iz bg-a je.

Što se mog iskustva sa hornetom tiče vozim ga već neka 4 meseca. Visok sam 192 i generalno osim da motor izgleda maleno ispod mene nemam neki veći problem :-). Dosta se vozim po gradu sa njim i po mom mišljenju za grad nema boljeg, probao sam sve klase motora ovaj je ubedljivo najupravljiviji, jako se lako vozi, skreće, provlači na uskim mestima itd...

E sada što se tiče dužeg puta i vožnje preko 100km tu već kičma otpada. Dosta se vozim sa njim i van grada, na kraćim relacijama do 50km nemam problem ali sve preko toga ubija. Inače imam veliki kofer SHAD sa nosačem za horneta 1998-2002, pa ako nekome treba neka biše u inbox, cena je 100evrića :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lovely jubbly, 895 postova
  • Lokacija: Liguria
  • Motocikl: CB 1300

Pozdrav svima. Šta kažu vlasnici Horneta koliko mu je sedište visoko-nisko za vozača od 188cm visine. Kontam da nije prenisko čisto iz vizuelnih razloga? Da li se na naked -a može staviti neka maskica napred zbog zaštite od vetra, pošto mi se taj model više sviđa od S varijante?

 

Ja sam visok 188 i mucim muku. Slatku muku  ;)

 

Imas vise o ovmo modelu u temi ispod.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 562 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Uzmes 900 i nemas problem ja sam visok 192 i vozio sam se na bas dugacke voznje i nikad nikakav problem. Po gradu se isto lako provlaci bukvalno kao biciklo

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 562 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Ma kakvi i širi i viši i duži. Ja sam prvo planirao 600tku pa mi bila malena a onda slučajno nabasao na jednu 900tku kad sam ih stavio jednu pored druge razlika vidna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 562 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Futog, vidi znam da mi ne veruješ jer su recimo banditi isti gabaritno al kod horneta je malo drugačije čak mu se i rukohvat suvozača iza ledja razlikuje i ne odgovara sa 600 na 900. A kad stanu jedan pored drugog razlika jedino u gabaritu dok ih ne uporediš nema šanse da provališ. Drugar ima 600 zato i pričam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja