Jump to content

Moto Zajednica

TANK TORBA ZA V-STROM

Recommended Posts

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: LESKOVAC
  • Motocikl: SUZUKI V-STROM

Pozdrav svima ! Imam problem koji cu uz vasu pomoc nadam se resiti. Treba mi torba srednje velicine u nju da smestim foto aparat, odozgo da ima mesto za kartu , navigaciju - mobilini...

Koji je sistem pricvrscivanja najbolji ? Magnet, TANKY ili TANKLOCK ??? Imao sam lednu LOUIS-ovu vecu na magnet, odmah sam je prodao !!! Velika bila !!!

Mesec dana gledam da kupim i nikako da se odlucim. Nijedan sajt ne daje DETALJNE slike, samo 2-3 i to je !

Hvala unapred !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Nameless Riders, 106 postova
  • Motocikl: Kawasaki Z750s '06

Kappa TK746, mislim da je neko prodaje ovde na forumu. Srednje je veličine mada mislim da je velika ako planiraš da ubaciš samo aparat u nju. Postoje manje ali te po pravilu nemaju mesto za kartu. Ako ti nije bitna karta, već navigacija na telefonu možeš da potražiš futrolu za džoging koja se kači na rame. Posle iskombinuješ tu futrolu i zakačiš je na sredinu volana i eto navigacije, 4 do 4,3 inča paše u futrolu za ajpod a aparat spakuješ u pederušu preko ramena i mrežicom je prilepiš na rep. Inače najbolji sistem kačenja tank torbe je uz pomoć tanky sistema ili pomoću kajševa.

 

Imaš i tanky i TK746 u motolendu baš za V-Stroma

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

Imam ja malu tank torbu, jedino nema mesta za kartu. Ako ti odgovara, javi, posto bih je mozda menjao za vecu ili prodao pa jurio vecu.

 

Kappa TK734, i bas je na Stromu koristim.

 

Evo i linkaiz motolanda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: LESKOVAC
  • Motocikl: SUZUKI V-STROM

Kappa TK746, mislim da je neko prodaje ovde na forumu. Srednje je veličine mada mislim da je velika ako planiraš da ubaciš samo aparat u nju. Postoje manje ali te po pravilu nemaju mesto za kartu. Ako ti nije bitna karta, već navigacija na telefonu možeš da potražiš futrolu za džoging koja se kači na rame. Posle iskombinuješ tu futrolu i zakačiš je na sredinu volana i eto navigacije, 4 do 4,3 inča paše u futrolu za ajpod a aparat spakuješ u pederušu preko ramena i mrežicom je prilepiš na rep. Inače najbolji sistem kačenja tank torbe je uz pomoć tanky sistema ili pomoću kajševa.

 

Imaš i tanky i TK746 u motolendu baš za V-Stroma

 

Probao sam da ga drzim u torbici, pa nju obesim na vratu. Moze ali na kretkim relacijama. Za duze nije bas prijatno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Nameless Riders, 106 postova
  • Motocikl: Kawasaki Z750s '06

Mislio sam da posle tu torbicu staviš na rep i preko nje mrežicu i tako napraviš repnu torbu. Ja sam npr. uzeo neki mali ranac i njega stalno držim pod mrežicom na repu kao repnu torbu, u njega mi stane šta god mi treba, flašica dve vode, rukavice, cvikeri pa i aparat a pošto uvek vozim solo nesmeta mi uopšte. U ranac stavim i pederušu i naduva se kolko treba mrežica. Stane i duks itd. Znam da nije ono što si tražio ali je je mnogo praktičnije i od tank torbe i od kofera, jedino što izgleda malo klošarski :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Ja koristim tank torbu samo za neke sitnice tipa dokumenti, foto aparat, telefon...

Nabavio sam torbu u vreme kada na trzistu nije bio izbor torbi za maxi endure kao sada, i prezadovoljan sam. U pitanju je Famsa, model 244/15. Nabavio sam je u Milanu.

 

http://famsa.it/scheda_prodotto.asp?id=6

 

http://www.bikerworldusa.com/famsa.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: LESKOVAC
  • Motocikl: SUZUKI V-STROM

Imam ja malu tank torbu, jedino nema mesta za kartu. Ako ti odgovara, javi, posto bih je mozda menjao za vecu ili prodao pa jurio vecu.

 

Kappa TK734, i bas je na Stromu koristim.

 

Evo i linkaiz motolanda

Moze neka slika ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: LESKOVAC
  • Motocikl: SUZUKI V-STROM

Ja koristim tank torbu samo za neke sitnice tipa dokumenti, foto aparat, telefon...

Nabavio sam torbu u vreme kada na trzistu nije bio izbor torbi za maxi endure kao sada, i prezadovoljan sam. U pitanju je Famsa, model 244/15. Nabavio sam je u Milanu.

 

http://famsa.it/sche...odotto.asp?id=6

 

http://www.bikerworl....com/famsa.html

 

Hvala doktore, ali velika !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja