Jump to content

Moto Zajednica

Koji motor odabrati

Recommended Posts

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

Ja bi ti predlozio F4i,R6 ili K2-3...tandercat je vec stari model i najvise ces izgubiti na vrednosti za par godina...e sad,preko nema dobro a jeftino..mozda je bolje da pratis nase oglase pa kad izleti dobra trgovina da reagujes,desava se da zbog krize itd,itd bude dobrih motora sa poznatom istorijom u ponudi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Motocikl: Mackica

R-u svuda dusu vade,ovaj suzuki je jeftin naspram godista,moram malo i ovde gledati oglase ,za 500e dobije se bas mladji motor :).Mora ispasti nesto do zime,nadam se.Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Motocikl: Mackica

I meni se svidja ali tesko se kod nas za 2500 moze uzeti,moram jos stekati para za 3000 mocice da se uzme :)

Al opet videcemo,ima jos dobrih motora pored nje :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Sabac-Debeljaca(Banat)
  • Motocikl: kawa zx6r

Vozio t cat-a 2 sezone meni udoban i zahvalan motor sa ok pozicijom sedenja,odgovara koliko toliko i na zustriju voznju.Mana druga brzina na mnogim primercima,veliki pad vrednosti u odnosu na motore iste klase i istog godista,kod nas i a preko za solidnu kintu se moze uzeti nefarban primerak.

R6 99 god vozio jednom ne udoban u tri lepe,utrnuo sam mozda mi nije ni legao vozio uvek turing motore,stizu ga godine,pa je tesko naci dobar primarak a da nije skup.U Italiji 99-00 godiste mozes da uzmes za 1500 a mozes i za 2300 pa biraj,koliko para toliko muzike

F4 karburator posedovao prosle godine generalno po svemu bolji od t cat-a,prodao ga clanu foruma.F4i ili f4i sport verziju nisam vozio.

Napravio si izbor mozda trebas da razmislis i o nindzi 2000-2002 totalno lud motor,uz pancirna creva i bolje plocice sve obuhvatno dobar izbor,cak i na forumu imas jedan u ok stanju za male pare mislim da je 2002 godiste 636.

Sto se tice uvoza ne pratim cene u Nemackoj bacio sam sad oko,motori kod nas su jeftiniji,a da ne pricam o Italiji.Bilo koji motor da uzmes od godista 99-2003 znaj da ce ti carina ako motor stize iz Nemkacke uvek biti veca nego recimo iz Italiji,teze ce ti prihvatiti smanjenu vrednost u kupoprodajnom ugovoru iz Nemacke nego iz Zabarije bez obzira sto ovi motori zbog godista nisu u knjigama iz kojih se vrsi procena.

 

P.S ovaj suzuki sa linka k4 je farban motor,tj farbani su mu oklopi

 

http://www.moto-berza.com/galerije/moto-show/vase-slike-2013/suzuki-gsxr-600-k4---slobodan-maric---2/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja