Jump to content

Moto Zajednica

aro10

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova

Zamolio bih vas da ako neko zna da mi pomogne da resim problem0zbunjen.gif ! Naime prosle godine sam nabavio Cagivu aletto oro s2 125 u neispravn stanju.Zamenio sam klip sa karikama i cilindar lezajeve radilice semeninge i sve sto je trebalo1mda.gif Motor vrlo lako pali ali nikako da prebaci 5000 obrtaja, menao sam karburatore svecice i nista motor nikako da dobije obrtaje0ljut2.gif ako neko zna nesto o ovome neka javi1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Možda ima limiter obrtaja kao neku vrstu blokade, jel u svim brzinama i na leru blokira na tačno istim obrtajima?

 

ma na leru nekako i dođe do 12000 obrtaja ,ali u brzini nikako da prbaci 5-6000 obrtaja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
1hej.gif bas ti hvala na ovom odgovoru 1lol.gifpa majsatori su ga i popravljali i to ceo knzilijum i nikako da nađemo kvar ,sto puta raslapali i sklapali i ništa.sve je ok ali nikakoi da dobije obrtajepa ako je neko imao takav problem a hoće da pomogne neka odgovori1aha.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

1hej.gif bas ti hvala na ovom odgovoru 1lol.gifpa majsatori su ga i popravljali i to ceo knzilijum i nikako da nađemo kvar ,sto puta raslapali i sklapali i ništa.sve je ok ali nikakoi da dobije obrtajepa ako je neko imao takav problem a hoće da pomogne neka odgovori1aha.gif

 

Ma kolega je mislio da oteras kod pravog majstora 1nanana.gif salim se a i ne...ne znam sta da ti kazem, ali sigurno nije sve ok... ja bih krenuo od karb, stuje...

 

Bokilic mozda?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja