Jump to content

Moto Zajednica

pitanje u vezi kozne jakne

Recommended Posts

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Imam ovu jaknu i duzina rukava mi je taman sirina ramena taman ali mi se cini da je dosta kratka jer mi dolazi do kaisa na farmerkama npr a na ledjima je dobra duzina odokativno, posto je sportska znam da su kratke ali ajde iskusniji da mi kazu da li je ok il da je ipak ostavim na prodaju?

post-16583-0-40699100-1366531852_thumb.jpg

post-16583-0-64947000-1366531853_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

To je vjerovatno jakna od "dvodjelnog kombinezona" pa je zato kraca ( ako ima rajfeslus cijelim donjim dijelom jakne ),a i rukavi su ti vec na granici odgovarajuce duzine. ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

jeste jakna dvodelnog kombinezona, ima dole rasjfeslus... a i druga ona mi prekratka dao sam curi da je proba njoj presiroka u ramenima i dugacka u raukvima a kratka kao meni...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

klasika,jakna dvodelnog kombinezona...skoro sam prosirio kozne pantalone u italiji,kostalo me 100 eura ali zena radi pilotima odecu.kod nas nemam ideju ko bi to mogao odraditi....mislim da ne bi trebao nista da diras,ako imas pantalone,prodaj ceo komplet tako pa kupi sebi jaknu koja ti odgovara...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

klasika,jakna dvodelnog kombinezona...skoro sam prosirio kozne pantalone u italiji,kostalo me 100 eura ali zena radi pilotima odecu.kod nas nemam ideju ko bi to mogao odraditi....mislim da ne bi trebao nista da diras,ako imas pantalone,prodaj ceo komplet tako pa kupi sebi jaknu koja ti odgovara...

 

ma nisam ih dobio.... zaboravili ih u nemackoj -.-' . Nego sam sinoc bas uzeo da probam jaknu i vozim malo i kada sedim ona je bas taman duzina svugde dobra nisam mnogo stisnut i milina bila da se vozim sa njom :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-Bezanija-Bologna
  • Motocikl: Ducati 944 000012....i od neki dan jedan Ducati ST4s

ma druze ti si ko maneken tanak,ja sa mojim buragom,jedva da zakopcam jaknu u pm...a sta ces kad se u Sremu samo zdere....ma nediraj jaknu nista,stavi pojas ispod preko stomaka i peglaj tako...smorice te pre ili kasnije ta jakna,pozeleces drugu pa ces resiti problem ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

Vaximo te dobro savetuje. Zakopčaj pojas i ne diraj ništa. Kad ti dosade boje, kupiće je neko kome se sviđa, jer te je gledao celo leto u njoj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja