Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Suzuki DR 650 RSE '95

Braco bajkeri, hocu da kupim ovaj motor http://oglasnik.bjbikers.com/ads/vn-750-vulkan/ ali cuo sam da se delovi jako tesko nalaze, jel moze neko da me posavetuje, ovo mi je prvi motor i ne razumem se bas mnogo?

Cuo sam da kad im prolupa masina da samo obrade glavu i budze letece lezajeve jer je do originalnih delova tesko doci i da se to radi pred prodaju. Ovaj, po meni ima sumnjivo nisku cenu a sa vlasnikom sam se dogovorio na 1350e. Razumem da je sad tesko prodati bilo sta, ali opet... Sta da radim? Ima li neko neki savet?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Povedi majstora da pogleda ili nekog ko je vozio isti.... bio 500 ili 5000e NE bitno!!! Cena od 1350 je blizu realne vrednosti od 1000e koliko mislim da MAX mogao takav motor vredeti.....

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: Kawasaki ZX9R- Honda XL 1000 V Varadero

Povedi majstora da pogleda ili nekog ko je vozio isti.... bio 500 ili 5000e NE bitno!!! Cena od 1350 je blizu realne vrednosti od 1000e koliko mislim da MAX mogao takav motor vredeti.....

 

Mislim da realno Ti nemožeš ništa ceniti jer ga nisi ni video ni vozio, nego eto paušalno pričaš gluposti.:zbunjen:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Шабац,Србија
  • Motocikl: Suzuki DL1000 K4

Povedi majstora da pogleda ili nekog ko je vozio isti.... bio 500 ili 5000e NE bitno!!! Cena od 1350 je blizu realne vrednosti od 1000e koliko mislim da MAX mogao takav motor vredeti.....

 

Mislim da realno Ti nemožeš ništa ceniti jer ga nisi ni video ni vozio, nego eto paušalno pričaš gluposti.:zbunjen:

 

Bas tako.... zalosno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Uzimaj to odmah po toj ceni (1350e)!!! Ako ga ne pazaris ti, uzecu ga ja... :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: yamaha V-star 650 midnight custom

Ja se poodavno raspitivao za ovakav motor,majstori mi rekose da je agregat jako komplikovan i da se kvari,a to su mi i potvrdili neki vlasnici. Sa druge strane,da je to hrdjav motor ne bi se proizvodio preko 20 godina... I ide ko mecava,to mogu da potvrdim

Konkretan primerak ima dosta opreme i finu cenu,pa ces,ipak,na koncu svega ,ti morati da preseces. Svakako povedi nekoga ko ga je vozio i probaj ga,da vidis kako ti lezi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Prijatelj je imao takav, kupio nov, prešao oko 40.000 km i onda ga prodao. Nikad nikakvih problema nije imao. Samo je terao kod majstora na redovne servise - filteri, ulja i svećice .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Uzimaj to odmah po toj ceni (1350e)!!! Ako ga ne pazaris ti, uzecu ga ja... :aha:

Da nije slucajno tvoj oglas ? :zvizduk:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

A da pojasnim moju NEupucenu matematiku.... motor koji NAPOLJE kosta 1900e-XXXX a ovde se trazi 13xxe po meni vredi 1000e jer odmah racunam drugi agregat.... malo pesimisticno ali znate kako kazu, PESIMISTA je OPTIMISTA sa iskustvom!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Kad smo se vec dohvatili matematike, motor je presao 45290km a star je 24god. ispade da je prelazio oko 1887km godisnje, pa skuteri od 50ccm prelaze vise od 1800km godisnje.

I sad nek mi neko kaze da se isplati dati 1300e za motor koji je u najmanju ruku presao 80000-100000km.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Kupovina svakog polovnog vozila je macka u dzaku! Nikad ne kupujes za sve pare koje imas u dzepu. Uvek postoje ili se ubrzo pojave dodatni troskovi. Ako ti se motor svidja, i odgovara ti kad stavis dupe na njega, a imas u rezervi 5-6 glava € . . . tek tada bih ga pazario da sam na tvom mestu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

ovaj motor je tehnoloski bolji i od VN 800 i od VN 900. Ima hidropodizace ventila (nema stelovanja), kardan, udoban... Jedino sto nije nesto lep...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja