Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem BMW R 1100 R ABS, 1997

Recommended Posts

  • Svaki Totalitarizam Ubija U Ime Optimizma!, 318 postova
  • Lokacija: Neoplanta
  • Motocikl: BMW R 1150 GS ADV Los

Aktuelno!

2900 eura

83200 km

P.S verovatno vam se povraca vec od mene,kao i meni od celokupne siduacije oko ove prodaje1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svaki Totalitarizam Ubija U Ime Optimizma!, 318 postova
  • Lokacija: Neoplanta
  • Motocikl: BMW R 1150 GS ADV Los

Ne...i zao mi je sto ga zelite i nemate para...A sto se tice kupaca i ovog motora,mozemo ih podeliti na dve grupe...oni koji kupuju japance i oni koji zele jako ovaj bmw a nemaju para...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 468 postova
  • Lokacija: Selo Vrbovno
  • Motocikl: BMW R 1150 GS (2003)

Motor extra izgleda i udoban je do bola, ja merkam isti samo malo mladji (2000 god).

 

Jednom sam ga probao i odmah se zaljubio.:aha:

 

Svidja mi se bas ta kombinacija boja. :takoje:

 

Ako je na njemu sve kao sto pise, cena je i vise nego povoljna.

 

Za putovanje sa boljom polovinom ili devojkom nema nista bolje.

 

To je Masina sa kojom moze da se obidje ceo svet uzduz i popreko.:moto3:

 

Problem je samo trenutno kriza i bezparica koja je zavladala kod naroda, da su bolja i sretnija vremena vec odavno bi se novi vlasnik vozao na njemu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svaki Totalitarizam Ubija U Ime Optimizma!, 318 postova
  • Lokacija: Neoplanta
  • Motocikl: BMW R 1150 GS ADV Los

Do sada je dvoje ljudi za svo ovo vreme bilo da vidi motor...Jedan mi nudio moto guzzi nevadu 750 i doplatu ali kome bi ja tog Italiana posle prodao?Mislim polako dolazi situacija da ce morati prednja guma da se menja,pa onda servis...pa za koliko onda da ga prodajem?Meni je dosadio i zelim drugi motor,ali kad ga pogledam skenjam se sto ga prodajem.Najbolje bi bilo da je vise para da ga ostavim u garazi i da uzmem jos neki motor...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

BeZparica, nego sta... Lepo je covek napisao... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Do sada je dvoje ljudi za svo ovo vreme bilo da vidi motor...Jedan mi nudio moto guzzi nevadu 750 i doplatu ali kome bi ja tog Italiana posle prodao?Mislim polako dolazi situacija da ce morati prednja guma da se menja,pa onda servis...pa za koliko onda da ga prodajem?Meni je dosadio i zelim drugi motor,ali kad ga pogledam skenjam se sto ga prodajem.Najbolje bi bilo da je vise para da ga ostavim u garazi i da uzmem jos neki motor...

 

Smatras li da bi lakse prodao Hondu Deauville 2001.god? Naravno, uz moju doplatu do tvoje cene...

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/94041-honda-deauville/page__p__1515141__fromsearch__1#entry1515141

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Ma nije nikakv problem. Srecna prodaja!!! :takoje: :takoje: :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svaki Totalitarizam Ubija U Ime Optimizma!, 318 postova
  • Lokacija: Neoplanta
  • Motocikl: BMW R 1150 GS ADV Los

Ajmo ljudi,mora da se uzme nesto novo...

 

2850 eura

Imal jevtinije nesto od ovakvog bmw-a?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 185 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: XL 1000 V

Pa sve sto se prodaje po ceni manjoj od 2850 je jeftinije od takvog BMW-a :) .

 

Ili si mozda hteo nesto drugo da kazes ali se nisi dobro "odrazio" :neznam: .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svaki Totalitarizam Ubija U Ime Optimizma!, 318 postova
  • Lokacija: Neoplanta
  • Motocikl: BMW R 1150 GS ADV Los

Da,nisam dobro sklopio recenicu...mislio sam da li postoji ovakav R 1100 R za manje para da se kupi u ponudi kod nas 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svaki Totalitarizam Ubija U Ime Optimizma!, 318 postova
  • Lokacija: Neoplanta
  • Motocikl: BMW R 1150 GS ADV Los

2650 eura

Uz motor ne ide kofer...

Ide nosac sa plocom za kofer,rol bar i nosaci univerzalnog givi vizira

Ova cena vazi do pocetka septebmra,zbog kupovine drugog motora

Registrovan do 12.6.2014

83400 km

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Sad smo proširili kulturni vidokrug, turske su sad na času.

 

Šaft izvini, al ti si malo izgubio trajektoriju. Spuštanjem cene u sred sezone samo navodiš na razmaišljanje, kolko će biti tek tokom zime. Očigledno nema kupaca za motor, koliko čujem, samo se prodaje ono što je oko hiljadarke bez obzira na stanje. Bojim se da si navro da ga prodaš a to neće biti dobro po tvoj džep. Kupaca za BMW nema previše u Srbiji zbog predrasuda, već smo tupili. Oglasi motor napolju, pre ćeš ga možda prodati.

 

Isti motor je imao Miša BMW iz Zrenjanina, dočekao me je u akciji davanja krvi, ja na tek malko većem novom skuteru, gledam njegov motor onako, nedostižno očima i mi nije palo ni u snu da ću ikad da sednem na motor a kamoli BMW. Ne reci nikad ne, to se ama baš ne važi, nema teorije da sednem sad na drugi motor. Baš te ne kapiram.:stabre:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svaki Totalitarizam Ubija U Ime Optimizma!, 318 postova
  • Lokacija: Neoplanta
  • Motocikl: BMW R 1150 GS ADV Los

A sto bi bila jos nize cena preko zime?A sta ako se proda taj motor koji hocu da kupim?Drugo ako ga ne prodam vozicu ga...i meni taj covek proporcijalno spusta cenu svog motora.A gubljenje trajektorije su po meni mnogo ozbiljnije stvari u zivotu kao sto su bolest,smrt u porodici i gubitak posla...ovo prodavanje motora je makar sta...1aha.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS

Ja se slazem sa Djuntom, nema kupaca u Srbiji za taj motor i mozes ga i za dzabe davati i opet nista. Nauruzaj se strpljenjem i cekaj kupca. Ceo put po Francuskoj su mi tvoje reci (Vlado) bile u glavi... videces sta je BMW na dugom putu. Sada posle ove ture sam odlucio da samo BMW i nista, mozda ima svoje bagove koje plase ljude ali je neprokisnoven za pojedine stvari i tu price nema...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

@Shaft, koristio sam pojam trajkteorije isključivo odnoseći se na ovo naše motorisanje. Znaš kako vlada rezon, motor se kupuje po snegu, sa iščekivanjem bescenja. Ne mešam ti se u računicu, najbolje znaš kako ćeš da zadovoljiš želju.

 

@Ivane, većini motor služi za vožnju do kafića i na osnovu koje formiraju mišljenje, obično stereotipno i naravno bez pokrića odnosno iskustva. BMW ima samo jedan bag a to je ne tolerantnost na aljkavost,( u širem smislu,) koja je tipična za naše podneblje. Drago mi je za takvu tvoju odluku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • дипл.инж.саобраћаја, 157 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: R 1150 GS

definitivno se u potpunosti slazem sa Miletom (Djuntom), u pogledu netrpeljivosti BMW-a, na aljkavost, prevashodno u odrzavanju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svaki Totalitarizam Ubija U Ime Optimizma!, 318 postova
  • Lokacija: Neoplanta
  • Motocikl: BMW R 1150 GS ADV Los

E pa ovaj moj BMW je primer NE-aljkavosti,ko ne veruje naka dodje i pogleda.Samo nemojmo da se ovaj oglas pretvori u temu o vlasnicima BMW-a i odrzavanju...Svi znamo koliko je BMW kvalitetan,ali meni je trenutno dosadio i zeljan sam promene,sto ne znaci da se necu vratiti kroz koju godinu na BMW...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja