Jump to content

Moto Zajednica

OPREZ !

Recommended Posts

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

U ova dva-tri dana su me 3-4 automobila isekla u neverovatnim situacijama, kao da hoce namerno, odnosno kao da me ne vidi uopste. O cemu se radi ne znam ali izgleda da ljudi jos uvek ne ocekuju motore na ulicama ili su jednostavno odlepili skroz. Znam pricu nema on sta da ocekuje, sazona ne prestaje, neka gleda i ostalo, ali ja ne mogu da verujem kako se vozaci automobila ponasaju! Ili sam ja imao srecu da istog nada naletim na jednog slabovidog penzionera, jednog sto ga je upravo zana nahvatala sa ljubavnicom pa smislja pricu i jednog koji me mrzi od ranije, ali ovo nije normalno... Dugo svetlo i sirena preventivno je moja preporuka do 1. maja i naravno manji gas i 3 para ociju...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Нас на асфалту нико никад не очекује, небитно које је доба године!

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

TOTALNO TACNO, zadnjih par dana stariji vozaci,da ne kazem nesto pogrdno,, kao da namerno(znam da me vide) seku na semaforu,na kruznom,na prestrojavanju...prosto ne mogu da verujem...krecem da lomim retrovizore i sutiram vrata....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

ja sam se naispravljao retrovizora broja im se ne zna, svaki je zaklopljen bio, al jedan lik me odushevio. provlachim se ja polako, i sad izmedju nekog belog dzhipa *50kEura i nekog auta, dzhipu sklopljen retrovizor, stanem, ler, ispravim, i krene svirka zamnom, ne prestaje, dere se lik shta mu diram retrovizor :lol:

 

Majmuna ima na sve strane, pazite se, pochetak sezone je najgori...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 627 postova
  • Lokacija: Beograd Republika Miljakovac
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600E

TOTALNO TACNO, zadnjih par dana stariji vozaci,da ne kazem nesto pogrdno,, kao da namerno(znam da me vide) seku na semaforu,na kruznom,na prestrojavanju...prosto ne mogu da verujem...krecem da lomim retrovizore i sutiram vrata....

Mene juče jedan vremešni ladno skrka u Topoli, računao čiča da ću pravo iako sam bio u traci koja ide levo

 

post-14855-0-25684200-1365940660_thumb.jpg

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 751 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: yamaha fz 750 genesis

Ma dobro si ti prosao,zamisli da si omlatio nekog audia,pa izadju klinci(koji su ga kupili od dzeparca za uzinu.....) i izlomataju te jos onako plus... :tras2::stake:

 

Salim se bre,zelim ti brz oporavak i da zamenis tu gipsanu cizmu za moto cizmu! :zdravo:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Danas isto, da li u Kumodraskoj ili Vojvode Stepe, oboren motociklista.

Nego htedoh reci kako sam se ja danas na keju prosuo. Vozio rolere po biciklistickoj stazi, zaleteo se kao magarac. Izleti mi devojcica od 5 god na stazu i kako bih je izbegao naglo skrenem, zarotiram se za 180 i pljas na ledja. Srecom nosio sam ranac i u njemu patike, pa sam dobrano amortizovao pad. Prosao sam samo sa poderotinom na laktu i dlanu. Devojcicu sam izbegao bukvalno za milimetar. Tako da, pazljivo i ne zalecite se ni na stazama, a kamoli putevima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Mene juče jedan vremešni ladno skrka u Topoli, računao čiča da ću pravo iako sam bio u traci koja ide levo

post-14855-0-25684200-1365940660_thumb.jpg

Uh, sad sam se iseko, ovakvog juga vozi moj matori, sa sve gepekom na krovu.

 

Sta da ti kazem burazere, brz oporavak ti zelim!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

Oko 7 večeras, na Rakovačkom putu kod NIS pumpe (skretanje za Košutnjak), još jedan sudar. Motor leži (ne nam koji je skuter), autu oštećenja na levoj strani. Nadam se da su svi u redu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

TOTALNO TACNO, zadnjih par dana stariji vozaci,da ne kazem nesto pogrdno,, kao da namerno(znam da me vide) seku na semaforu,na kruznom,na prestrojavanju...prosto ne mogu da verujem...krecem da lomim retrovizore i sutiram vrata....

Mene juče jedan vremešni ladno skrka u Topoli, računao čiča da ću pravo iako sam bio u traci koja ide levo

 

post-14855-0-25684200-1365940660_thumb.jpg

 

 

 

 

Kako si ti prošao?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 627 postova
  • Lokacija: Beograd Republika Miljakovac
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600E

TOTALNO TACNO, zadnjih par dana stariji vozaci,da ne kazem nesto pogrdno,, kao da namerno(znam da me vide) seku na semaforu,na kruznom,na prestrojavanju...prosto ne mogu da verujem...krecem da lomim retrovizore i sutiram vrata....

Mene juče jedan vremešni ladno skrka u Topoli, računao čiča da ću pravo iako sam bio u traci koja ide levo

 

post-14855-0-25684200-1365940660_thumb.jpg

 

 

 

 

Kako si ti prošao?

 

distorzija III stepena levog skočnog globa, 3 nedelje robije ( mirovanja=kreveta) :( gipsana dokolenka :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BadBoy, 139 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hyosung GT250 RN

TOTALNO TACNO, zadnjih par dana stariji vozaci,da ne kazem nesto pogrdno,, kao da namerno(znam da me vide) seku na semaforu,na kruznom,na prestrojavanju...prosto ne mogu da verujem...krecem da lomim retrovizore i sutiram vrata....

Mene juče jedan vremešni ladno skrka u Topoli, računao čiča da ću pravo iako sam bio u traci koja ide levo

 

post-14855-0-25684200-1365940660_thumb.jpg

Kako si ti prošao?

distorzija III stepena levog skočnog globa, 3 nedelje robije ( mirovanja=kreveta) :( gipsana dokolenka :)

Brz oporavak druze, ljudi jednostavno ne gledaju.. briga ih..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

Malopre oboren decko sa XCITING-om kod sava centra.. Zaustavljena je jedna E klasa sa italijanskim tablama i kamion prikolicar, skuter stoji na oko 30ak metara od njih...

Nadam se da je sve ok..

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e
1366042144[/url]' post='1477944']

Malopre oboren decko sa XCITING-om kod sava centra.. Zaustavljena je jedna E klasa sa italijanskim tablama i kamion prikolicar, skuter stoji na oko 30ak metara od njih...

Nadam se da je sve ok..

:takoje:

 

Prosao neposredno posle udesa, decko koji je vozio je sedeo na trotoaru, ortaci i murija pored njega, delovao je da je osim stresa bez povreda...

Moram da priznam da me seku kada sam na motoru, imao sam vec nekoliko jakih kocenja i manevara, ali i moram da priznam da kada vozim kola nekako ne ocekujem motore.... Svaki put kada prodje pored mene u koloni iznenadim se....

Tako da mogu da zamislim kako nas tek ne ockuju ljudi koji ne voze motor....

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Što se tiče naslova teme, ovo :

 

p1010148.jpg

 

i prst na obaraču i kočnici (i noga).

 

Lorde imas li ovakav razdjelnik na crijevima,ali da je T komad i za koji fi cijevi je ovaj tvoj. :zbunjen:

Sorry za off i brz oporavak povrijedjenom kolegi Black Adder-u. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: otisao...

Samo mi je drago sto ovaj put nije naslov "motociklisti divljaci" i slicno. Mada vidim da nas ove godine normalnije gledaju, a ne kao idiote.

Svima povredjenima zelim da se sto pre kompletno oporave.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja