Jump to content

Moto Zajednica

BIKE ROCK FEST

Recommended Posts

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1953 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere

Koliko god da smo, bar na ovom forumu, Draki, Gavrolini i ja u debeloj manjini, ipak je jedno evidentno. Moto skupovi su doziveli sudbinu srpske kinologije. Kao sto svako selo ima izlozbu pasa pa sad svaka stivlja od psa ima realnu sansu da postane sampion, tako i svako selo deset klubova i moto skup na kome se godinama vrte jedni te isti bendovi. Na drugoj strani kad covek malo bolje posmatra desavanja na takvim manifestacijama ne moz e se oteti utisku da bi vecina onih koji sebe nazivaju bajkerima, u nase vreme to su bili rokeri, isekla vene kada bi se na bini pojavili Ceca, Meca, Veca i slican muzicki sljam. Nazalost, kako bi to rekao Balasevic, moto skupovi, ali i mnoge druge stvari, pretvorile su se u parade pijanstva i kica. Ali ko voli nek izvoli, samo nemojte da na m prodajete pricu da su Piloti, Galija, Toni Montano, Goca Trzan rokenrol.0ljut2.gif

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 452 postova
  • Motocikl: ZRX 1100

Koliko god da smo, bar na ovom forumu, Draki, Gavrolini i ja u debeloj manjini, ipak je jedno evidentno. Moto skupovi su doziveli sudbinu srpske kinologije. Kao sto svako selo ima izlozbu pasa pa sad svaka stivlja od psa ima realnu sansu da postane sampion, tako i svako selo deset klubova i moto skup na kome se godinama vrte jedni te isti bendovi. Na drugoj strani kad covek malo bolje posmatra desavanja na takvim manifestacijama ne moz e se oteti utisku da bi vecina onih koji sebe nazivaju bajkerima, u nase vreme to su bili rokeri, isekla vene kada bi se na bini pojavili Ceca, Meca, Veca i slican muzicki sljam. Nazalost, kako bi to rekao Balasevic, moto skupovi, ali i mnoge druge stvari, pretvorile su se u parade pijanstva i kica. Ali ko voli nek izvoli, samo nemojte da na m prodajete pricu da su Piloti, Galija, Toni Montano, Goca Trzan rokenrol.0ljut2.gif

 

Totalno si u pravu, ovo vise ne lici na nista. Cenim da 90% clanova ovog foruma i ne zna sta je pravi skup. Pravi skupovi su bili devedesetih, tada se dolazilo na skupove radi druzenja sa ljudima sa kojima se ne vidjamo svaki dan, radi zezanja, piva... Ovo vise nisu skupovi vec vasari, kad vidim da nagrne milion pesaka na skup povraca mi se, nekada su se skupovi pravili za ljude na motorima(rokere, a ne bajkere kako to neki vole da kazu). Gde je otisao rock 'n' roll, blues... to je muzika koja se vrtela po skupovima, a ne ova sranja sad. Galija i moto skup. nigde veze, da ne pricam o bendovima kao sto je Van Gogh i sl.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 899 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Najbolje bi bilo da neko organizuje nesto drugacije ( posto vam se ovo ne svijda) pa da vidimo sta je bolje :D :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 899 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

I ja im to stalno poručujem, Draki brate! :takoje:

 

Nije sad ja nesto da pametujem ovde ali brate dosadili su sa "hejtovanjem"( ne volim strane rijeci ali nema druge rijeci kojom bi se opisalo ovo). Kome se svidja ide kome se ne svidja ne ide i nema tu dalje sta da se prica. Postali smo toliko ljubomorni i zavidni da to vise nije normalno. Srecno Harlijevcima i zelim da ovaj fest zazivi jer Srbija zasluzuje to. Ja nazalost necu moci doci ( studentske obaveze) ali vjerujem da ce biti dosta posjetilaca sto motorista sto "civila".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

A sto nema sta tu da se prica? Bas hocu da pricam , kao sto neko ima pravo da nesto pohvali imam i ja pravo da iznesem moje misljenje da mi je nesto sranje. Eto ova prica je meni sranje, jednostavno mi se ne svidja. U ostalom mislim da sa sa mitrovackim skupom zavrsio svoju karijeru posecivanja skupova. Daleko od toga da su mitrovcani lose nesto organizovali, bilo je sve na vrhunskom nivou ali jednostavno sam shvatio da ta prica za mene vise nije. Nemam na koga da budem ljubomoran, niti vidim na koji si ti nacin shvatio da je bilo ko na koga ljubomoran

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

dosadna tema, vec je to iscvrtkutano nekoliko puta.

program je dat na znanje pa kome ne paše nek ne ide a kome paše ili nema ništa pametnije neka pici.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 452 postova
  • Motocikl: ZRX 1100

I ja im to stalno poručujem, Draki brate! :takoje:

 

Nije sad ja nesto da pametujem ovde ali brate dosadili su sa "hejtovanjem"( ne volim strane rijeci ali nema druge rijeci kojom bi se opisalo ovo). Kome se svidja ide kome se ne svidja ne ide i nema tu dalje sta da se prica. Postali smo toliko ljubomorni i zavidni da to vise nije normalno. Srecno Harlijevcima i zelim da ovaj fest zazivi jer Srbija zasluzuje to. Ja nazalost necu moci doci ( studentske obaveze) ali vjerujem da ce biti dosta posjetilaca sto motorista sto "civila".

 

Brate moj, nije stvar u ljubomori i zavisti, vec o pranju para. Veruj mi da velika vecina ljudi koji prave skupove zna kako to treba da izgleda, ali pravi ono sto nije moto skup da bi zaradilo njih dvojica-trojica. Cista komercijala. A pretpostavljam da si mladi "bajker" pa sigurno ne znas o cemu pricam.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 899 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

A sto nema sta tu da se prica? Bas hocu da pricam , kao sto neko ima pravo da nesto pohvali imam i ja pravo da iznesem moje misljenje da mi je nesto sranje.

 

 

Ok, onda kazes da ti je sranje i kraj price. Nisi jedini koji ne podrzava a nisam ni ja jedini koji podrzava. Fest ce pokazati kojih je bilo vise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

A sto nema sta tu da se prica? Bas hocu da pricam , kao sto neko ima pravo da nesto pohvali imam i ja pravo da iznesem moje misljenje da mi je nesto sranje.

 

 

Ok, onda kazes da ti je sranje i kraj price. Nisi jedini koji ne podrzava a nisam ni ja jedini koji podrzava. Fest ce pokazati kojih je bilo vise.

cekao sam te kod Vlade i cekao u subotu, ali vama je iz zrenjanina trebalo 10 godina a mene je ona kajsija vec pocela da lomi pa sam pobegao :) Ako ste uopste stigli u subotu kod tate i mame onda si video za kakav sam ja vid druzenja :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

A nisam ja mlad motorista, ja sam na drumu legalno od 2006. godine

 

:oda2::jee4:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Sr Mitrovica
  • Motocikl: Funduro

Ja licno ne idem na susrete koji su komercijala. I ne pricam o njima. A nisam ja mlad motorista, ja sam na drumu legalno od 2006. godine ( ima tu malo i ilegalnog staza jer nisam mogao da polazem sa 14 godina, takav zakon bio tada kod nas u RS). Godisnje obidjem u prosjeku oko 17-18 susreta sirom RS, Srbije i ponekad Hrvatske i FBiH.

 

Koji su ti komercijalni, a koji ne komercijalni ?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Ja sam spreman. :D

Sutra za Beograd kreće prva ekipa iz "Čivije"(u koju spadam i ja!!!!!) a u subotu dolaze i ostali koji su planirali.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 899 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Ja sam spreman. :D

Sutra za Beograd kreće prva ekipa iz "Čivije"(u koju spadam i ja!!!!!) a u subotu dolaze i ostali koji su planirali.

 

 

Lijep provod ;):D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Auuuu...Galija,Piloti,Toni? Moto skup? Brate,dajte i onu fukaru Cecu pa da bude veselo..?A mozda i Dary Bubashvabu? E svashta...

 

 

Sent from iphone 5

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Verovatno se vidimo u subotu da popijemo koje pivce. Posle toga odoh put Skandinavije.

Javi se obavezno, da te ispratim kako dolikuje! :cirka1:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova

Izvinjavam se ali stvarno ne znam zbog cega ovo dogadjanje ima naziv "bajk rok fest" a ne isto kao neki livada koncert? U dilemi sam da li je zbog parkinga za motor po 600 dinara ili? Hvala unapred na prosvetljenju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

Ocekujete zabavu na svetskom nivou u zemlji gde zvanicni HD predstavnik potrosni deo kao sto su lamele za sportstera nabavlja za mesec dana ako prvo narucite, valjda ce otici u bankrot ako im se lager delova uveca za jos 50 dolara. Videla zaba da se konji potkivaju...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Бијељина
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500

Spreman je on na sve.Ako vidite neki camac i kampersku stolicu na njemu,sigurno je Saler.

 

И ако притом мирно сједи- значи да је попио сав алкохол који је имао. Ако је у паници, добаците му коју лименку :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja