Jump to content

Moto Zajednica

TDM vožnje i okupljanja

Recommended Posts

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Spremam se i polako krecem.

V. Plana, Petrovac, Kucevo, D. Milanovac pa uz Dunav nazad, kao sto je VladaSD i predlozio :zdravo:

Ako je nekom usput : 061 255 6550

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 501 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx, Honda Magna vf 750C

Ako ti je post u 2:06 tesko da ces ti u 9 :)

Meni se promenile obaveze skroz, moram u Arandjelovac pa na Kosmaj ali kolima. Ako neko do 15 prolazi preko Kosmaja a hoce da napravi pauzu i mene da poseti na placu dobrodosao je. Nemam ni kucu, nemam ni stolicu ali imam dobar pogled :) i prijace mi drustvo. 0611530999

Sretan put

 

A istovar kamiona sa ciglom i cementom? To si precutao. :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

"Ko hoce naci ce nacin, ko nece naci ce razlog..."

 

Delegacjia TDM KLUBA SRBIJA u sastavu

1. Lucky Vladano

 

:lol:

 

je bila juce da proveri kvalitet asfalta po krivinama i pravcima na relaciji Beograd - Velika Plana - Petrovac na Mlavi - Kucevo - Majdanpek - Donji Milanovac - Kladovo - Donji Milanovac - Golubac - Pozarevac - Beograd.

TDM sluzio :BJB-tdm:

Asfalt OK, krivine od malo pre Majdanpeka pa nadalje sve lepse i lepse, Vrlo malo nepociscenih odrona - video samo tri kamena na putu, od toga samo jedan u mojoj traci :jee1: . Jedina problematicna deonica na samom ulasku u majdanpek - sljunkovita deonica on nekih 50-100 m. duzine. OPREZ !

Stigao da promenim ulje i filter (da probam malo REPSOL) kod mog drugara u Golupcu (Orlovi ovde na BJB-u, sve pohvale za njega :zdravo: ) uz prijatno provedeno vreme, stigao kuci nesto pre 01h nocas, i presao 560 km, sto mi je licni rekord za jedan dan ! :jee1:

Baterije napunjene do maksimuma, i ovo kisno vreme me se ni malo ne dotice :aha:

 

Pauza negde izmedju V.Plane i Petrovca

105_1476.jpg

 

Rudnik u Majdanpeku

105_1477.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Pogled uz Dunav ka Donjem Milanovcu

105_1478.jpg

 

Rumunska obala sa istog mesta

105_1481.jpg

 

Ne znam cemu ovo sluzi osim za slikanje. Zato nisam mogao da odolim :)

105_1485.jpg

 

Car Trajan u pozadini i TDM-as...

105_1487.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Sad mogu i sekire da padaju... :nanana:

 

P.S.: zivo me zanima kako ce se pokazati Repsol. Castrol sad i nikad vise. Menjac je bio nekako "suv", tvrd, morao sam dobro da zapnem ako ne pogodim pravi momenat i obrtaje u menjanju nagore. Nadole nije bio problem ( ko me zna, zna da nema toga sto ne mogu da zgazim dovoljno jako :lol: :lol: :lol: )

Filter mi je stavljen "Hi-Flo" (ili tako nekako).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 954 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: DL1000 K8

Za našeg Miću

 

 

 

 

Drugari imamo lepo vreme želju za vožnjom i druženjem ali i jako lošu situaciju u državi tako da najavljena Drinska tura u ovom momentu nije moguća1neznam.gif

 

Najavljeni termin 25-26/05 mogli da iskoristimo u humanom smislu i pomognemo našem drugaru MIĆALEXIĆ koji je pretrpeo elementarne nepogode.

 

Naime toga predlazem da se Nedelju 26/05 okupimo na lokaciji nedaleko do Grada ili u samom Gradu i razmenimo koju reč o pomoći našem drugaru kome u ovom momentu nije lako.

 

post-16154-0-58927100-1383502475_thumb.jpgpost-16154-0-90431100-1383502483_thumb.jpgpost-16154-0-69423500-1383502557_thumb.jpgpost-16154-0-25876300-1383502568_thumb.jpgpost-16154-0-20637800-1383502565_thumb.jpg

 

Ovo su neke od fotografija kada nas je Mića na jednoj od naših vožnji ugostio u njegovom domaćinskom domu nedleko od Obrenovca.

 

Cilj okupljanja bi bio da se vidimo i porazgovaramo o eventualnoj pomoći našem drugaru koji verujte ima VELKO SRCE za sve.

 

U poslednjem razgovoru sa Mićom sam uvdeo da njemu i porodoci ništa nije neophodno ali smatram da bi mu podrška grupe u moralnom smislu veoma mnogo značila da pregazi ove teške dane koji se desili.

 

Ajde neko neka da predlog za lokaciju ja ću se pobrinuti da se na okopljanju osećamo prijatno kao i do sada 0namigivanje.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4861 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Ove ne moram da objasnjavam ;)

105_1488.jpg

 

105_1489.jpg

 

105_1491.jpg

 

 

 

 

 

Kolega,zar ovde nije zabranjeno slikanje? Ali caka je u tome sto te nisu mogli primetiti! :)

 

Svaka cast! :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 431 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Royal Enfild meteor 350

ZA NASEG MICU!

Milenko posto ti najbolje znas Micu ajde ti smisli sta bi bilo najbolje da se uradi.Ja sam spreman sta god da treba samo javi.Imas moj tel na PP.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FJ 1200

Za našeg Miću

 

 

 

 

Drugari imamo lepo vreme želju za vožnjom i druženjem ali i jako lošu situaciju u državi tako da najavljena Drinska tura u ovom momentu nije moguća1neznam.gif

 

Najavljeni termin 25-26/05 mogli da iskoristimo u humanom smislu i pomognemo našem drugaru MIĆALEXIĆ koji je pretrpeo elementarne nepogode.

 

Naime toga predlazem da se Nedelju 26/05 okupimo na lokaciji nedaleko do Grada ili u samom Gradu i razmenimo koju reč o pomoći našem drugaru kome u ovom momentu nije lako.

 

post-16154-0-58927100-1383502475_thumb.jpgpost-16154-0-90431100-1383502483_thumb.jpgpost-16154-0-69423500-1383502557_thumb.jpgpost-16154-0-25876300-1383502568_thumb.jpgpost-16154-0-20637800-1383502565_thumb.jpg

 

Ovo su neke od fotografija kada nas je Mića na jednoj od naših vožnji ugostio u njegovom domaćinskom domu nedleko od Obrenovca.

 

Cilj okupljanja bi bio da se vidimo i porazgovaramo o eventualnoj pomoći našem drugaru koji verujte ima VELKO SRCE za sve.

 

U poslednjem razgovoru sa Mićom sam uvdeo da njemu i porodoci ništa nije neophodno ali smatram da bi mu podrška grupe u moralnom smislu veoma mnogo značila da pregazi ove teške dane koji se desili.

 

Ajde neko neka da predlog za lokaciju ja ću se pobrinuti da se na okopljanju osećamo prijatno kao i do sada 0namigivanje.gif

 

Ja sam ok sa svaki vid pomoci. Materijalno, moralno... Meni dan ranije vreme i mesto i eto me 1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

@bdada: NEMAM POJMA :neznam:

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

stao sam u momentu, okinuo na brzinu i zapalio, budno motreci da neki pandurski auto ne krene ka meni :lol:

 

 

@akcija: trenutno sam u Makedoniji, idem i do Grcke, ali smatrajte kao da sam tu. Cim dodjem, prikljucujem se STA GOD da smislite, samo ako to bude u drugoj polovini iduce nedelje. mislim da je Mica zasluzio svaku pomoc :takoje:

Pozz :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12370 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Milenko, šta god smisliš pametno, tu sam. Mića je zaslužio da pomognemo koliko možemo, bar dobrom voljom :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 954 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: DL1000 K8

Sutra u 14pm Kafana Naša Marina

 

Koliko ko može da izdvoji čisto kao znak pažnje za našeg drugara dogovorićemo se šta je najprikladnije 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FJ 1200

Sutra u 14pm Kafana Naša Marina

 

Koliko ko može da izdvoji čisto kao znak pažnje za našeg drugara dogovorićemo se šta je najprikladnije 1zdravo.gif

 

Drugari iz mk Arhangel prave humanitarni kotlic sutra u 13h. Mozda da objedinimo? U smilu da se nadjemo tamo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja