Jump to content

Moto Zajednica

K: Stene Cane Corso

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 461 postova
  • Lokacija: Beograd-jug
  • Motocikl: Yasmina TDM '97

Evo ti jos jedan kontakt, ne znam kako se zove odgajivacnica, al' znam da je u loznici i da su muzijaci bili oko 300-350 evra. Sad vidi nem' pojma :neznam: 0642529542

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

U Loznici ovaj nema vise, prodato....

Nasao sam na dva mesta za sad ali nije mi bas najsjajnija njihova prica, tako da potraga je u toku :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Mozda jos nekog interesuju pa cisto da podelim, kuju je dobio na poklon iz jako dobre odgajivacnice i zato je bez papira. Stotka.

Crni i zuti. Planiram ovih dana da idem da ih pogledam 80km od BGa, ako jos nekog interesuje mozemo da se kombinujemo da idemo zajedno..

Meni papiri u principu ne trebaju jer ne planiram izlozbe.

Ako ne nadjem sivi uzimam zuti da okoncam ovu potragu vec jednom :)

 

http://www.zaslike.com/files/q69ybgcowglrpfvfat8p.jpeg

http://www.zaslike.com/files/q6epzt7pmqffsk3hpzr.jpeg

http://www.zaslike.com/files/ciua38rojmevxo6yemw6.jpeg

http://www.zaslike.com/files/iauwsgsfmk7qc4vc5g.jpeg

http://www.zaslike.com/files/gatgsyrz3445zx5v2o6o.jpeg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • suzuki rider, 365 postova
  • Lokacija: okolina Šapca

Imam ja muzjaka i sto se mene tice skroz crni su najlepsi... Razmisli dobro :) Videcu vcrs da pitam jednog lika pa ti javljam ima li sivog.... A imacu i ja jedno crno stene za koji mesec, ako se ne snadjes do tada :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

najveca glupost koju mogu da procitam u oglasima gde prodaju štence je - može bez papira...ili cena je ta a sa papirima ta... ???? jebeni rodovnik kosta 20 eura i ako ga neko nije izvadio to meni znaci samo jedno - da nesto nije bas u redu sa roditeljima tj. da ni oni nemaju rodovnik pa ne može da se dobije ni za štence !!! takodje, rodovnik za štence ne može da se izvadi ako roditelji nisu ocenjeni odličnom ocenom !!! dakle, štene bez papira ne treba uzimati a posebno ne treba da ga uzimaju ljudi koji nemaju pojma o rasi nego je kupuju jer je "lepa ili je lepe boje" ...

velike i poznate odgajivacnice kad poklanjaju štene i daju ga bez papira to znači da štene nije dobrog kvaliteta i da nije poželjno u priplodu jer neće doprineti poboljsanju rase ...

 

mislite o tome ...

 

srećno u potrazi za ljubimcem i samo da znaš, kvalitet uvek i u svakoj rasi košta oko hiljadu pa na gore eura :zdravo:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: aprilia SR 50 LC Minarelli 95'

najveca glupost koju mogu da procitam u oglasima gde prodaju štence je - može bez papira...ili cena je ta a sa papirima ta... ???? jebeni rodovnik kosta 20 eura i ako ga neko nije izvadio to meni znaci samo jedno - da nesto nije bas u redu sa roditeljima tj. da ni oni nemaju rodovnik pa ne može da se dobije ni za štence !!! takodje, rodovnik za štence ne može da se izvadi ako roditelji nisu ocenjeni odličnom ocenom !!! dakle, štene bez papira ne treba uzimati a posebno ne treba da ga uzimaju ljudi koji nemaju pojma o rasi nego je kupuju jer je "lepa ili je lepe boje" ...

velike i poznate odgajivacnice kad poklanjaju štene i daju ga bez papira to znači da štene nije dobrog kvaliteta i da nije poželjno u priplodu jer neće doprineti poboljsanju rase ...

 

mislite o tome ...

 

srećno u potrazi za ljubimcem i samo da znaš, kvalitet uvek i u svakoj rasi košta oko hiljadu pa na gore eura :zdravo:

U potpunosti se slazem sa kolegom.

I da dodam da za vadjenje rodovnika moraju oba roditelja biti ocenjena ocenom (dobar, vrlo dobar ili odlican).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

najveca glupost koju mogu da procitam u oglasima gde prodaju štence je - može bez papira...ili cena je ta a sa papirima ta... ???? jebeni rodovnik kosta 20 eura i ako ga neko nije izvadio to meni znaci samo jedno - da nesto nije bas u redu sa roditeljima tj. da ni oni nemaju rodovnik pa ne može da se dobije ni za štence !!! takodje, rodovnik za štence ne može da se izvadi ako roditelji nisu ocenjeni odličnom ocenom !!! dakle, štene bez papira ne treba uzimati a posebno ne treba da ga uzimaju ljudi koji nemaju pojma o rasi nego je kupuju jer je "lepa ili je lepe boje" ...

velike i poznate odgajivacnice kad poklanjaju štene i daju ga bez papira to znači da štene nije dobrog kvaliteta i da nije poželjno u priplodu jer neće doprineti poboljsanju rase ...

mislite o tome ...

srećno u potrazi za ljubimcem i samo da znaš, kvalitet uvek i u svakoj rasi košta oko hiljadu pa na gore eura :zdravo:

 

Primeljeno k znanju i hvala ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Dobru glavu ima. Sta planiras sa usima?

 

Sto vise citam i slusam to manje znam, na kraju se razmisljam da se kupiraju usi samo a rep da ostane, ne znam, imam jos mesec dana fore...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Znam zato se i razmisljam tj ne sece mi se rep :), kazu da nema ulogu nikakvu ali mi je jedan lik na neki nacin objasnio konkretnu razliku na sledecem primeru, "kad mu rep nije secen: pustis zeca u njivu i on ga hvata, kad je secen ne moze da ga uhvati jer mu manevarske sposobnosti pri vecoj brzini nisu kao sa repom tj nije tako okretan", koliko je to tacno verovatno nikad necemo saznati ali ima logike :)

Sto se tice usiju za kupiranje sam, ali ne bih da mu secem rep!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja