Jump to content

Moto Zajednica

K: Stene Cane Corso

Recommended Posts

  • Drug član, 2817 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

0648770708 Sinisa.To mi je dobar drugar ima njegov sin marko leglo ostenjeno pre 2 meseca mislim da ima jos neko kuce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Jedino sutra sad je kasno, ali pise da su sve zenke, meni treba muski, crni je ok ali mi je sivi gotivniji, a kad vec placam....

Hvala Jevto na info.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Tara
  • Motocikl: nemam

a sto bi dao, ne kupujete stvar vec zivo bice koje ce traziti paznju 24/7, pogotovo rasa kao kane korso, koja jos zahteva odgovornog vlasnika.

 

Pas se ne kupuje po izgledu ili boji dlake, vec po karakteru, njegovim prohtevima i potrebama, ako to moze da se izpuni onda se pas uzme.

Nije motor pa ga se resis ako ti ne odgovara, ipak to bice ima emocije.

  • Podržavam 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

A sto da ne da?

 

 

Sto da ne pokloni psa nekome ko je pravi ljubitelj i ko ce ga iskreno voleti i paziti na njega? (ne mislim na sebe)

Ti sto gaje pse su specificni profil ljudi (gaje i prodaju), nema tu ljubavi ako se ja pitam, i ako je ima nije ona zdrava...

 

 

Karakter mi odgovara, znaci bira se boja dlake tj trazi se sivi (ili zuti) ;)

Nisam napisao ali nije ni bitno, ne trazim/ne kupujem psa iz odgajivacnice, samo domaca radinost ko ima lepu zenku i muzjaka, e pa njihovo stene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Tara
  • Motocikl: nemam

ako ga poklanja vrlo je verovatno da ce otici u pogresne ruke, ako si pravi ljubitelj kao sto se predstavljas onda ti ni boja ni cena nisu problem, mnogo je takvih poklonjenih po ulicama ili azilima sirom Srbije!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

(ne mislim na sebe)

 

A ako ga prodaje za 1000e onda ce otici u prave ruke, znaci oni koji imaju da daju 1000e za stene to su prave ruke?

Ovo je uglavnom obratno, za zemlju Srbiju verovatno 90% obratno.

Kupice psa, kupovace najbolje granule za 200e mesecno jaje, supu i komad pravog mesa nece videti u zivotu, imace super fency kucicu na 2 sprata sa liftom, svi prijatelji ce da im zavide kako je ql i velik pas i laje kao da ima subwoofer, ici ce na dresuru 3x jos 1000e da zna da stoji na usima i to je to manje vise.

ili

bice gazeno svakih 6 meseca da izbacuje stence koji ce posle da se prodaju za isto toliko, jedan muzjak soma jedna zenka soma jedno leglo min 7soma, cista racunica i cista realnost.

 

Sve ti to lepo pricas ali ja mislim da ti ne zivis u Srbiji? jer realnost je malo drugacija.

 

btw. jedna odgajivacnica mi je dala ponudu od 1.500e za sivo stene Cane Corso. Hteo sam da ih pitam dal ima garanciju i gps tracking!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Tara
  • Motocikl: nemam

zivim u Srbiji, i dokle vise da se vadite na tu Srbiju, nije problem u Srbiji vec u narodu koji u njoj zivi i koji je krivi za sve.

 

Ti hoces kane korso sive boje, zar to nije isto kao kod odlucis da hoces tu i tu marku motora i mora d bude te i te boje? Daleko od ljubitelja po mojim shvatanjima, pravi ljubitelj pasa ne gleda na rasu ili boju dlake.

 

U svakom slucaju nek ti je sa srecom u pronalasku onog sto trazis.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1497 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: YZF-R1

Okreni 063-252 176 Vlada.

Iz Orašca kod Obrenovca je. Mislim da ima stence.

 

@Mali Mislim da Aleksandar ima pravo da bira boju dlake,crna ili siva. Nema to nikakve apsolutno veze da li je neko ljubitelj ili ne.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Vtr1000

Kakve veze ima sto bira boju,i ja kad sam kupovao zeleo sam samo sivu,nekako mi je kod njih najlepsa..I ja sam jurio samo muzjaka i na kraju sam uzeo zenku..I kod njih po meni obavezno kupiranje usiju! Evo ti jos jedan broj,ja sam tu uzeo zenku,extra kerove ima.061/676-71-72,ne znam kako se zove covek,mislim da ga zovu Bosanac,iz Obrenovca je.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Ma lik prica neke cudne stvari necu da ulazim u raspravu, Mali otvori prvu kantu izvadi kera i nosi ga kuci. I ne da hocu sivog nego mora bude i muzjak!

 

 

@Marko, naravno!!! :) Jel znas od kad je slika, sad skoro nesto ili? Joj nadam se da nisu non stop na tim hladnim plocicama!

@Cyber, hvala, dve zenke ostale jos nema muske...

@Veske, Broj nje u funkciji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Banda je prodata, a i sad bi imali 4 meseca tako da je malo kasno za preuzimanje.

E to su ti, jako su dobri, ovaj sivi je 1.500e. To mi je puno da dam za stene.

 

post-22759-0-42081100-1366062034_thumb.jpg

 

Poz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja