Jump to content

Moto Zajednica

Hitno ga trazim MILAN..kraljice marije

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

Ima li kolega iz ovog kraja grada kraljice marije ili knez miletina ..???hitno mi treba pomoc o nekom klincu izmedju 24god,vozi crvenog yuga Bg tablice,i valjda neki skuter ili drugi motor..mali se zove Milan imam njegov broj tel 069/116-83-..(zadnja dva necu upisati) zamolio bih svakog iz to kraja ko ga zna da mi nadje njegovu adresu ili broj fixnog telefona...hitno mi je,hvala kolegama...

doslo mi zbog njega 6kazni za parking-40 000din a mali nece da se javi na tel..

hvala svima na pomoci...vec 3 dana ga jurim u tom kraju i nista..pustite mi sms na 064/266-93-76,mozda necu biti na forumu...jos jednom hvala svima na pomoci..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

Verovatno se auto vodi na LIMENOG a doticni vozi..... >:(

e to je fora...samo sto je moj cale u pitanju a ne ja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Verovatno se auto vodi na LIMENOG a doticni vozi..... :(

e to je fora...samo sto je moj cale u pitanju a ne ja

 

Е људи, ово се до сад хиљаду пута поновило и људи још нису извукли поуке. Ма не занима ме што он нема паре за пренос, ауто може да добије кад потпише уговор и то без таблица јер ми требају за одјаву.

 

Сад можеш да га јуриш...

Ал' доћи ће он сам кад истекне регистрација...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

sve to znam ali ja nisma bio kuci kad mu cale prodao,bilo oko 8-9h uvece i agencije nisu radile kao ujutru i malo morgen.....znaci treba mi samo neko ko je iz tog kraja grada ili eventualno ako ga neko mozda zna licno,sa posla ili sta vec...to mi treba,a papiri i ostalo mi sad ne znace nista..

pa nacicu ga ja nego reko hajde mozda smo kolege motoiclisti pa da zavrsimo sve na fin nacin...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 586 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: ADV T☆34

Googlaj mu broj, ako je dao oglas da nesto prodaje, izacice ti oglas. Onda posalji pametnu ekipu na taj oglas i zovi Muriju, na licu mesta. Ako ti ne da pare, a niste potpisali ugovor, odma teraj Juga kuci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

...

pa nacicu ga ja nego reko hajde mozda smo kolege motoiclisti pa da zavrsimo sve na fin nacin...

 

Fin nacin? Ono, bez kratkog postupka, nego shuma i rez po rez.? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Миле, Миле па ти ништа не схваташ, овако фиииииино:

 

h_hit_3.gifh_hit_3.gifh_hit_3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

hahahah jojjj ma bice to sve ok,nacu ga ja ali bih zeleo da ga nadjem bez da ga licno cekam u toj ulici 24h dok se ne pojavi..ako to budem uradio bice svasta sa yugom....

Nego evo nova informacija decko se javio sam sms-om da mu je kao fora pokvaren zvucnik na telefonu i da ce se on meni javiti sutra oko 11h...ne verujem u to ali eto cekacu...do tada cu zakljucati temu,a ako neko od drugova slucajn ozna njegovu adresu ili broj fixnog tel nek mi javi na 064/266-93-76..a ja cu mu se oduziti za pomoc...hvala svima...cekamo sutra...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja