Jump to content

Moto Zajednica

Motor kinez 70 kubika, 200 EUR

Recommended Posts

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Iskreno ja sam mislio da je proizvodjac, mada svi se oni predstavljaju kao proizvodjaci, tako da nisam siguran, a i Zorge misli da je samo diler. Sto se tice cena, za neke modele su dosta nize nego kod njegovih kineskih konkurenata, dok je za neke druge modele, skuplji. Ali, sustina je da je to - to. Bas ono sto mi treba.

Aла си ти наивчина! Та "Ванда моторс" је нека спрдња. Мејнстрим кинеске мото-индустрије је онај "Шангшуан", из првог твог линка, они са "језивим" мопедима, а не ово што си ти мислио. Не-кинески мотор у Кини кошта к'о отров

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vikend motociklista, 676 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda pantheon 125..

I. Mehanika je ista kao i kod Kawasakija, Yamahe i ostalih. Neophodno je minimalno odrzavanje i generalno da se povede racuna na rad motora i ostalih delova i to je to. Svaka kopija sa ovog sajta ce moci da izgura istu kilometrazu kao i njegov original.

 

Druze stvarno si preterao....pa ima razlike u kvalitetu materijala..apsurd je polemisati o ovome...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 312 postova

Evo danas mi stigla gebruderova promotivna ponuda: 70 EUR/ cbm iz luke Ningbo. Cini mi se da je ranije bilo oko 110 USD ali je u medjuvremenu i cena za ceo kontejner rasla.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha FZ6S

@ Spajk

Naravno. Ja sam pricao o samoj mehanici a ne o kvalitetu materijala. Kao sto si rekao, nema potrebe polemisati o kvalitetu materjala, jer su to "babe i zabe". :)

 

@ Zorge

Da znas da jesam naivcina. Stvarno vise ne znam kome da verujem. Kao sto kaze u pesmi Sindikata - "sve ima svoju cenu, ali nema nista u postenju".

 

@Sokobgd

I meni su reki cenu od 110$.

Drugari, sve u svemu, koliko para toliko muzike. Ja cu definitivno da pazarim jedan, pa ako ga ne prodam, imacu za sebe jos jednog kineza :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Pozdrav svima. Nasao sam motor iz kine za 1000$ , dostava kosta nekih 150$ (brodom), e sad mene zanima koliko ce da me oderu na carini i kakav je postupak te papirologije kada motor stigne. Usput ja sam iz Bosne ali mislim da je to sve isto. Hvala unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Ko ce ti itlzdati papir o homologaciji kad ga registrujes ako motor nema zvanicnog uvoznika u tvojoj zemlji.

 

Послато са GT-I9301I

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Распитај се о томе код неке шпедитерске компаније. Они ће ти дати најпоузданије информације о изводљивости тог подухвата.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja