Jump to content

Moto Zajednica

ulaz na sve skupove besplatan

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 299 postova
  • Lokacija: sabac

eeee izvini molim te.ja protiv hrvatske,bosne,albanije,iraka,amerike.....ama ne postoji osoba ili nacija prema kojoj imam lose misljenje,narocito ne prema ljudima sa kojima mogu da pricam bez nekog truda ucenja stranih jezika.bio sam uy hrvatskoj (ne na skupu,ove godine mozda odem i na skup) i nemam nijednu jedinu losu rec,cak mi smeta sto znam da neki ljudi iz hrvatske dozive neprijatnu situaciju kod nas,bio sam tamo i nista lose nisam doziveo,i to podrzavam,ali mislim da tema sa naplatama nema veze sa ovim.a to ko je pokrenuo temu,to je druga stvar.to je najveci organizator skupova sa NAJVISIM cenam,ja sam se prosle godine vratio iz novog sada jer je cena bila abnormalna,otisao sam u grad sa drustvom na pice,pili jeli za cenu ulaznice nas troje tad.sad je odnos novca malo drugaciji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Manite se prepucavanja Sapcani. To vi preko PP, bas me biga za Civiju itd. Hocu da citam, konstruktivne predloge i komentare, a ne vasa prepucavanja. Bez uvrede i jedan i drugi... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Umag HR

cinjenica je da je u Srbiji teza situacija sto se tice pokrivanja troskova zbog nedostatka sponzora i ulaz ce se i dalje naplacivati.

Ali bitno je da se o ovome raspravilo pa kako god ispalo .Netko razumije,a netko ne.Uvijek ce biti tako.Isto tako mi je drago sto dosta organizatora ne podupire naplacivanje ulaza ali su na to prisiljeni.Sponzore je tesko naci ali naravno,treba biti uporan i isto tako promovirati motorizam na pozitivan nacin i odazivati se na humanitarne akcije u malo vecem broju.Sve je to povezano.Kad ljudi poprave sliku o motoristima,da ne kazem promjene,i sponzore ce biti lakse naci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

SVAKI trud treba da se plati. Ukoliko organizator moze da napravi stvari da se naplata izvrsi iz drugih resursa, to je sjajno.

Ukoliko ne moze bez naplate ulaza, neka je bude.

 

To je sve u redu, sve na svoj nacin.

 

Ono sto najvise nedostaje jesu ujednaceni osnovni standardi.

 

Da li svi koji plate ulaznicu dobiju rucak (pasulj najcesce)?

Ne, uopste nije obavezno da se dobije taj nesrecni rucak, toliko smo to puta do sada videli.

 

Da li treba prestati naplacivati ulaz onda kada je kazan prazan?

Pa to svako sa trunkom morala mora da predvidi kao opciju ako zeli o sebi da izgradi dobar glas.

 

Da ne zalazimo dalje u detalje oko higijene, prostora za kampovanje, za parkiranje ili koncerata, neka je sve to tesko dovesti na neki minimum standarda uniformno, onako da svako zna sta je najmanje sto moze da ocekuje kad podje na BILO KOJI skup. OK.

 

A sta je sa cenom ulaznica?

Sta je sa sistemom naplate ulaznica (pesaci, po motoru, po osobi)?

 

Svaki put da viris u pasulj (kucnu verziju) da vidis koliko ces ostaviti novaca na ulazu....ili da preko BJB-a, recimo, saznas te detalje sto samo ublazava stvari ali ih ne resava.

 

Ovo su sve moji licni stavovi oko stvari koje me doticu bez obzira sto naizgled ne bi trebalo tako da bude (uvek idem sa suprugom na odvojenim motorima pa me ne dira uopste sistem naplate, novac mi nikada ne predstavlja problem kada krenem pa me ne dira ni cena, uvek imam dosta drustva cak i za neki nesrecni slucaj da bi mi zatrebalo itd.).

 

Moto skup je otprilike skoro pa jedino mesto gde uopste jedem pasulj, eto, toliki sam obozavalac pasulja, ali tada za mene on ima poseban znacaj. Sticajem okolnosti, niti jedna stvar koja karakterise moto skupove u bilo kom smislu ne zalazi u moj zivot van tih skupova, ali tim su mi znacajnije te stvari bas na moto skupovima. Sto vreme dalje odmice, sve ce vise biti bajkera kojima se standardi zivota i rada preplicu sa tradicionalnim bajkerskim pogledima na svet samo na tim skupovima i pretpostavljam da ce to biti dodatna motivacija za njihovo posecivanje. Takav nam je danas tempo zivota, ali mozda bas zato treba oznaciti te karakteristike skupova i negovati im nivo ne dozvoljavajuci da ga nemar ili komercijalizacija naruse. Bez nekih stvari nece vise biti ni sustine skupova, toga se treba paziti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Manite se prepucavanja Sapcani. To vi preko PP, bas me biga za Civiju itd. Hocu da citam, konstruktivne predloge i komentare, a ne vasa prepucavanja. Bez uvrede i jedan i drugi... ;)

 

Bas si bio umeren u pisanju, cestitam :-[ :-[ :-[

Ovde je bio samo savet starijeg clanu mladjem clanu nase moto zajednice.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Manite se prepucavanja Sapcani. To vi preko PP, bas me biga za Civiju itd. Hocu da citam, konstruktivne predloge i komentare, a ne vasa prepucavanja. Bez uvrede i jedan i drugi... ;)

 

Bas si bio umeren u pisanju, cestitam :-[ :-[ :-[

Ovde je bio samo savet starijeg clanu mladjem clanu nase moto zajednice.

 

Druze, nemam ja nista protvi i jednog i drugog, ali malo mi vec puno neke prozivke i prepucavanja i to ne samo u ovoj temi. A sto se tice tvog saveta, tu se potpuno slazem sa tobom.

Samo da dodje lepo vreme, pa da se mi vozamo, a manje kuckamo. Valjda je i to neka nervoza usla u sve nas, pa nas to sad malo nervira, kad ce preko  +12 C  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12098 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Mene skupovi ne interesuju, ali da pitam... Zasto se pitanje hrane na skupu ne poveri nekom od lokalnih kafedzija ili nekom od vlasnika kioska brze hrane? U svakom gradu ih ima. Time bi se:

 

1. Otarasili vec dosadnog pasulja, i imali mnogo bogatiji meni.

2. Rasteretili bi cenu ulaznice za troskove kuvanja pasulja

3. Dodatno smanjili cenu time sto bi firma koja prodaje hranu morala da plati nesto organizatorima skupa za ostavreni promet i reklamu

 

Ovo funkcionise sa picem. Ne vidim ni jedan razlog da ne funkcionise sa hranom. Ili je pasulj potpuno beznacajna stavka pri formiranju cene ulaznice? Nadam se da mi ljubitelji skupova nece zameriti sto ovo pitam, jer to radim iz najbolje namere.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2657 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Kad si duze na putu,barem ja, neredovno se hranis,spavas, a redovno duvanis i pijes. Nista ne prija bolje od kuvanog,tj.corbastog. Provereno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12098 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

OK, neka kafedzija onda prodaje pored rostilja i pasulj. Finansijski efekat ostaje, s tim sto, posto se svaka porcija pasulja placa imas ga sigurno bilo kad, a ne samo sat vremena u toku dana. A on ce se postarati da ti uz pasulj uzmes i neku salatu, mozda sa necim i da zasladis. Time bi meni bio raznovrsniji a troskovi organizatoru manji. Svima bolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Pozdrav Vudu!

Izvinjavam se tebi i svima koje sam smorio mojim postovima ali ja bar imam principijelan stav po mnogim pitanjima u zivotu pa i po ovome!

Ipak ne shvatam  tezenekih  ljudi koji podrzavaju naplacivanje a onda odjednom neke cijene ulaza su im visoke!

Pa sta ako je Cirkusov skup skuplji 100 ili 200  dinara od ostalih? Jel' se zalazete za placanje - O.K. ajmo onda da placamo cijenu ulaza srazmjerno i ozbiljnosti skupa u organizacionom smislu!

Ako je skup u NSu najveci, sa najboljom binom, sa najboljim grupama i na exkluzivnoj lokaciji,zasto onda kukati za visinu cijene ulaznice?!

Nista na skupu ionako nije besplatno !

Jel' to onda znaci ako je cijena ulaza negdje veca da odmah treba pljuvati organizatora i reci da je skup los?

 

Na kraju prozivate mene da sam namcor sto kazem da se zalazem da se ulaz ne naplacuje a onda drvlje i kamenje po covjeku koji organizuje najveci skup po najvecim cijenema....mozda sporije kontam(jer sam Bosanac :)) ali bojim se da ne znam koji je  vas stav!

Ako se vec naplacuje ulaz zasto onda limitirati cijenom  organizatora koji bi uz vise novca obezbjedio i bolji skup?

 

 

Koliko sam do sada vidio i proctao u temema na ovom podforumu ovdje postoji tvrda struja koja tvrdi : "Da mi sto nismo u klubu 99,99% ne znamo sta hocemo" a oni u klubovima to znaju, Da mi sto nismo u klubu "Nemamo pravo ni da pricamo o skupovima jer oni to najbolje znaju"jer mi to nismo nikada organizovali.....ako i iznesemo svoje misljenje onda "Smaramo"....

Mozda je najbolje da samo "provjereni bajkeri" postuju u svim temama a mi (koji jos nismo dovoljno sazreli i sto ne znamo sta hocemo) samo da citamo i ucimo ......

Mozda su najbolje teme za ovu moju tvrdnju dvije teme "Clan sam..." i "Nisam clan..."

Izvinjenje za offovanje ......

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Pozdrav Vudu!

Izvinjavam se tebi i svima koje sam smorio mojim postovima ali ja bar imam principijelan stav po mnogim pitanjima u zivotu pa i po ovome!

Ipak ne shvatam  tezenekih  ljudi koji podrzavaju naplacivanje a onda odjednom neke cijene ulaza su im visoke!

Pa sta ako je Cirkusov skup skuplji 100 ili 200  dinara od ostalih? Jel' se zalazete za placanje - O.K. ajmo onda da placamo cijenu ulaza srazmjerno i ozbiljnosti skupa u organizacionom smislu!

Ako je skup u NSu najveci, sa najboljom binom, sa najboljim grupama i na exkluzivnoj lokaciji,zasto onda kukati za visinu cijene ulaznice?!

Nista na skupu ionako nije besplatno !

Jel' to onda znaci ako je cijena ulaza negdje veca da odmah treba pljuvati organizatora i reci da je skup los?

 

Na kraju prozivate mene da sam namcor sto kazem da se zalazem da se ulaz ne naplacuje a onda drvlje i kamenje po covjeku koji organizuje najveci skup po najvecim cijenema....mozda sporije kontam(jer sam Bosanac :)) ali bojim se da ne znam koji je  vas stav!

Ako se vec naplacuje ulaz zasto onda limitirati cijenom  organizatora koji bi uz vise novca obezbjedio i bolji skup?

 

 

 

 

Mislim da je ova predposlednja recenica presudna :D,mala sala naravno evo ako dodjes na skup u Nis obecavam da neces platiti ulaz .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Racunaj da na svaki skup krecem  u cetvrtak ......i dovodim jos 10tak kolega  :) koji dijele moje misljenje po pitanju naplate :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Racunaj da na svaki skup krecem  u cetvrtak ......i dovodim jos 10tak kolega  :) koji dijele moje misljenje po pitanju naplate :D

 

 

Nije problem i klopa za sve njih pride. 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Mene skupovi ne interesuju, ali da pitam... Zasto se pitanje hrane na skupu ne poveri nekom od lokalnih kafedzija ili nekom od vlasnika kioska brze hrane? U svakom gradu ih ima. Time bi se:

 

1. Otarasili vec dosadnog pasulja, i imali mnogo bogatiji meni.

2. Rasteretili bi cenu ulaznice za troskove kuvanja pasulja

3. Dodatno smanjili cenu time sto bi firma koja prodaje hranu morala da plati nesto organizatorima skupa za ostavreni promet i reklamu

 

Ovo funkcionise sa picem. Ne vidim ni jedan razlog da ne funkcionise sa hranom. Ili je pasulj potpuno beznacajna stavka pri formiranju cene ulaznice? Nadam se da mi ljubitelji skupova nece zameriti sto ovo pitam, jer to radim iz najbolje namere.

 

Vidi se da te ne interesuju  :D :D :D ali privući ćemo mi i tebe  ;)

 

Pasulj nije "dosadan" nego dobrodošao pivopijama i putnicima koji su navikli na brzu hranu ;)

 

Pa mi i pravimo "simbiozu" sa kafedžijama :

 

Za 800 ( osamsto ) porcija pasulja ( često je to gulaš ili čorbanac ) trebalo bi nam oko 800 do 1200 KM ( 400 - 600 evrića ) To je RUČAK :D i nmojte da se bunite ako ga nema u osam uveče  ;D

Za šator od 1.000 mjesta plaća se oko 1.000  KM ( 500 evrića )

Za još 300 porcija pečenog bika plaćamo oko 600 KM ( 300 evrića )

Ukupno oko 2.400 - 2.800 KM ( 1.200-1.400 evrića )

Ja iznajmim prostor "kafedžiji",za to mu ne tražim novac,ali je dužan da mi sve ovo pripremi .

Roštilj,kafa,žestoka pića... su u njegovoj režiji ( mi mu odredimo cijene hane i pića) i nemam brige oko toga.

 

Malo je klubova koji  mogu "od svojih snaga" organizovati roštilji,šank i šatore ( šta ako nestane džebane oko ponoći,kako dopuniti.problem "logistike ) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Mene skupovi ne interesuju, ali da pitam... Zasto se pitanje hrane na skupu ne poveri nekom od lokalnih kafedzija ili nekom od vlasnika kioska brze hrane? U svakom gradu ih ima. Time bi se:

 

1. Otarasili vec dosadnog pasulja, i imali mnogo bogatiji meni.

2. Rasteretili bi cenu ulaznice za troskove kuvanja pasulja

3. Dodatno smanjili cenu time sto bi firma koja prodaje hranu morala da plati nesto organizatorima skupa za ostavreni promet i reklamu

 

Ovo funkcionise sa picem. Ne vidim ni jedan razlog da ne funkcionise sa hranom. Ili je pasulj potpuno beznacajna stavka pri formiranju cene ulaznice? Nadam se da mi ljubitelji skupova nece zameriti sto ovo pitam, jer to radim iz najbolje namere.

 

Vidi se da te ne interesuju  :D :D :D ali privući ćemo mi i tebe  ;)

 

Pasulj nije "dosadan" nego dobrodošao pivopijama i putnicima koji su navikli na brzu hranu ;)

 

Pa mi i pravimo "simbiozu" sa kafedžijama :

 

Za 800 ( osamsto ) porcija pasulja ( često je to gulaš ili čorbanac ) trebalo bi nam oko 800 do 1200 KM ( 400 - 600 evrića ) i to je RUČAK :D

Za šator od 1.000 mjesta plaća se oko 1.000  KM ( 500 evrića )

Za još 300 porcija pečenog bika plaćamo oko 600 KM ( 300 evrića )

Ukupno oko 2.400 - 2.800 KM ( 1.200-1.400 evrića )

Ja iznajmim prostor "kafedžiji",za to mu ne tražim novac,ali je dužan da mi sve ovo pripremi .

Roštilj,kafa,žestoka pića... su u njegovoj režiji ( mi mu odredimo cijene hane i pića) i nemam brige oko toga.

 

Malo je klubova koji  mogu "od svojih snaga" organizovati roštilj i,šank i šatore ( šta ako nestane džebane oko punoći,kako dopuniti.problem "logistike ) ;)

pa posto je tako znaci kod vas je onda dzabana ulaz,mislim skoro sve ste obezbedili dzaba,hranu ,pice sator,jos par sitnica da poplacate i eto.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Valjevo

  Igore,ovo je tema "Ulaz na sve skupove besplatan" a moj post sa" 99,99% " je bio vezan za jednu od dve teme koje se bave clanstvom ili ne u moto klubovima.

Da li je moto fest u NS najbolji skup na ovim prostorima je stvar licnog misljenja,pa je o tome izlisno diskutovati.

Da te ujedno obavestim da je g-din cirkus uplatio i ove godine clanarinu MAS-u,sto znaci da ga obavezuje,kao i prethodnih godina jedinstvena cena ulaza po motoru,a ne po vozacu i suvozacu.(Prosle godine maksimalna dogovorena cena ulaznice je bila 400din.,sto znaci da je ulaz po odluci organizatora mogao biti i jeftiniji ili besplatan,ali nikako skuplji.Naravno ovo se odnosi na skupove koje su organizovali klubovi clanovi MAS-a).

 

A sad se izvinjavam za off.

 

To sto postoje dve teme "Clan sam..." i "Nisam clan..." je "krivac" pokretac tema.

Jedan covek,a dve teme  ;):D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

ajde da napadnemo sve klubove da se ulaz neplaca ja sam za c i r k u s.

vidis valjda da covek sam hoce  da ulaz bude dzaba i a jos uz to je platio clanarinu mas u.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

 

 

 

 

Malo je klubova koji  mogu "od svojih snaga" organizovati roštilji,šank i šatore ( šta ako nestane džebane oko ponoći,kako dopuniti.problem "logistike ) ;)

 

Pa vi ste bar "klub iz ravnice" , ako nema hrane kod vas cemu da se nadaju ovi nasi brdskoplaninski :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Mene skupovi ne interesuju, ali da pitam... Zasto se pitanje hrane na skupu ne poveri nekom od lokalnih kafedzija ili nekom od vlasnika kioska brze hrane? U svakom gradu ih ima. Time bi se:

 

1. Otarasili vec dosadnog pasulja, i imali mnogo bogatiji meni.

2. Rasteretili bi cenu ulaznice za troskove kuvanja pasulja

3. Dodatno smanjili cenu time sto bi firma koja prodaje hranu morala da plati nesto organizatorima skupa za ostavreni promet i reklamu

 

Ovo funkcionise sa picem. Ne vidim ni jedan razlog da ne funkcionise sa hranom. Ili je pasulj potpuno beznacajna stavka pri formiranju cene ulaznice? Nadam se da mi ljubitelji skupova nece zameriti sto ovo pitam, jer to radim iz najbolje namere.

 

Vidi se da te ne interesuju  :D :D :D ali privući ćemo mi i tebe  ;)

 

Pasulj nije "dosadan" nego dobrodošao pivopijama i putnicima koji su navikli na brzu hranu ;)

 

Pa mi i pravimo "simbiozu" sa kafedžijama :

 

Za 800 ( osamsto ) porcija pasulja ( često je to gulaš ili čorbanac ) trebalo bi nam oko 800 do 1200 KM ( 400 - 600 evrića ) i to je RUČAK :D

Za šator od 1.000 mjesta plaća se oko 1.000  KM ( 500 evrića )

Za još 300 porcija pečenog bika plaćamo oko 600 KM ( 300 evrića )

Ukupno oko 2.400 - 2.800 KM ( 1.200-1.400 evrića )

Ja iznajmim prostor "kafedžiji",za to mu ne tražim novac,ali je dužan da mi sve ovo pripremi .

Roštilj,kafa,žestoka pića... su u njegovoj režiji ( mi mu odredimo cijene hane i pića) i nemam brige oko toga.

 

Malo je klubova koji  mogu "od svojih snaga" organizovati roštilj i,šank i šatore ( šta ako nestane džebane oko punoći,kako dopuniti.problem "logistike ) ;)

pa posto je tako znaci kod vas je onda dzabana ulaz,mislim skoro sve ste obezbedili dzaba,hranu ,pice sator,jos par sitnica da poplacate i eto.....

 

Da...evo ti i sitnice  YU GRUPA 2.500 ,PARTIBREJKERS 2.500,KAKTUS DŽEK 500,SIROVE KOŽE 500,REBEL 300 ,S.T.R.A.J.K i RED HOUSE 200,street show 1.000, bina,ozvučenje,svjetlo,vatromet,snijeg,efekti 4.000,striptiz 250,mehanički bik 500,CIFRE SU U EVRIĆIMA ;D

( majice,štampa,reklame,plakati,ulaznice,pres konferencije,opštinske takse,malo ozvučenje,uređenje,kampa,pokloni,zahvalnice,snimatelji,video bim, policija, vatrogasci, sanitet,čašćavanje,gosti,ograde,redari,obezbjeđenje,nagrade i još mnogo toga  - nemam pojma,saznaću u avgustu ) ;)

To je za 19. DANE GRMLJAVINE 01.,02. i 03. VIII 2008.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

S'obzirom da ste opstina sa najvecim budzetom u RS to ce nacelnik da isfinansira bez problema ir resora za "Sport i kulturu"!

Mada, koliko vole motoriste pokazali su znakovima zabrane oko uzeg centra :)

Ima li razumjevanja kod uvoznika Yamahe cini mi se da je iz BNa?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

S'obzirom da ste opstina sa najvecim budzetom u RS to ce nacelnik da isfinansira bez problema ir resora za "Sport i kulturu"!

Mada, koliko vole motoriste pokazali su znakovima zabrane oko uzeg centra :)

Ima li razumjevanja kod uvoznika Yamahe cini mi se da je iz BNa?

Opština nam je prošle godine dala 2.000 KM ( hiljadu evrića ) ???

Zabrana još uvijek važi,ali blizu sam da to "demontiramo"

Uvoznik je zatvorio radnju,ali imamo ovlaštenog ,veoma stručnog servisera  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

S'obzirom da ste opstina sa najvecim budzetom u RS to ce nacelnik da isfinansira bez problema ir resora za "Sport i kulturu"!

Mada, koliko vole motoriste pokazali su znakovima zabrane oko uzeg centra :)

Ima li razumjevanja kod uvoznika Yamahe cini mi se da je iz BNa?

Opština nam je prošle godine dala 2.000 KM ( hiljadu evrića ) ???

Zabrana još uvijek važi,ali blizu sam da to "demontiramo"

Uvoznik je zatvorio radnju,ali imamo ovlaštenog ,veoma stručnog servisera  :)

eto imate za pice,opstina vam dala pare tamam za muziku i znaci jos malo ako nastavis da se otvaras sa tim sponzorima sta vam je ko dao ,, ispasce da ste i bez ulaznica zaradili,,znaci da bi trebalo ipak ne naplacivati ulaz na vasem skupu,,,imate vise sponzora nego sto potrosite na organizaciju,pa samim tim nemate kolko vidim ni potrebu da naplacujete ulaz ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja