Jump to content

Moto Zajednica

ulaz na sve skupove besplatan

Recommended Posts

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

ma nema veze ionako smo navikli sve da placamo u zivotu,negde prodjes jeftinije negde skuplje,mozda je i bolje kao sto neko rece ici na solo voznju..bar znas na cemu si,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Uostalom,ako se nemogu naci sponzori,povecajte cijenu pica,kulturnije izgleda nego naplatiti ulaz ;)

 

Da budemo realni, kad bi se povecale cene pica, onda bi sledece godine u ovo vreme o tome polemisali.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

Uostalom,ako se nemogu naci sponzori,povecajte cijenu pica,kulturnije izgleda nego naplatiti ulaz ;)

 

Da budemo realni, kad bi se povecale cene pica, onda bi sledece godine u ovo vreme o tome polemisali.  ;)

to je tvoje misljenje,a moje je da ne dolazim tamo gdje se placa ulaz,kako sam dosao,tako se okrenem nazad i vratim,jer kako sam napisao,nije stvar u cijeni nego u principu

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: SRB Uzice Rade-Squi...

Sale svakako je za poštovanje kada ti pređeš veću  kilometržu da bi došao na skup ali ako je plaćanje ulaza od tolikog značaja za klub da dovodi u pitanje samo održavanje onda mislim da ima smisla ali ne znam da smo ikoga vratili ko nije imao da plati. Znači što se nas tiče opušteno... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

Sale svakako je za poštovanje kada ti pređeš veću  kilometržu da bi došao na skup ali ako je plaćanje ulaza od tolikog značaja za klub da dovodi u pitanje samo održavanje onda mislim da ima smisla ali ne znam da smo ikoga vratili ko nije imao da plati. Znači što se nas tiče opušteno... ;D

Mislim da me nisi shvatio,nije stvar u tome tko ima i dali ima,nego je najljepsa dobrodoslica pustiti motoristu da udje bez placanja jer se to i radi za nas ljubitelje motora.Uostalom,doci ce jednog dana do toga i kod vas,siguran sam u to

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

A to za naplacivanje ulaza bi trebao biti prvi zadatak i VAM-a i MAS-a

Sve to moze uspjeti kada bi se susreti ranije organizirali,znaci nije problem u tome da nema sponzora.Ima,samo bi ih trebalo naci,zato treba ranije poraditi na organizaciji susreta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Sad iskreno  stvarno jedna org  takve manifestacije je veoma skupa niko nece moci da napreduje bez naplate ulaza to stvarno moze  ali posledice ce biti katastrofalne po org  mi i pored jake stvarno infrastrukture koju imamo verovali uli ne da nemamo razne saradnike  kji nas jos uvek podrzavaju nebi mogli da sastavimo kraj sa krajem  ovde na ovom sajtu  ima stvarno 2 lozaca sad stvarno ih molim da naprave ,skup zurku neka nas pozovu docicemo potrosicemo  nas novac nije problem .Da bi jedan festival  dizali iz godine u godinu da bi dobili na rejtingu mora da se plati karta i mora biti u okvirima sa ponudjenim programom ja licno mogu da isfinasiram manju zurku da ne naplatim ulaz ali moto fest je nemoguce to je ogromna  org .Jedino ko trenutno profitira su mali skupovi koji  ujedno imaju male troskove ali sve je to ok ali nasta to lici .Ne favorizujem ja ns  ali grad u kojem ja zivim hoce kvalitet  a to kosta verujte bio sam skroz iskren.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

sa ovim sto ti pricas se slazem jer ovo sto ti radis u NS je moto fest a na moto skup,to ni nema nikakve veze sa klasicnim moto skupom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

sa ovim sto ti pricas se slazem jer ovo sto ti radis u NS je moto fest a na moto skup,to ni nema nikakve veze sa klasicnim moto skupom

 

Slazem se, i problem je sto se sve vise organizatora opredeljuje za moto-fest manifestacije, koje su sve vise interesantne pesacima nego motoristima. Raspravljlo se vec i o vise bina, razlicitoj muzici,... Pa ne organizuje se EXIT!!!

 

U slucaju pravog moto-skupa, motoristi stvarno ne bi trebali placati. Neka plate pesaci! Neka se poveca malo cena pica! Neka se poveca cena parcela za prodavce, ugostitelje! Redovan izgovor organizatora su i tarive muzicara. Pa dovedite nekog jeftinijeg! Ima kvalitetnih bendova, ne mora to biti samo poznato ime. Koliko puta smo bili prinudjeni da slusamo uzasnu muziku velikih imena, zato sto u slucaju da nisu idealni uslovi ne znaju da sviraju.

 

Ali odoh sad vec daleko od teme, mada ima to sve vese jedno sa drugim. Uglavnom, VAM, MAS, TAM, UHJUM, ISAM, i ostali treba da sednu i da se organizuju, treba da odluce sta organizuju, i treba da se odredi da li ce se ulaznice placati ili ne, ili odrediti neke granice, ko placa, ko ne placa, za sta te pare smeju da idu a za sta ne,...

 

Ima tu dosta toga. Nadam se samo da sve ove nase komentare neko i cita i da ce ih pametno iskoristiti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Sad iskreno  stvarno jedna org  takve manifestacije je veoma skupa niko nece moci da napreduje bez naplate ulaza to stvarno moze  ali posledice ce biti katastrofalne po org  mi i pored jake stvarno infrastrukture koju imamo verovali uli ne da nemamo razne saradnike  kji nas jos uvek podrzavaju nebi mogli da sastavimo kraj sa krajem  ovde na ovom sajtu  ima stvarno 2 lozaca sad stvarno ih molim da naprave ,skup zurku neka nas pozovu docicemo potrosicemo  nas novac nije problem .Da bi jedan festival  dizali iz godine u godinu da bi dobili na rejtingu mora da se plati karta i mora biti u okvirima sa ponudjenim programom ja licno mogu da isfinasiram manju zurku da ne naplatim ulaz ali moto fest je nemoguce to je ogromna  org .Jedino ko trenutno profitira su mali skupovi koji  ujedno imaju male troskove ali sve je to ok ali nasta to lici .Ne favorizujem ja ns  ali grad u kojem ja zivim hoce kvalitet  a to kosta verujte bio sam skroz iskren.

u pravu si,,,sve to stoji,,al kad biste smanjili cenu ulaznica sve bi bilo mnogo bolje,,,,,,,,,potrosili bi istu kolicinu novca uvecanu za razliku u ceni ulaznice,i opet biste imali zaradu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Po meni je nerealno ocekivati dzaba ulaz u Srbiji

Jos mi je besmislenija ova tema uzimajuci u obzir da je startovao cirkus kod koga je ulaz na susret najskuplji NS 2x300=600, i Vajska ove godine 2x250=500.Tralala

DOLE DZABA ULAZ!!!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

U Sloveniji je ulaz na sve Moto skupove bezplatan za motoriste. Ponekad naplete samo pešaci, a motorista mora da popije welcom drink.

e da to jednog dana zazivi i kod nas

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: kawa er5

cinjenica da neki zarade na skupu ali i cinjenica da neki i dodaju iz svog dzepa.

Nekapiram da vam je mnogo 150-300 din za ulaz za sva 3 dana ? uz obezbedjeno mesto za sator vodu tuseve dobre wc-e... dz svirke... Iskreno malo je nelogicno naplatiti suvozacu ulaz ? Sto se tice cene pica ja to nikako nebih dirao :) mislim sokova moze :)

Troskove kao sto neko rece moze smanjiti zvanjem manje skupog benda ( al ce pa tad manje pesaka doci )... ma zakaran krug...

Mada evo kod nekih na ulazu dobijes privezak upaljac nalepnicu sta ja znam sta sve ne pa nekako i opravdaju cenu...

 

Mada cuh odavno predlog da eto bude ulaz 300din al dobijes majcu moto skupa ( kosta 120-150 din majca sa stampom ) opet ostane nekih 150 din ... nije los nacin ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Teška tema. ???

 

Do sada sam to rješavao ovako : Na skupu u Bijeljini,gdje sam predsjednik kluba i glavni organizator,ulaz PRVO PLATIM JA,pa onda moj sekretar i svi članovi našeg kluba.

 

Za goste je ulaz 280 dinara,dobodošlica uz nešto žestoko + sitni pokloni ...u petak besplatno prasetina i jagnjetina i piće...u subotu jedan izlet i besplatno pićence ,besplatno ručak a za neke i večera, uz piće

 

Ako bi dogovorili da svi rade besplatan ulaz za bajkere...ne bi ni to bio problem ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Teška tema. ???

 

Do sada sam to rješavao ovako : Na skupu u Bijeljini,gdje sam predsjednik kluba i glavni organizator,ulaz PRVO PLATIM JA,pa onda moj sekretar i svi članovi našeg kluba.

 

Za goste je ulaz 280 dinara,dobodošlica uz nešto žestoko + sitni pokloni ...u petak besplatno prasetina i jagnjetina i piće...u subotu jedan izlet i besplatno pićence ,besplatno ručak a za neke i večera, uz piće

 

Ako bi dogovorili da svi rade besplatan ulaz za bajkere...ne bi ni to bio problem ;)

svaka vam cast

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Valjevo

Teška tema. ???

 

Do sada sam to rješavao ovako : Na skupu u Bijeljini,gdje sam predsjednik kluba i glavni organizator,ulaz PRVO PLATIM JA,pa onda moj sekretar i svi članovi našeg kluba.

 

Za goste je ulaz 280 dinara,dobodošlica uz nešto žestoko + sitni pokloni ...u petak besplatno prasetina i jagnjetina i piće...u subotu jedan izlet i besplatno pićence ,besplatno ručak a za neke i večera, uz piće

 

Ako bi dogovorili da svi rade besplatan ulaz za bajkere...ne bi ni to bio problem ;)

 

  Kod vas da je ulaz i 3x toliko,vredi svaku paru ;D

  Nije mi problem da platim ulaz i za najlosiji skup,ako vidim da nas ljudi toplo docekaju i svojski se trude u okviru svojih mogucnosti. :D

  Ali kad te niko ne je.e 5%,mnogo mi je pa taman i da mi plate!!! >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3634 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Od para koje se uzmu od motorista mogu npr. da se uzmu 3-4 WC-a.Mislim da se u Ivanjici nakupilo toliko.

To nije ni deseti deo orgasnizacije moto skupa. Znaci kad se nadju pare za sve ostalo,onda moze da se nadje i toliko da motoristi ne placaju ulaz. Makar to bilo i na racun manje zarade organizatora,ako zarade uopste ima.Sto Kkaze Sasa,nenaplacivanjem ulaza se bar malo pokaze da ti je stalo do toga sto su ljudi dosli.Zarada neka se pravi na picu,hrani i suvenirima koji ce se prodavati na nekom standu. Cak mogu malo i pesaci da se ukljuce u finansiranje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Ljudi, skup cinimo mi, zajedno sa nasim motorima i apsurdno je da mi koji cinimo skup, placamo za isti ??? To mi je bilo besmisleno od prvog moto skupa 1994-te, to mi je besmisleno i danas. Covek prevali 500 i vise kilometara da bi platio ulaz, jel da??? Pa njemu treba da se plati sto je dosao da uvelica dogadjaj! Njegov motor ulepsava skup, gledaju ga pesaci i dive mu se, ko ce to da plati svima nama?! Ne dolazimo mi da slusamo skupe bendove, vec da se druzimo i osetimo bajkersku atmosferu, a na mnogo skupova od buke ne mogu ni da popricam normalno sa ljudima. Postoji milion nacina koji su vec opisani kako da se organizuje skup i nabavi novac za isti (pesaci, reklame, prodajni objekti, sponzori, drzava...), pa koliko se nabavi, takav skup neka bude, ne trebaju nam Evrovizijski festivali i slicna cuda savremenog sveta. Moto skup treba da bude i ostane samo skup motorista, a ako nam neko dolazi u goste, to treba i da plati.

   Sasa Umag je sve objasnio, treba samo to shvatiti, pa vise ni mi necemo placati ulaz na skupove. Ko moze pod ovim uslovima da pravi skup, neka pravi, ko ne moze, niko ga i ne tera, to je zakon trzista, samo najjaci opstaju, a i sta ce nam 100 skupova u Srbiji, bolje deset-petnaest, al` da valja! Kako rece Sasa, princip je u pitanju, necemo da placamo i TACKA >:( ;D ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Vrbas
  • Motocikl: Yamaha XV535 Virago

kada nekome kazete da se ne placa ulaz za motorase,mislim da to vec odzvanja kao lepa dobrodoslica.

coveku da se mili da ode.nije lepo videti nekog bajkera kako stoji kod kapije samo zato sto nece da plati ulaznicu iz principa.

mislim da smo mi sposobni i da mozemo dovesti organizaciju do tog nivoa.

mozda bi to trebalo predloziti i MAS-u,kada se sastanu predstavnici klubova,mozda da se glasa.ako prodje,onda neka se dogovaraju kako to da se pokrije sa druge strane tipa:povecati malo cenu pica,ili necega drugoga,ili mozda ima nesto pametnije...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

pa dobro nije to mala zarada,,300 motora x 200din+ako naplacuju ulaz suvozacima,suvozacicama itd,,

opet samog sebe citiram,,retki su pravi klubovi kojima nije stalo do zarade,pa svi danas rade za pare,,,,,a za ljubav i dobro doslicu???????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

pa 5e ulaz,20e gorivo,5e putarina,10 e da pojedes makar malo,10 da popijes...50e ode ......ma ajd i da platis ali kad pocnu i suvozacima da naplacuju ulaz,pa nas globe na pice i na klopu,,

 

Slazem se ,i to sam doziveo ne bih da imenujem razuman sam covek treba da se naplati ulaz ali ne da ti skinu kozu sa ledja pomeni 300din prihvatljiva cena ,

ja ocekujem da ce ulaznice na moto skupoce biti ne ispod 400din samo preko + benzin ovo ono uhuhu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja