Jump to content

Moto Zajednica

Markovic Nikola zvani Dzoni iz Obrenovca...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Motocikl: Syma

Nije mi drago sto pisem ovo ali posto vidim da nema teme, verovatno zbog posla nije bio clan foruma... Da se ne zaboravi i...

 

Momak nije poginuo na licu mesta pa nije ni bilo novinskih ili TV izvestaja, lezao je nedelju dana u komi, izdahnuo je mislim u subotu, sahrana je sutra...

 

Nisam ga znao dobro, mislim da je 82-go godiste, bio je sin mojeg kolege iz firme a o njemu se uvek culo sve najbolje. Imao je sve, i mladost, i lepotu, skolu, pamet, sebi je stvorio egzistenciju, bio vredan i posten, sam sebi kupio stan u tridesetoj godini, zenu, dete od godinu dana...

 

Znam da je jedanput u "cugu" presao nekoliko hiljada kilometara, ne bi trebalo da je vozac od juce, vozio je Suzuki 1100, cuo sam da nije "divljao", u trenutku nesrece imao je kacigu na glavi. Proklizao je bukvalno pedeset metara od stana, isao je polako, slomio je vrat...

 

Bilo je ovde svakakvih rasprava o momcima u papucama koji su zavsili kako su zavrsili, ovo je susta suprotnost, sva nagore sto se moglo desiti najboljem momku se desilo..

 

Nadam se da nisam pogresio u nekoj informaciji, ako jesam, zao mi je, neko me neko ispravi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 867 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

Nisi nista pogresio, Nikola je bio momcina, sto se kaze. I u trenutku nesrece, kao i uvek pre, nosio kacigu. Nazalost, nije mu pomogla. Nesrecan splet okolnosti odneo zivot decka kojim Obr moze samo da se ponosi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Auh,sezona nije jos ni pocela,a vec ginu kolege,i to iskusne.Strasno.Neka mu je laka zemlja,saucesce porodici.Pa da li je moguce da je samo proklizao,i slomio vrat.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: BG-Zemun

Poznavao sam Dzonija dobro. Iako nas je posao spojio, bili smo drugari. Istina je da je prevalio veliki broj km pre neku sezzonu.Tura do i po Italiji. Planirali smo sledecu sezonu neke voznjice po Srbiji.. Neverovatan covek __ Ne mogu da se nateram da kazem "bio" :( Koliko god da je radio nekog dana, a inace je radio mnogo, kada god bih ga pozvao, uvek je bio nasmejan. '82 godiste, divna porodica, stvarno slika za primer njih troje. Veliki pobornik bezbedne voznje. Vozio je motor na relaciji od 100,150m. Ne idealne gume, sljunak sa strane puta i proklizao je i udario u parkiran kamion. Od povreda je prakticno jedino i pretrpeo tu na vratnom prsljenu. Bio je u komi 6 dana bez velikih sansi. Preminuo je u subotu u 03:30 ili 04:30. Toliko puta slusamo kako bajkeri ginu zbog prebrze voznje ili sto ne nose kacigu. Ali upravo zbog Dzonija koji je bio apsolutna suprotnost, ne mogu previse da zalim nad njima. Tebi druze neka je laka zemlja. Ne mogu da zamislim kako je njegovim najblizim.Drzite se. Geografija me sprecava da budem na sahrani, ali cu grob svakako obilaziti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Šabac/Beograd, Srbija
  • Motocikl: Nekad bilo: V-Strom 1000 2014, Fazer 600 S2 '09, V-Strom 650 '05, CBR 600RR '06; Suzuki GS 500F '04, Kymco Agility Sport 50

Tuga! :(

Pricao sam pre neko vece sa deckom koji je radio uvidjaj. Strasno! :(

 

Saucesce porodici i prijateljima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Ja sam se svacega naslusao oko tog nesrecnog slucaja. Od toga da se trkao sa kolima u kojima je bio njegov drug i da su se "gurkali", da bi na kraju podleteo, do price da su mu u zdravstvenoj ustanovi nestrucno skidali kacigu i uzrokovali smrt.... Je l' zna neko stvaran uzrok nesrece i smrti?

Sticajem okolnosti poznajem mu suprugu, moje saucesce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: Vračar
  • Motocikl: V-Stom 650 (C7)

Tragedija! Iskreno saucesce porodici...

Nisam poznavao momka, ali kad procitah da je imao dete (ili decu)... pa to je zaista najgore od svega!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja