Jump to content

Moto Zajednica

Bajk Rock misija 2013

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 233 postova
  • Lokacija: Šabac/Beograd, Srbija
  • Motocikl: Nekad bilo: V-Strom 1000 2014, Fazer 600 S2 '09, V-Strom 650 '05, CBR 600RR '06; Suzuki GS 500F '04, Kymco Agility Sport 50

Sad je stvarno vreme za 1zzz.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3622 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Ziko reci im koliko si puta bio dole,i to ne "poslovno"!

Samo kad si se ti oporavio od udesa u bg-u, da mozemo da se upoznamo i druzimo. Trazim te,da kao mladji,platim sok/pivo/dorucak. Pozdrav

 

I to slobodno da se javim,jel to znaci da se ne plasim vec da se javim ;)

Zile vidimo se

Ovo "slobodno se javi" shvati kao "bila bi mi čast da te upoznam"! A i meni su dosadili "lelemudi" koji nalaze hiljade razloga zbog čega nešto ne treba da učine, a ni jedan zbog kojeg nešto treba da učine.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 342 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

" Ja ne odlucujem da li cu uci u bitku po tome kolika je sila koja mi preti vec kolika je svetinja koju branim! ! ! Radje mi je izgubiti glavu no isprljat svoju cistu dusu jer su mala sva blaga ovozemaljska u odnosu na nebesko carstvo! " -Sveti srBski Knez Lazar Hrebeljanovic

 

Ja ne gledam koliko nesto kosta,vec koliko sa tim mogu da pomognem. Jer kad odemo odavde necemo nista poneti sa sobom,vec ce iza nas ostati samo ono DOBRO sto smo cinili i po cemu ce nas pamtiti!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Устајање, кафица, доручак па полако на пут........

 

 

''… Косово је душа Србинова, његова рана незацељена, крв његова, његова клетва и молитва, његово памћење и његова колевка у којој је свако дете са сваком капи млека из мајчиних груди примило и Свето Причешће и Свети завет: СПРЕМНОСТ УМИРАЊА У БОРБИ ЗА СЛОБОДУ И МРЖЊА НА РОПСТВО!”

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 636 03'

Jos malo pa polazak,sto se tice goriva i troskova izbacite jedan "obican" skup iz kalendara i eto resenja.Na druge skupove placamo i gorivo i ulaz u skup.Tako da bez kukanja i vidimo se dole :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100 Pan Europa

Kafa pa pokret....Sretan nam put svima :zdravo:

Ajde sever,ne trosite toliko kafe ;) cekamo vas oko 9h

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Lokacija: Beograd

E ljudi idem i ja .

Ako je neko sa foruma u fazonu da se upoznamo ,i druzimo malo ,vozim crnu hodnu sa crvenom cbr nalepnicom sa strane ,bicu kod skupstine oko 9 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Motocikl: BMW R1200GS

Са падобранцима крећем из Овчар Бање у 10 сати!

A i ti si našao jako društvo. Verovatno Janko, Goške, Nidža, Veljaš. Pa od njih gorih nema! A ja dolazim preko Kopaonika i od 12 sati čekam vas kod uključenja na glavni put.

Ako me nema čekajte vi mene.

Жико,пренећу им твоју поруку!

Падобранци су увек били најбољи.Кад сви откажу и закажу,увек остају браћа падоси!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: yamaha FJ1200

Ne pljujte organizaciju skupa iz prostog razloga što mnoge stvari ne zavise od njih. Recimo, umesto da vam bude drago što je makar i to jedno punjenje obezbeđeno vi tovarite čoveka koji zavisi isključivo od dobre volje sponzora. Navedite mi makar još jedan moto skup koji obezbeđuje učesnicima besplatno točenje. Kako je tako je, uvek postoji i mogućnost da neki od vas zbog toga odustanu. Organizacija je što se tiče samog događaja u potpunosti ispoštovana, a to gorivo je gratis. A sponzor se odlučio za takav korak pre svega zbog naših kolega bajkera koji su sebi dali za pravo da toče po nekoliko puta gorivo ili da natoče gorivo i odu u trećem pravcu. A to su mogli zato što je većina nas koji smo pošteni to zapravo dopustili da nam rade ispred nosa. Malo razmislite pre pljuvanja nekoga. Ja ne branim nikoga niti okrivljujem, nego samo govorim ono što mislim.

Do sada nisam učestvovao u ovoj akciji, i ove godine je trebalo da mi bude prvi put. Iako sam želeo da idem i ove godine ću preskočiti zato što imam problema na poslu, pritom sam morao da otkažem sve dogovore sa drugarima vezane za ova događaj danas po podne ali ću doći motorom ujutru da ispratim kolonu i podržim kolege dobre volje.

pazi ovako, ako obavestis ljude da ima dva tocenja i da je prvo tocenje u stanovu a dtugo u kosovskoj mitrovici i onda ih zajebes i to samo par sati pred polazak i sjebes im vikend neide.. ako nije znao za tocenje goriva sta i kako mogo je da stavi nije jos dogocoreno sa sponzorom. vidimo se sutra :takoje:

LJUDI JEL VI IDETE ZBOG GORIVA :zbunjen:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • oddball, 1146 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

Bio sam kod skupstine, pozdravio se sa drugarima i poželeo im lep provod i srećan put. Oni krenuli na jednu a ja na drugu stranu ka poslu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

sretan put i dobar provod, cekam slike i utiske ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • oddball, 1146 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

drugar mi je poslao fotku ispod koje je pisalo: "Sent from Maglic, Serbia" :)

ako je po fotki dobro im je zezanje do sada :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Raška
  • Motocikl: R1150GS

Ljudi sad sam dosao sa posmatranja dok su prolazili kroz Rasku. Ceo sam se najezio dok sam ih gledao. Svaka cast za organizaciju i mnogo je bolje sto je vecina vas isla u grupi i odjednom prosli. Mozda me je neko i video, crna gilera runner prolazio sam pored vas. Mogu samo da vam pozelim lep provod u KM! I jos jednom sve pohvale i moram da izdvojim motor koji mi se najvise svideo, kawa zx14, bruka motor, bele boje detalji hromirani, produzena viljuska. Napravio sam i neki video pa cu postaviti u toku dana. :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Raška
  • Motocikl: R1150GS

Evo video, ako ne bude htelo, znajte da se video i dalje upload. :D

Da li neko zna mozda kada se bajkeri vracaju sutra, oko koliko sati ? :)

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja