Jump to content

Moto Zajednica

Bajk Rock misija 2013

Recommended Posts

  • oddball, 1144 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

Ne pljujte organizaciju skupa iz prostog razloga što mnoge stvari ne zavise od njih. Recimo, umesto da vam bude drago što je makar i to jedno punjenje obezbeđeno vi tovarite čoveka koji zavisi isključivo od dobre volje sponzora. Navedite mi makar još jedan moto skup koji obezbeđuje učesnicima besplatno točenje. Kako je tako je, uvek postoji i mogućnost da neki od vas zbog toga odustanu. Organizacija je što se tiče samog događaja u potpunosti ispoštovana, a to gorivo je gratis. A sponzor se odlučio za takav korak pre svega zbog naših kolega bajkera koji su sebi dali za pravo da toče po nekoliko puta gorivo ili da natoče gorivo i odu u trećem pravcu. A to su mogli zato što je većina nas koji smo pošteni to zapravo dopustili da nam rade ispred nosa. Malo razmislite pre pljuvanja nekoga. Ja ne branim nikoga niti okrivljujem, nego samo govorim ono što mislim.

Do sada nisam učestvovao u ovoj akciji, i ove godine je trebalo da mi bude prvi put. Iako sam želeo da idem i ove godine ću preskočiti zato što imam problema na poslu, pritom sam morao da otkažem sve dogovore sa drugarima vezane za ova događaj danas po podne ali ću doći motorom ujutru da ispratim kolonu i podržim kolege dobre volje.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

el ima neka proverena informacija ili ... da javljamo ljudima da ima promene plana ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

Па ово са ФБ би требало да је валидно, јер сајт не ради...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Идемо пред скупштину па даље са свима......

 

 

Север долази :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Motocikl: tdm 850, gtr1000

Ne pljujte organizaciju skupa iz prostog razloga što mnoge stvari ne zavise od njih. Recimo, umesto da vam bude drago što je makar i to jedno punjenje obezbeđeno vi tovarite čoveka koji zavisi isključivo od dobre volje sponzora. Navedite mi makar još jedan moto skup koji obezbeđuje učesnicima besplatno točenje. Kako je tako je, uvek postoji i mogućnost da neki od vas zbog toga odustanu. Organizacija je što se tiče samog događaja u potpunosti ispoštovana, a to gorivo je gratis. A sponzor se odlučio za takav korak pre svega zbog naših kolega bajkera koji su sebi dali za pravo da toče po nekoliko puta gorivo ili da natoče gorivo i odu u trećem pravcu. A to su mogli zato što je većina nas koji smo pošteni to zapravo dopustili da nam rade ispred nosa. Malo razmislite pre pljuvanja nekoga. Ja ne branim nikoga niti okrivljujem, nego samo govorim ono što mislim.

Do sada nisam učestvovao u ovoj akciji, i ove godine je trebalo da mi bude prvi put. Iako sam želeo da idem i ove godine ću preskočiti zato što imam problema na poslu, pritom sam morao da otkažem sve dogovore sa drugarima vezane za ova događaj danas po podne ali ću doći motorom ujutru da ispratim kolonu i podržim kolege dobre volje.

pazi ovako, ako obavestis ljude da ima dva tocenja i da je prvo tocenje u stanovu a dtugo u kosovskoj mitrovici i onda ih zajebes i to samo par sati pred polazak i sjebes im vikend neide.. ako nije znao za tocenje goriva sta i kako mogo je da stavi nije jos dogocoreno sa sponzorom. vidimo se sutra :takoje:

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • oddball, 1144 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

@ shaman:

poenta priče je da je možda sponzor prvobitno obećao dva točenja što je organizator i obećao, pa se posle predomislio i obezbedio samo jedno točenje goriva. Realno, sponzoru se to tako može pošto daje direktno iz svog džepa a organizatoru jedino preostaje da se zahvali i na tom jednom.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 474 postova
  • Lokacija: Finger deep within the borderline.
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer

neko je napisao pre mene i savrseno odgovara za ovu sprdnju:

znam ja nas, jebo ti nas...e to je to.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Motocikl: tdm 850, gtr1000

Druze ne trebaju meni informacije gde se toci gorivo vec je do skoro bila prica po Mitrovici da niko nista ne organizuje i da niko nista ne zna. I dalje niko zvanicno nista nije rekao tako da fakticki svako ide u svojoj reziji. Nikad nisam bio deo mase,pa necu ni sad. A to da li sam ja spreman,znaju drugi tako da ;) opusteno

 

 

jbg izvini nisam verovo da moze sve ovo da se promeni :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 342 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Imam ja i uopste mi ne pada na pamet da zivkam Micu i da ga pitam takve stvari. Gomila ljudi koji ce sutra dole,minimum su jos dvadeset puta u zadnjih godinu dana isli o svom trosku, slali pomoc,hranu,lekove... Ja sam doziveo da me napada poznati beogradski bajker prosle godine jer ne moze da ceka da ja sipam da bi on sipao TRECI put! Sve sami smekeri. A da se pijani valjaju po blatu raznoraznih skupova im nije skupo ni tesko. Od nas desetak sto samnom idu bar 6 je pozajmilo novac za put. Svi rade za minimalac i imaju odavno punoletne motore koji jako malo vrede. Tako da smekeri,ako vam je skupo,daleko,padace kisa, nije vam obezbedjen oral itd. Nemojte ni da krecete. Poenta je da pokazemo da smo uz brasu iz Mitrovice,da potrosimo neki novac tamo,koji njima ostaje,hrani njihove porodice. Bogatasi sa Kosova su odavno pobegli sa vrecama para, samo je sirotinja ostala. Nemojte njihov ponos da vredjate svojim prisustvom,molim Vas!

  • Podržavam 20

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12363 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Bravo Miloše, tačno u centar. :care:

 

Srećan put drugari :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 342 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Hvala Rajko,i hvala sto si obrisao dupli post. Anjdroid me unistava. NE IDEM na skupove ali Mitrovicu jako emotivno dozivljavam. Nije sve ni u tim parama,proklete bile. Jebo par hiljada za gorivo,daj da pomognemo,pa makar i moralno. Ne daj Boze nikom da oseti kako je biti u njihovoj kozi. I nemojte se kurciti,jer njima ostaju ti problemi,oni dole zive a mi se vracamo u nedelju!

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mangulica, 321 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: SUZUKI BANDIT 400

Ko legne da spava da Bog da mu crko bojler ;)

Samo gejevi spavaju pred put. :P

 

Ја већ неко време покушавам али безуспешно! Сада би кренула ка Косовo да могу! А може и оно: потребна мушка особа 16-22 година за успављивање 1zvizduk.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • . . ., 172 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Japaner

A kad se krece?

Ja bi krenuo sa apencom 90ccm iz Tunguzije pa me zanima jel smem da sipam u bure koje cu voziti umesto suvozaca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3620 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Imam ja i uopste mi ne pada na pamet da zivkam Micu i da ga pitam takve stvari. Gomila ljudi koji ce sutra dole,minimum su jos dvadeset puta u zadnjih godinu dana isli o svom trosku, slali pomoc,hranu,lekove... Ja sam doziveo da me napada poznati beogradski bajker prosle godine jer ne moze da ceka da ja sipam da bi on sipao TRECI put! Sve sami smekeri. A da se pijani valjaju po blatu raznoraznih skupova im nije skupo ni tesko. Od nas desetak sto samnom idu bar 6 je pozajmilo novac za put. Svi rade za minimalac i imaju odavno punoletne motore koji jako malo vrede. Tako da smekeri,ako vam je skupo,daleko,padace kisa, nije vam obezbedjen oral itd. Nemojte ni da krecete. Poenta je da pokazemo da smo uz brasu iz Mitrovice,da potrosimo neki novac tamo,koji njima ostaje,hrani njihove porodice. Bogatasi sa Kosova su odavno pobegli sa vrecama para, samo je sirotinja ostala. Nemojte njihov ponos da vredjate svojim prisustvom,molim Vas!

Izgleda da ti "puko film" pa si svima rekao šta misliš, (a što je uostalom potpuna istina i realnost). Alal ti patka! Ako sutra uočiš prilično ofucani plavo beli Transalp (sa duplim farovima) i visokog "gospodina" u bordo kožnoj jakni i crnim kožnim pantalonama, (sa oznakama Udruženja Veterana 63. Padobranske), slobodno se javi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 342 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

A kad se krece?

Ja bi krenuo sa apencom 90ccm iz Tunguzije pa me zanima jel smem da sipam u bure koje cu voziti umesto suvozaca.

 

To je skroz ok, tocenje goriva ce biti u Nambiji

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 342 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Ziko reci im koliko si puta bio dole,i to ne "poslovno"!

Samo kad si se ti oporavio od udesa u bg-u, da mozemo da se upoznamo i druzimo. Trazim te,da kao mladji,platim sok/pivo/dorucak. Pozdrav

 

I to slobodno da se javim,jel to znaci da se ne plasim vec da se javim ;)

Zile vidimo se

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja