Jump to content

Moto Zajednica

prodao bih Apriliu Pegaso 650

Recommended Posts

  • U prolazu, 80 postova

Kao sto naslov kaze prodao bih Apriliu Pegaso 650 Cube.2000 godiste,prva registracija 2001.Nikad padano,Givi kofer Simply,Givi nosaci bocnih kofera,nove gume Metzeler Tuarance sa novim unutrasnjim.Na motoru su zamenjena hidraulicna creva,jer je jedno bilo propalo,zamenjen spaner,kompletno sredjeni karburatori i prestelovani kod DR Bokilica a inace je kod Bokilica i servisirana.Nov akomulator.Zamenjeni filteri za ulje i vazduh.Ima par ogrebotina na prednjoj masci ali ja sam je takvu i kupio od starog vlasnika kome je proklizala na nekom nagibu.Stari vlasnik je imao preko 60 god.i jako je malo vozio.Garazirana i kod mene i njega.Presla je ukupno 26000.Ja sam je kupio pre dve godine sa 21500.Nikada je nisam vozio po kisi.Registrovana do maja 2013 god.Lanac i lancanici dobri.Potrebna zamena zadnjih plocica.

Voleo bih da mi zainteresovani daju ponudu sa cenom ali realnu jer je u bescenje necu dati,zato sto je Strom DL 1000 vec u garazi.

post-7349-0-14318300-1361376232_thumb.jpg

post-7349-0-84353800-1361376249_thumb.jpg

post-7349-0-32872900-1361376266_thumb.jpg

post-7349-0-53369100-1361376293_thumb.jpg

post-7349-0-49050700-1361376318_thumb.jpg

post-7349-0-62499900-1361376344_thumb.jpg

post-7349-0-79473600-1361376494_thumb.jpg

post-7349-0-03220100-1361376524_thumb.jpg

post-7349-0-15832100-1361376545_thumb.jpg

post-7349-0-74456900-1361376565_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • TT Monter, 118 postova
  • Lokacija: Silbaš-Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 cube

Lep motor ,ja bih bio zainteresovan da nisan pazario isti pre pola godine.Ako te interesuje cena poslaću ti na P.P.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 185 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: XL 1000 V

Ja sam uglavnom viđao po oglasima da prodavac kad daje oglas postavi i cenu.

Imaju neki i što ne postave, neće ljudi, šte ćeš im :) .

Ali još nisam sreo da u svom oglasu prozivaju potencijalne mušterije zašto mu ne daju predlog za cenu.

Ajde baš da vidimo na šta će ovo da izađe.

Sretno, pratimo te ! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: У души - Дорћол! (Београд)
  • Motocikl: Fosti F51 (Peda X-road 2)

Uz izvinjenje za off, dajem sebi slobodu da komentarišem temu. Bez želje da bilo koga branim ili napadam. Znam da su forumi mesto gde se bez posebne odgovornosti može pisati, ipak mislim da čovek (ili momak) koji je dao oglas ne zaslužuje ovakve vrste nipodaštavanja. Lepo je napisao da očekuje realnu ponudu. Nije čak ni preterao sa hvaljenjem motora, da bi sebe postavio u situaciju da mu se daju ovakve ponude. Valjda nije teško biti korektan. Ili možda grešim. Ponavljam, nije mi želja niti da držim pridike niti da nekoga branim ili napadam.

Uostalom (što reče F.Panda) ''Jesmo li bajkeri......'' Još malo pa će sezona. Treba sačuvati dovoljno pozitivne enegije za uživanje u vožnji.:moto3:

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

I mi nismo nista lose mislili, trazio je ponudu mi dali! Realnost je da kupac hoce sto MANJE

da da.....

Ovako postavljen oglas lici ako se neko zaleti, zaletio se..... :Mina:

 

P.S. ja REALNO mogu da odvojim 150e, pa sam toliko i ponudio

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1361 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

Otvori lepo prodaju u vidu licitacije: daj neki rok (pa makar i 6 meseci) za završetak, minimialni korak podizanja (tipa 50e, da se ne bi zagušio onim dizanjima za 1din isl.) i, pre svega, zacrtaj sebi neku minimalnu cenu ispod koje neće ići.

 

Pa da vidimo.

:Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: У души - Дорћол! (Београд)
  • Motocikl: Fosti F51 (Peda X-road 2)

Pošto mi se čini da ovo postaje poligon za različite ''zanimacije'', molim administratora da obriše moja dva posta kako ne bih ometao razvoj teme.:neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Po meni kako prodati motor- odes na nase sajtove... pogledas sve oglase istog modela, pribliznog stanja, godista itd i spustis 100-200 evra, pre ces ga prodati sigurno.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Ви се бре зезате са човеком, дајем 600 евра, а ако је баш запело, нудим и моју јамаху приде. Ајд сад лицитирајте? :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

Ви се бре зезате са човеком, дајем 600 евра, а ако је баш запело, нудим и моју јамаху приде. Ајд сад лицитирајте? :nanana:

 

Uffff, kakva ponuda!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova

Postovane kolege,iz najbolje namere sam stavio ovako napisan oglas da bi u ovakvom vremenu u kakvom smo imali mogucnost da pruzimo i nekom drugom i mladjem da vozi.Zato sam i stavio da kaze realnu cenu i da uvek postoji dogovor.Veoma sam realan i nikog nisam hteo ovim oglasom da uvredim ili da se nasalim.

Posto dosta dugo pratim neke cene motora ovog tipa moja ponuda je 1900 evra ,ali opet postoji dogovor ali ne veliki.Ne bih da mu skidam kofer i bocne nosace.

Zamene nikakve jer kao sto sam napisao drugi motor je stigao pa nisam u mogucnosti da vozim dva u istom trenutku.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Baš sam sinoć gledao po našim sajtovima aprilije ( baš zbog ovog oglasa ) . Cene se kreću od 650 evra ( neka koja je prolupala, pukla glava, klip i ko zna šta još ), pa do nekih 3500 evra za neke dosta novije motore. Našao sam i ovu tvoju koja je tamo na sajtu 1950 evra, ovde je nudiš za 50 manje - što je ok, a pominješ i dogovor što je isto u redu.

Mislim da je ova tvoja ponuda korektna u poređenju sa cenama na tržištu . :takoje:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Bijeljina-Republika Srpska
  • Motocikl: Yamaha R1 2001/Honda XLV750R rd01/Aprilia RS125 2007/Yamaha XT660x/Yamaha MT03 660

koliko ja vidim, mozda kupca i ima! al taj kupac nema petlja da ponudi cijenu,,boji se da nepreplati (tipicna srpska posla)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja