Jump to content

Moto Zajednica

prodao bih Apriliu Pegaso 650

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: У души - Дорћол! (Београд)
  • Motocikl: Fosti F51 (Peda X-road 2)

Pošto vidim da se oglas vratio u normalne okvire, da i ja dodam koju: Bilo mi je interesantno da pročitam ovakvu neuobičajenu ponudu tipa ''ni da prodavac a ni kupac ne budu na šteti ili ćaru''. Neuobičajen, ali zanimljiv predlog. Da si na prodaju ponudio Stroma (ali ne 'iljadarku nego 650) ja bih bio jedan od zainteresovanih. Ovako.... puno sreće sa prodajom.:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova

Za nekog koga zanima ,motor je oteran kod Bokilica na kontrolu i zamenu svecice,jos jedanput kontrolu karburatora i ventila.Potrebno je menjati zadnje plocice.Ja cu odraditi zamenu ulja potencijalnom kupcu i moze da vozi narednu sezonu bez ikakvih briga i problema.Nova cena 1850 evra.Mislim da bih glupo bilo da mu skidam kofer i nosache bocnih kofera da bi cenu spustio jos dole.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova

1700 bez kofera i nosaca bocnih kofera, sa koferom i bocnim nosacima 1800 .Mislim da je i vise nego korektno a garantujem za sve podatke sto sam napisao i sta sam uradio na njoj.I cene su bez dogovora i pregovora .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: У души - Дорћол! (Београд)
  • Motocikl: Fosti F51 (Peda X-road 2)

Sa posebnom pažnjom pratim ovaj oglas i nije mi jasno da i posle preko 2000 pregleda motor nije prodat! :zbunjen: Nenadde, izgleda da u ovo vreme stvarno treba biti strpljiv - bar sam takav utisak stekao gledajući temu ''prodajem''. :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Afrikanci, tenerasi i tzv. alpinisti nakudili ovaj motor pa se sad za njihove punoletne krseve trazi po par i vise K € a nesrecnici koji kupuju to preskacu Pegasa i kunu se u japance ko da su im roditelji a dupe bi dali za Stelvia, Caponorda i sl. samo ne smeju da kazu. Sektu treba razbiti, pocevsi od nestrucnih majstora koji su prvi pustili los glas o italijanima jer ne znaju da ih rade. Pegaso je odlican motor!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova

Hvala vam na ovakvim postovima ali je kolega potpuno u pravu.Tacno je da svi hvale nesto i da svako od nas ima svog aduta ,ali ja samo da napomenem da je mene ovaj motor veoma dobro sluzio i da osim nekih stvari koje su normalne bile da se menjaju dalje nista nije bilo.Agregat nije ni taknut,kompresija 9.5 .Sobzirom da sam detaljista svaku manu sam mu otklanjao.Ne razumem ali kod nas je uvek ona varijanta CUO SAM DA SU LOSI.Svi bi oni sto kaze kolega da voze STROM a,VARADERA ili CAPONORDA od enduro motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Akvarista u pokusaju, 138 postova
  • Lokacija: Rumenka
  • Motocikl: Suzi nudista SV650 '09

Jer ovo nikoga ne zanima ovaj tip motora ili trebam da ga poklonim?

 

Jbg,druze.Mene zanima ali nemam "vremena"0tuzan.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: У души - Дорћол! (Београд)
  • Motocikl: Fosti F51 (Peda X-road 2)
:zbunjen: Š'aaa???? 2576 pregleda i......:stabre: niš'a?!?!! Nesho, da li je to moguće (što bi rek'o Mladen Delić). počinje sezona. Sada je dilema šta ćeš ''jahati''. Stroma ili Aprililiii? :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CB500XA

Video sam da te ne interesuju zamene, ali sta kazes na ovo? Bokilic sredio karbove, ubaceni xenoni, maglenke iznad farova sa strane i jos svasta nesto. Bandit 600, 1995 god :)

 

:)

post-13040-0-69612600-1368294117_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja