Jump to content

Moto Zajednica

MZ Caffe

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

@Vuja

 

1. sedneš na motor i odeš po 'robu' (samo nemoj kao ja, da ti treba 7 ipo sati Bg-Arilje :moto3: )

 

2. ima moj kolega s posla odličnu Lozu, ja sam sebi uzeo tri litre :hej:

 

3. moj prijatelj iz Ralje peče više vrsta, takvu u životu nisam okusio :ooo:

 

Živ bio Lorde! Više je opcija pa ću se naći u nekoj. Hondu ne bih vozio a Crnac će da se osposobi do kraja nedelje pa je onda sve blizu.

 

Nismo se organizovali!

Ja jos 21 - og odo za Cacak, i tek se malopre vratih. Mogo mi je to Sumi dostaviti do Cacka, a ja da donesem.

 

Ali, u roku od 10 dana cu opet ici u Cacak, pa bi se mogli tad organizovati ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Sutra u neko doba sa drugarom prolazim kroz Svilajnac pa bih voleo da upoznam ekipu :takoje:

Ja imam neke obaveze sutra ali ne citav dan... javi se za svaki slucaj pa ako sam slobodan da se vidimo!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Čačak City
  • Motocikl: Suzuki Gz 250 Marauder

He,he Eto mene, pomalo vas pratim, Japanizovao sam se pa nisam više ovde aktivan :)

Šteta - dobro je društvo.

Skoro sam negde na Limundu kupio ove MZ oznake rezervoara i čuvam ih tu u fioci, za uspomenu :)

 

VBbWf_dsc02227d.jpg

 

A za ove kačkete, mislim da mogu da se naprave, ako bude interesovanja o tom potom,

nego moj drugar radio idejno rešenje, pa poslao meni, a ja odmah vama, jer mi se baš sviđa kako je urađeno.

 

Drago mi je da sam imao prilike, bar na skupu u Ovčar Banji, da upoznam neke od vas, i da smo se družili.

 

Još jedan pozdrav!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: wien
  • Motocikl: mz es 175/2 bmw r1200 c indipendet
post-9805-0-60325300-1320077431_thumb.jpgpost-9805-0-09191400-1320077469_thumb.jpgpost-9805-0-26902800-1320077524_thumb.jpgljudi ja se danas navozah 220 km i to sa novim motorom, mada nisam planirao ali tako je moralo da bude billo je uzbudljivo, prvi put sam seo na ovako tezak motor a sto kaze cika dule mrcina, sta da kazem u pocetku i nisam bio nesto zadovoljan sve sam razmisljao kolika je razlika izmedu mz i bmw nekako mi se vise svideo mz, ali sve vise km sa bmw -om su poceo sam da uzivam u brzini od 120 do 150 oseca se snaga koja ti daje moc lepo je to ali kad naviknes na mz opet pozelis da se vratis da da osetis staru ljubav koja zaborava nema ima nekih slicica pa vi pogledajte
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

To ti je kao mikrotalasna i Smederevac.Brza i prakticna ta mikrotalasna ali se na nju ne ogreja....a da, i paprike se slabo peku u mikrotalasnoj...:moto3:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

... sto kaze cika dule mrcina ...

Jes' zbog težine, mada ta mrcina ima snage na pretek. sam si se uverio i nauživao.

 

ima nekih slicica

Smanjuj slike na max 800 x 600. Ima nas i koji smo tehnološki u zaostatku, pa nam takve "postere" naše nejake računaljke sa nejakim netom baferišu po 5 minuta xexexe

 

Slike su sa auto puta. Ne znam da li si ga terao po nekom regionalnom putu. Mislim da je takva vožnja lepša nego gas, pa pravo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4130 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

@Peco Tu njegovu tezinu ces samo osetiti u gradskoji guzvi.. 0takoje.gif ali opet nista ispod 280kg nije tesko!! 0takoje.gif Kad posle sednes na MZ-a vozices ga kao biciklo kroz guzvu.. :D Takav je moj osecaj bio posle MG.. 0takoje.gif

 

 

Sad gledam i nije nesto jak.. 0stabre.gif 62 ks na 260kg... 1zvizduk.gif

Promenio član Šumi Zmajček

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: wien
  • Motocikl: mz es 175/2 bmw r1200 c indipendet

da nisam ga vozio po regionalnim putevima , onda bi mi trebalo 5 sati do beca a pravo da ti kazem nisam znao put ovo je bilo sto pre to bolje sutra ga vozim po tim putevima, slike da smanjim neznam jer moj tel ima 12,1 mega piksela i kad slikam sa njim imam problem a drugi tel ima 3,2 taj je bolji aparat za slikanje nemam, ovaj motor ima samo 61 ks ali veoma lepo vuce a ima 256kg sto kod mz koji ima 152kg i 19ks to mi nekako isto ali ne oseca se bas ovako jaka snaga kao u bmw

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: wien
  • Motocikl: mz es 175/2 bmw r1200 c indipendet

u pravu si sumi

@Peco Tu njegovu tezinu ces samo osetiti u gradskoji guzvi.. 0takoje.gif ali opet nista ispod 280kg nije tesko!! 0takoje.gif Kad posle sednes na MZ-a vozices ga kao biciklo kroz guzvu.. :D Takav je moj osecaj bio posle MG.. 0takoje.gif

 

 

Sad gledam i nije nesto jak.. 0stabre.gif 62 ks na 260kg... 1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4130 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

da nisam ga vozio po regionalnim putevima , onda bi mi trebalo 5 sati do beca a pravo da ti kazem nisam znao put ovo je bilo sto pre to bolje sutra ga vozim po tim putevima, slike da smanjim neznam jer moj tel ima 12,1 mega piksela i kad slikam sa njim imam problem a drugi tel ima 3,2 taj je bolji aparat za slikanje nemam, ovaj motor ima samo 61 ks ali veoma lepo vuce a ima 256kg sto kod mz koji ima 152kg i 19ks to mi nekako isto ali ne oseca se bas ovako jaka snaga kao u bmw

 

 

 

To je zbog kardana!!! Vozio sam motor sa kardanom!! (MG = http://motorbike-search-engine.co.uk/classic_bikes/moto-guzzi-v35.jpg) 1moto3.gif1moto3.gif das gas dize ti dupe ali spor.. 1zvizduk.gif sendem na MZ-a samo cujem vetar i vidim da sat proji velike brojke.. 1lol.gif

 

VELIKA JE RAZLIKA IZMEDJU Motora sa lancem i KARDANOM!! 0takoje.gif0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4130 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Sad moras polako u krivinu nema niza i naglo pustis kvacilo mene kardan zezno 2-3 puta tako samo prokliza tocak.. 1lol.gif

 

Ako nije tajna koliko si dao za BMW-a ? 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Ne proklizava zbog kardana već zato što ima jako motorno kočenje, Šumi, bre :)

 

Ja mislim (ispravite me ako grešim) da je najveća razlika između lanca i kardana u održavanju, tj. da je kardan mnogo bolje rešenje, što se tiče vožnje, pominjali su mi da ume da "baci dupe", mada to i nema neke logike...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: wien
  • Motocikl: mz es 175/2 bmw r1200 c indipendet

da ima jako motorno kocenje ce naviknemo, samo da ne padnemo dok ne naviknemo :lol:

Ne proklizava zbog kardana već zato što ima jako motorno kočenje, Šumi, bre :)

 

Ja mislim (ispravite me ako grešim) da je najveća razlika između lanca i kardana u održavanju, tj. da je kardan mnogo bolje rešenje, što se tiče vožnje, pominjali su mi da ume da "baci dupe", mada to i nema neke logike...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: wien
  • Motocikl: mz es 175/2 bmw r1200 c indipendet

puno sumi mislim da bi te pare ti korostio sa mz nekoliko desetina godina za benzin i za popravke a mozda bi i nesto ostalo da se popravi krov i neki deo kuce :moto3:

Sad moras polako u krivinu nema niza i naglo pustis kvacilo mene kardan zezno 2-3 puta tako samo prokliza tocak.. 1lol.gif

 

Ako nije tajna koliko si dao za BMW-a ? 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja