Jump to content

Moto Zajednica

Novi auspuh

Recommended Posts

  • BadBoy, 139 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hyosung GT250 RN

Posto ne mogu napisem u drugim forumima., ugradio sam novi top na mpk GT250R i jako sam zadovoljan, cini mi se da je i motor brzi za 20 km/h na satu.. Kakva su vasa iskustva?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BadBoy, 139 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hyosung GT250 RN

@icecool, @cvele1389 Hvala, probacu da ga snimim sutra, valda ce biti toplije za voznju nego danas 1moto3.gif Nego, jel ste dobijali na konjazi menjajuci fabricki auspuh ili je to samo mit kao sto sam skoro saznao za KN filter? :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 508 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: BMW R 1200 GS Triple black

Topic ti je babaroga, i ja bi jedan takav! Ajde reci mi molim te i koja je bila cena ( sa ugradnjom ili bez) :zbunjen:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BadBoy, 139 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hyosung GT250 RN

180e... mislim da si pretplatio malo...skoro pa duplo ...

 

Gde god sam pitao nudili su mi obican lonac za 70e, bilo sta bolje je bilo 120 :) Mada nema veze, matori mi stavio osmeh od uveta do uveta, a i jako sam zadovoljan :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5945 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

ALOOOOOO, majstor Bokilicuuuuuuu !!!!! Dje su ti čunjci jeftiniji ??????????????

 

stvarno..nema potrebe za ALOOOO ,imao sam smrtni slucaj u porodici i nemam zivaca,niti vremena da se natezem za pisljivi auspluh koji vredi jedva 80evra,

puni su oglasi auspluha,stvarno nemam kad da googlam za tebe..imam drugih precih obaveza..

danas za 200e ima 2 renomirana auspluha,tvoje je samo da proguglas po oglasima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

ALOOOOOO, majstor Bokilicuuuuuuu !!!!! Dje su ti čunjci jeftiniji ??????????????

 

stvarno..nema potrebe za ALOOOO ,imao sam smrtni slucaj u porodici i nemam zivaca,niti vremena da se natezem za pisljivi auspluh koji vredi jedva 80evra,

puni su oglasi auspluha,stvarno nemam kad da googlam za tebe..imam drugih precih obaveza..

danas za 200e ima 2 renomirana auspluha,tvoje je samo da proguglas po oglasima...

 

Moje sauce za smrtni slucaj.

 

A sto se tice auspuha teraj se u tri lepe!!!

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5945 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

ALOOOOOO, majstor Bokilicuuuuuuu !!!!! Dje su ti čunjci jeftiniji ??????????????

 

stvarno..nema potrebe za ALOOOO ,imao sam smrtni slucaj u porodici i nemam zivaca,niti vremena da se natezem za pisljivi auspluh koji vredi jedva 80evra,

puni su oglasi auspluha,stvarno nemam kad da googlam za tebe..imam drugih precih obaveza..

danas za 200e ima 2 renomirana auspluha,tvoje je samo da proguglas po oglasima...

 

Moje sauce za smrtni slucaj.

 

A sto se tice auspuha teraj se u tri lepe!!!

sto u tri,,ja sam covek u godinama i jedna bi mi bila dovoljna..:lol: al da bude lepa i malo mrsna,po mogucstvu crnka :lol:

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BadBoy, 139 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hyosung GT250 RN

Heh ljudovi, batalite cenu, ona nije bitna, jednom se kupuje auspuh za jedan motor, cuo sam da je izrada dobra pa sam tamo uzeo. Inace, naveo sam je cisto informacije radi, meni bidno da se cuje i da izgleda fino, a verujem da ima i boljih i jeftinijih. Bitno je da vam se svidja, pa da se djiramo na leto da vam demonstriram auspuh 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 465 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: Kawasaki ZX9R- Honda XL 1000 V Varadero

Heh ljudovi, batalite cenu, ona nije bitna, jednom se kupuje auspuh za jedan motor, cuo sam da je izrada dobra pa sam tamo uzeo. Inace, naveo sam je cisto informacije radi, meni bidno da se cuje i da izgleda fino, a verujem da ima i boljih i jeftinijih. Bitno je da vam se svidja, pa da se djiramo na leto da vam demonstriram auspuh 1moto3.gif

 

Jedino što je bitno je to da si Ti zadovoljan.

Pare i služe zato da ih potrošiš na nešto što će Ti ogrejati srce, i doneti osmeh na lice.Ovo nije bio trošak nego investicija u zadovoljstvo.Nek Ti je zdravlja i da uvek bude tako....:takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BadBoy, 139 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hyosung GT250 RN

Heh ljudovi, batalite cenu, ona nije bitna, jednom se kupuje auspuh za jedan motor, cuo sam da je izrada dobra pa sam tamo uzeo. Inace, naveo sam je cisto informacije radi, meni bidno da se cuje i da izgleda fino, a verujem da ima i boljih i jeftinijih. Bitno je da vam se svidja, pa da se djiramo na leto da vam demonstriram auspuh 1moto3.gif

 

Jedino što je bitno je to da si Ti zadovoljan.

Pare i služe zato da ih potrošiš na nešto što će Ti ogrejati srce, i doneti osmeh na lice.Ovo nije bio trošak nego investicija u zadovoljstvo.Nek Ti je zdravlja i da uvek bude tako....:takoje:

 

Hvala, takodje. Poptuno si u pravu 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja