Jump to content

Moto Zajednica

Gume za maxiskutere

Recommended Posts

  • U prolazu, 98 postova
  • Lokacija: promenljiva
  • Motocikl: Beverly 250ccm 2004 - karb

Hmmm to mi izaše manje više 500 din s tim što kod mog mogu i na rate, a to mi mnogo više odgovara, jer hoću da sredim i gumeni diftung na motoru, hoću i da pogleda nešto mi pretrano prdi auspuh (kažu da je to normalno za Beverly, ali ovo je stvarno previše).0ljut2.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 98 postova
  • Lokacija: promenljiva
  • Motocikl: Beverly 250ccm 2004 - karb

Da li je iko, ikada naručio gume kod Mate i da su one stigle za manje od 20 dana? Ili su moja očekivanja nerealna 1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 555 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp

Da li je iko, ikada naručio gume kod Mate i da su one stigle za manje od 20 dana? Ili su moja očekivanja nerealna 1hmm.gif

0staa2.gif 20 dana.. Iz Bangladeša bi pre stigle gume da sam poručio.. Znam neke koji su uzimali kod njega gume ali isto zbog tog roka isporuke više i ne uzimaju..

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 98 postova
  • Lokacija: promenljiva
  • Motocikl: Beverly 250ccm 2004 - karb

Nije neka razlika u ceni, htela sam i da svratim do Mladenovca, ali ako ne stignu do srede uzimam negde drugde ... 1neznam.gif Gume su mi prastare ... za onoliko koliko ja ne znam da vozim ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 98 postova
  • Lokacija: promenljiva
  • Motocikl: Beverly 250ccm 2004 - karb

Promenila gume i razočarala se. Ja sam navikla na kockaste gume, ovde su bre mnogo oble, sve mi nekako lelujaju, jesu mekše, ali ni to onoliko koliko sam očekivala. Šta reći svi su govorili "Odlepićeš kad uzmeš nove gume", a meni došlo da plačem. UŽAS BRE

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Nakon loseg cepiranja zadnje fabricke Maxxis gume, danas na preporuku brata Djuxya otisao u fransizu Vulcano Lesanovic na Vracaru. Uzeo Dunlop runscoot smart, montaza zavrsena za 10min. Usluga montaze sa gumom 5900din. Ja happy :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: BiH
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie classic

Zdravo.. Kupio sam zadnju gumu Deestone 150/70/14 , pa me zanima da li je neko vozio na takvoj gumi, neka iskustva i kakva je guma generalno? Hvalaa :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kymco Downtown 300

Koliko je ljudi uopste upoznato sa cinjenicom da Trayal proizvodi gume za skutere???

Ja nikad cuo, navodno su poceli ove godine i rade ugovorno za Pirelli i Metzeler - koliko je ovo tacno blage veze nemam. Uglavnom ja sam kupio zadnju za skuter preko oglasa 120/70/12 za 2500din...danas idem da namontiram pa kako bude :)

Na prvu deluje OK, prilicno je mekana (gumasta), za razliku od trayal auto guma koje su bile plasticni krs za klizanje po putu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kymco Downtown 300

Sto bi to bio eksperiment staviti Trayal gumu??? Pa nije to neki no-name proizvodjac sa dalekog istoka, vec domaca fabrika u vlasnistvu americkog Cooper Tyers, ne verujem da bi im dozvolili da prave neko smece...s obzirom na cenu koja je niza od recimo Deestone ili Kenda, ako bude OK guma ne vidim u cemu je problem.

Slazem se da su Michelin ili Dunlop sigurno kvalitetnije gume, ali s obzirom na to sta i kako vozim, nemam neku potrebu da platim 50eur po gumi kad za 50eur mogu kupiti 2 gume u ovom slucaju! Ne vozim po kisi, ne ulazim brzo u krivine, pazim preko zebre, peska, sina...

 

Isprobacu pa javljam...mozda bude OK, a mozda budem pljuvao po njoj :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2036 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

 

Isprobacu pa javljam...mozda bude OK, a mozda budem pljuvao po njoj :)

Много је то можда 1neznam.gif.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja