Jump to content

Moto Zajednica

Blackberry 8820, tocak boca za plin

Recommended Posts

  • Drug član, 1652 postova
  • Lokacija: Paracin

Slike ovih dana.

BB sam koristio 3-4 dana, ja skinuo folije sa njega i primenio ovo http://gizmo.rs/mobile/blackberry/uputstvo-kako-koristiti-blackberry-bez-bis-ili-bes-pretplate/ tako da sam posle instalirao Operu Mini i internet sljaka bez BIS pretplate. Mozda moze da se podesi i mail ali to vec ne znam. Bateriju nisam nista posebno formirao i sada mi traje oko 1-1,5 dan, o cemu se radi ne znam mada mi pise ono "edge" u desnom uglu pa dal on nesto pokusava da se konektuje ili sta nemam pojma, ne razumem se bas i ne koristim ga vise jer sam popravio moj stari tel na koji sam navikao. Inace ubacivao sam i MTS i VIP i Telenor i sve kartice rade. Ima punjac koji je ujedno i USB. Cena 45 evra.

SPECIFIKACIJA

Osnovno

 

Model : 8820

Mreže : 850Mhz, 900Mhz, 1800Mhz, 1900Mhz,

Kućište

Dimenzije : 114 x 66 x 14 mm

Težina : 134 grama

Oblik : monoblok,

Antena : interna

Tastatura : qwerty,

Procesor

Procesor : 32-bit Intel XScale PXA272

Takt : 312 MHz

Baterija

Vrsta : Li-Ion

Kapacitet : 1400 mAh

Ostalo

Ostalo : vibracija,

Ekran

Glavni

Broj boja : (16-bit) 65.536 boja

Rezolucija : 320x240 piksela

Zvuk

Reprodukcija

Format melodija : mp3,

Ostalo : spikerfon,

Memorija

Interna

Kapacitet : 64 MB

Eksterna

Podržani formati : microSD (Trans Flash),

Softver

Operativni

sistem

Vrsta : BlackBerry OS

Java

Profil : MIDP 1.0

Funkcije

Osnovne : kalkulator, kalendar, alarm,

Napredne : pozivanje glasom,

Komunikacija

Lokal

Kablom na : USB port,

Bežično : bluetooth,

Udaljeno

Prenos podataka : GSM (9,6 Kb/s), GPRS (115 Kb/s), EDGE (236 Kb/s),

WAP pretraživač : 2.0

Podržane tehnologije : SMS, EMS, MMS, WiFi, GPS.

 

Tocak boca je velika, mislim 60 l, ima ventil sa strane i meni licno deluje kao da je predvidjena za montiranje vani, ispod automobila. Mislim da u njoj ima oko 20-30l plina tako da je teska dosta ali taj plin moze da otplati postu recimo. Nemam nikakav papir od nje i ne znam godiste znam samo da je izvadjena in nekog automobila ili kombija stranca i nisam video da ima neka ostecena i sl, u ostalom gas je u njoj. Cena 40 evra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova
  • Lokacija: Paracin

Ne znam da skijam, pokusavao jesam dok nisam sj... nogu i sad to ne pokusavam, eventualno mogu da se spustim niz stazu na poklopcu od smederevca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Mora da ima utisnuto na boci negde koja je god,ja bi je uzeo ako je mladjeg datuma da bi mogao da je atestiram...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova
  • Lokacija: Paracin

na boci ima utisnuto 1200 i ima 63L, mislim da je 12ti mesec 2000, ne znam. Sto se tice atesta (znam da je brat pitao za atest boce za argon kada je kupovao) u Nisu, rekli su da oni posle atesta utisnu datum do kog vazi atest i da svaka boca moze da se atestira bez obzira na starost, e da li ce svaka proci atest to je druga prica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova
  • Lokacija: Paracin

Takodje mozda mogu obe navedene stvari da dobacim do Bg-a u sredu ili cetvrtak.

Boca 30 evra, bb 40 evra sa prevozom do BG-a (od Surcina do Zeleznika blizu glavnog puta bez zavlacenja po gradu), i svuda na liniji Paracin-Beograd auto- put. Ovo je plan, sutra potvrdjujem da li je tako...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova
  • Lokacija: Paracin

Takodje sam na boci nasao naknadno utisnuto (mislim da je naknadno posto su malo slova "pocrvenela" od rdje) R 06 11 i neki mali zig pored. Neko mi rece da je mozda to zig od atesta, ja ne znam ali cu fotografisati ovih dana. Prevoz do BG je mogao danas jedino...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja