Jump to content

Moto Zajednica

Vožnja za početak Nove 2013. godine

Recommended Posts

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

E drugari, želim vam lep put i lep provod - ja bih vam se vrlo rado pridružio, ali jedan motor mi je raskupusan na generalnom sređivanju za narednu sezonu, a drugi, kupljen pre neki dan, još nisam registrovao :( Ali neka, biće prilike :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: DL 650

Boki i ostali:

 

Sastanak u 11.30h, tradicionalno ispred Steca! (auto put, smer ka Nišu, iza Bipa i petlje za hitnu pomoć)

 

Može?

 

 

Dogovoreno u 11,30 kod Steca, 1.1.2013.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SF V4s

Boki i ostali:

 

Sastanak u 11.30h, tradicionalno ispred Steca! (auto put, smer ka Nišu, iza Bipa i petlje za hitnu pomoć)

 

Može?

 

Moze. 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: DL 650

E drugari, želim vam lep put i lep provod - ja bih vam se vrlo rado pridružio, ali jedan motor mi je raskupusan na generalnom sređivanju za narednu sezonu, a drugi, kupljen pre neki dan, još nisam registrovao :( Ali neka, biće prilike :zdravo:

 

 

 

Ica hvala na lepim željama. Tebi puno sreće sa novim vozilom. 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Walter Sobchak, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio X9 Evolution 500

Drugari,

 

ja cu vam se prikljuciti ako stignem do 11 casova u Beograd. Ako ne, zelim vam lepo vreme i ugodnu voznju. Da, srecna vam Nova godina i zelim vam prijatan odmor tokom nastupajucih praznika. ;)

 

Pozdrav.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 305 postova
  • Lokacija: Blizu granice!
  • Motocikl: KLE 500

Svima želim dobro zdravlje, sigurne puteve i puno radsti u Novoj godini! :cirka1:

Ekipi koja ujutru kreće na otvaranje sezone želim lepo vreme i suv asfalt i nadam se da ćemo se videti na nekoj od predstojećih vožnji! :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6493 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Svih 9 stigosmo nazad, sjajna avantura i jedinstveno iskustvo, magla, led po viziru i odelu, vožnja u - al sve ostali u +. Veselo raspoloženje pa se nadamo da će tako bitim tokom cele godine. Hvala svima na družbi, slike će već biti okačene kad se tehnika akomodizuje.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 914 postova
  • Motocikl: BMW R50/5

Hvala družini koja odvoza današnji krug, a posebno hornetshooting-u za organizaciju i lep gest na aranđelovačkoj pauzi i Žariću na gostoprimstvu u toplini doma svog.

Svima želim još puno lepih vožnji i druženja.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8173 postova

Bas lepa voznja. Moram da priznam da mi ne bi palo na pamet da 1. jan vozim motor, obicno je to bio dan za razvlacenje i "bolovanje", a ovako ispade bas aktivno uzivanje. Sve pohvale hornetu za inicijativu!

 

Dok ne udjosmo u maglu i dok je bilo 5c na momente se i vrlo solidno vozilo, sto je na ovaj datum bas bonus ;). posle je bilo kao i uvek zanimljivo, samo po sebi, zbog ekstremnih uslova.

 

Bas lep krug.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 126 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: DL 650

Kao što rekoše svi smo stigli živi. E sad da li smo zdravi, to je verovatno pitanje za neke ozbiljnije ustanove. 1lol.gif Elem, kako reče Severian, ja sam otvorio temu pa je red da napišem moje viđenje ove akcije.

Krenusmo na vreme što je za mene bilo veliko iznenađenje, kao i broj učesnika. Skupilo nas se devet. Kao što smo i planirali provozasmo se preko Avale do Mladenovca. Sunce sija, ponegde ima vode i poledice, ništa strašno. Grupa vozi prema raspoloženju, svako u svom ritmu. Iza Mladenovca skrećemo prema Kosmaju, opuštena vožnja, sunce, počinjem da se preznojavam - od vrućine naravno. Nastavljamo put Aranđelovca, grupa na okupu, uživancija. Odjednom na prevoju led celom površinom na putu, čovek u Mercedesu ne može da se pomeri, nije mu bilo dobro kad smo ga prošli. Stižemo u Aranđelovac, pravimo pauzu, Čaj, kafa, sok ko šta voli, ne pravim pitanje 0takoje.gif.

Završavamo pijenje bez jedenja 1hmm.gif, nastavljamo prema Lazarevcu. Put uglavnom suv, sunce, lepo toplo, oko 7 stepeni. Vozimo, uživamo i odjednom ne vidim više prst pred okom. Upadamo u sred krivine u maglu, a temperatura u momentu pada na - 1. Stajemo u Lazarevcu da se organizujemo i nastavljamo. Izlazimo na Ibarsku, svi nas gledaju ko da smo 1lud.gif, možda stvarno i jesmo. Ibarskom stižemo da Stepojevca i skrećemo levo prema Obrenovcu. Sasha nas napušta i nastavlja Ibarskom prema Beogradu. Taman sam pomislio da samo treba da lagano odvozamo da Ostružnice, gde je dobri Žarić iscimao ženu da nam kuva čajeve i kafu, kad crče Aprilija. Ubacismo je kod čoveka u dvorišta i ja dobih suvozača moto1.gif, Crnu Guju. Stigosmo i do Žarića, Tu smo se malo odledili i okrepili i nastavili do Beograda.

Sve u svemu meni je bilo lepo i uživao sam, lep način da se počne godina, ostali neka se izjasne.

P.S. Severian je poneo malo opreme1lol.gif

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SF V4s

Samo da se javim. Svake pohvale hornetu na otvorenoj temi za voznju 1. Januara. Bas se brzo dogovorismo i krenusmo na voznju. Malo leda tu i tamo, ali zaista nista strasno. A posle....magla kao u filmovima....da je seces nozem. Na odelima i vizirima led, ali iskustvo nezaboravno.. Zaricu caj i kafa i kolaci su za svaku pohvalu.....hvala svim ucesnicima....uzivanje je bilo voziti danas. Vidimo se nadam se uskoro. Pozzz

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja