Jump to content

Moto Zajednica

Informacije o Libertiju 125

Recommended Posts

  • Drug član, 746 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Odgovara li membrana nekog drugog skutera na liberty?Mislim nova da se uzme i bude pasent ....Inače membrana NIJE GUMENA već od neke impregnirane tkanine koja ima krutost usklađenu sa oprugom na igli i nikakve reparacije gumom bilo kakve fleksibilnosti nisu preporučljive,jer guma u kontaktu sa benzinom biva kruta i porozna.To je jednostavno takva reakcija.Dok sam imao ET-4 iskusio sam ovo pa stoga i prenosim svoje utiske.Umesto 11.000din.koliko košta membrana kupite karburator za Ćinitose 125-150ccm kome je cena 4000-5000 din.Semerinzi viljuške su negde oko 2500-3000din.lanac bregaste je takođe problematičan......Nije to baš tako sladak skuter.Posebno obratite pažnju na fuzastere za suvozača,lajsne patosa,bočne ukrasne plastike....sve to fali na skuteru starom 15god.a onaj koji je kompletan,ali KOMPLETAN,po svoj prilici opravdano vredi 850-900 evra samo što niko neće toliko da ga plati u startu već polako sve gore navedeno ulaže i kada se okrene iza sebe,pošteno izgrize muda sam sebi i kaže ipak je to Piaggio ili ima delova gde god se okreneš.... i tako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: :(

...

Savet 1, obavezno vizir i oba retrovizora !

...

 

Sto je vizir toliko bitan? Mislim da li ima potrebe za vizirom po gradu ako se vozika svaki dan po 10-20km?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

I 100m po kiši i/ili vetru je mnogo. Da ne pominjem prašinu i bube saoubice. Sa vizirom liči na kurirski pa budi manje interesovanje lakorukih. Još ako je beli i sa sandukom  :)

Doduše, bez vizira troši manje i krajnja brzina mu je veća.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja