Jump to content

Moto Zajednica

Ideje za farbanje afrike!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: opste teme
  • Motocikl: sve o nozevima

imao 92g. belo crveno plava kombinacija. Prosle godine u Buljaricama ( MN ) video mat crnu sa narandzastim detaljima, svidela mi se na prvi pogled a pored nje jos tri u fabrickim bojama. Sve je stvar ukusa, na tebi je da odlucis ipak je to tvoja mezimica. Imao sam i fotku te crne ali nazalost pukli svi podaci u memoriskoj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova

Kladim se dabi joj kamuflazna boja lepo stajala, narocita ona boje peska. Mislim da je to preskupo za moj dzep... >:(

Ram je u crnoj boji, zafarbao sam na nekoliko mesta gde je izguljen, rol bar cu ofarbati takodje u crnu, i plastike u beloj boji. Mislim da ce fino izgledati....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 292 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere

Koliko Sam cuo, airbrush je oko 300e, ako je vec farbas bolje se malo strpi, skupljaj lovu I ofarbaj kako valja. U svakom slucaju imas odlican motor, dok ne skupis lovu mozes da furas "Hank Moody Bole me usi kako mi izgleda motor" fazon.

Salim se, kako god odlucis bitno je da je tebi lepa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 86 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: @RD-04

Ram je u crnoj boji, zafarbao sam na nekoliko mesta gde je izguljen, rol bar cu ofarbati takodje u crnu, i plastike u beloj boji. Mislim da ce fino izgledati....

 

Mislim da nece lose ispasti.

 

Video sam Super Teneru u beloj perla boji i iznenadio se koliko joj dobro stoji. Kad je čista izgleda ekstra, a kad se malo iskaljavi dobija Camel Trophy smek 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 530 postova
  • Lokacija: Zrenjanin - Pertovgrad - Veliki Bečkerek - Nova Barselona
  • Motocikl: Honda CRF 1100 Africa Twin adventure sport

Meni je najlepša je originalna fabrička kombinacija. Plavo - crveno - belo. Malo je retro ali je baš u tome šmek. To joj je ipak zaštitni znak.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova

Ma meni je ona lepa i bez plastika... Ali ne bih tako da je vozim, nema smisla, ostacu bez akumikaltora i jos kojkakvih sitnica koje mogu da se poskidaju s nje.

Ona je ofarbana crveno,plavo, bela... Ne stoje joj lose te boje, ali je predhodni vlasnik lepio neke 3m folije, kao neki tribali...i to izgleda kao da su se deca igrala!

A sto se tice kombinacije boja, lepo je to, ali bojim se da ja kao amater necu moci lepo da odradim te sare, tako da se ne bih igrao, pa da me to skuplje kosta...nego cu sve u jednoj boji. Izbacicu sliku kad budem odradio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 530 postova
  • Lokacija: Zrenjanin - Pertovgrad - Veliki Bečkerek - Nova Barselona
  • Motocikl: Honda CRF 1100 Africa Twin adventure sport

Pa vidi ovako. Original te šare nisu farbane nego su nalepnice. Nađi nekoga ko ima štampariju pa vidi da li može da ti odradi te nalepnice kao u orgunalu. Te nalepnice u service manuelu imaju i svoj part number, tako da bi možda mogle i da se poruče. Ne znam nisam baš siguran ali možeš da pokušaš. Znači ofarbaš je u belo a nalepnice kupiš i zalepiš i to je to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja