Jump to content

Moto Zajednica

Traze se autori!

Recommended Posts

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Kao sto ste vec primetili na naslovnoj strani svakog ponedeljka osvane nekoliko novih tekstova, najvise predstavljanja motora i putovanja. Pekijeva tema me je inspirisala da malo pisemo starim danima slave, zaboravljenim asovima i njihovim podvizima, istorijama trka itd... Kako smo nas trojica autora podelili radne zadatke ostao je nepokriven segment moto-sporta... Mixa se junacki drzi i pise nove tekstove ali ne moze sve sam, studije na prvom mestu :) ali bi pojacanje dobro doslo celom autorskom timu!

 

Ako ima zaintesovanih da pisu na ovu temu ili bilo koje druge neka se jave sada ili zauvek cute.... ili kad procitaju ovu temu :)

 

Peki, ako imas volje i inspiracija za jos tekstova o zaboravljenim asovima ili bilo kojoj drugoj temi ocekujemo te u timu!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Inspiracije imam dovoljno, kuburim malo sa vremenom ali snaci cu se vec.

 

Planiram da kucnem na vrata Randy Mamole. Covek uvek pri vrhu i za dlaku kratak. 13 gp pobeda i 4 vicesampionske titule u  klasi do 500ccm....moj omiljeni trkac.

 

Planiram i jedan esej o hondinoj boldor seriji CB750/900/1100F i svakako o kralju nad kraljevima s pocetka 80 ih,sestocilindricnoj hondi CBX 1000

 

Duga je zima, zivi bili pa se i kuckali

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

I ja u svojim tekstovima koristim druge sajtove i literaturu, procitam sve sto mogu i onda napisem istorijat, mada ukoliko doslovce prevedes neki sajt ili clanak mislim da je dovoljno da navedes odakle je prevedeno.

 

Poziv je upucen svima koji su raspolozeni da svojim znanjem i trudom doprinesu ovoj zajednici i posetiocima ovoga sajta!

 

Ukoliko imate svojih tekstova ili se secate kvalitetnih tekstova koji ostali zatrpani na sajtu i zaboravljeni posaljite mi link na pp ili okacite ovde pa da se adaptira za glavnu stranu i bude nadohvat ruke svima kojima moze da pomogne :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja