Jump to content

Moto Zajednica

Potreban radnik

Recommended Posts

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Bokilicu preterujes. Sta ima da pogresi kad srafi tocak, jedino ako je retardiran. A to koliko je rad na racunarima prost se vidi i po tebi, godinama koristis forume, a jos ne znas gde je SHIFT za veliko slovo, pa koliko ti je samo trebalo da naucis da postavis slike, a u sustini sta je to, samo par klika misem :)

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Ma ladno pa nema voznje. Pa nam svima dosadno. Jedva cekam da otopli pa da se provozam sa drugarima malo i na neko krkanje.

Izvinte za off..

pa zato se i glodjemo sta je vaznije..koska ili meso,:lol:

ovaj pardon...:lol:

mislio sam comp ili vulkanizer :lol:

sve jedno,trebaju da nadju i jedno i drugo,po mogucstvu u jednom :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: N.Beograd blok 45
  • Motocikl: Honda CBR 600 f3

Pa recimo, na pola srafljenja tocka se setis da treba nesto da uradis na kompu i zaboravis da dotegnes srafove. I odeeee...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 522 postova
  • Lokacija: novi beograd
  • Motocikl: HONDA GL1800

svako od vas ko potcenjuje bilo koju struku mnoooogo gresi

ovom svetu trebaju kvalitetni i vulkanizeri i programeri a taj koji je kolegi montirao tocak koi ga je posle obisao verovatno je ucio zanat kako neko rece 45 min

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Znam gde jeshift al me mrzi da koristim...:moto3:

a moze da pogresi u vise tacaka kad srafi tocak,kad montira gumu,bla bla...

 

Mozda ga mrzi da zategne sraf ko sto tebe mrzi da stisnes shift :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

pa dobro,vama nek menja gume neko ko se bolje razume u kompjutere nego u vulkanizerski posao...pa sad,kom obojci kom opanci,nemam nista protiv..

a nadajmo se da ce vam zameniti neko ko se u obadva razume... :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

sta ti nije jasno...

ako pogresi neko cukanje na kompjuteru niko nece da pogine..

ako pogresi kad srafi tocak,bice nevolje..sta tu ima nejasno...

slazem se da tehnologija napreduje i da su danas racunari prisutni svuda...ali...vulkanizer se nepostaje za noc,a verujem da se trad na racunaru brze nauci..

 

nije mi jasno kako uopšte može (ili sme) da pogreši.......ako moram da kontrolišem za radnikom, onda mi radnik i ne treba (kratko i jasno.....)

usput, puno više štete prave stariji vulkanizeri (ne svi naravno), koji misle da sve znaju jer oni imaju "iskustvo" pa se onda zbog nepravilnog skidanja ili montiranja gume sjebe senzor za pritisak , nego ovi mladi koji su nesigurni u materiju pa svaku stvar dva puta proveravaju pa pitaju.....pukim slučajem su mi dve velike vulkanizerske radionice na 500 metara od kuče pa vidim svašta kada prolazim pored.

Recimo meni menjaju gume samo "mladi" vulkanizeri....naravno pod budnim okom mene i majstora radionice. Na kraju je još provera sa strane majstora i to je to....

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

sta ti nije jasno...

ako pogresi neko cukanje na kompjuteru niko nece da pogine..

ako pogresi kad srafi tocak,bice nevolje..sta tu ima nejasno...

slazem se da tehnologija napreduje i da su danas racunari prisutni svuda...ali...vulkanizer se nepostaje za noc,a verujem da se trad na racunaru brze nauci..

 

nije mi jasno kako uopšte može (ili sme) da pogreši.......ako moram da kontrolišem za radnikom, onda mi radnik i ne treba (kratko i jasno.....)

usput, puno više štete prave stariji vulkanizeri (ne svi naravno), koji misle da sve znaju jer oni imaju "iskustvo" pa se onda zbog nepravilnog skidanja ili montiranja gume sjebe senzor za pritisak , nego ovi mladi koji su nesigurni u materiju pa svaku stvar dva puta proveravaju pa pitaju.....pukim slučajem su mi dve velike vulkanizerske radionice na 500 metara od kuče pa vidim svašta kada prolazim pored.

Recimo meni menjaju gume samo "mladi" vulkanizeri....naravno pod budnim okom mene i majstora radionice. Na kraju je još provera sa strane majstora i to je to....

dodji u sbiju pa ces videti kako izgleda da ti haker menja gumu...:lol:

pa ziva dusa moze da pogresi...svakom se desi,nehotice ili iz neznanja..

bas zato sto nezna vulkanizerski posao moze da pogresi....

al nema zime upisace gresku u kompjuter bez greske :lol:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Stvarno mislim da nije u redu da ljudima iz Guevare kvarite-mo temu.

Otvorite novu temu pa tamo opletite o pismenosti-nepismenosti,starim,mladim vulkanizerima........gumama........točkovima.......računarima..velikim-malim slovima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Potpuno si u pravu. Aj ako te ne mrzi obrisi sve moje postove. A verujem da se ni drugi nece ljutiti ako im sve obrises. Ljudima Guevare svaka cast.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Oglas za radno mesto je od 29.11.2012. Na samom pocetku teme su se oglasila i dvojica forumasa koji su bili na razgovoru za posao. Mozda stvarno ne treba vise da dizemo oglas iz mrtvih (off-ovanjem)? Mozda i neko iz Guevare treba da ga zakljuci ako je univerzalni rabotnik uspesno otkriven?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Motocikl: Bice opet sledece godine :)

Realno ljudi traze mimum znjanja pored onog obaveznog, a to je menjanje guma.Inace taj mimum ima svako ko procita oglas na ovom forumu....

A sada zamislite da ste tek zavrsili fax, imate 24 godine a kada odete na razgovor za posao oni od vas traze minimum 5 god iskustva,poznavanje svega i svacega,vozacku, sto raznih sertifikata i tome sl a sve to za posao Junior assistant ili ti u pravodu asistent-potrcko-sekretarica sa platom od 25-30 hiljada. Zato mojne mnogo da kukate :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Ugrinovci,Zemun
  • Motocikl: jawa 250 model 559 i jawa 350 638

Bokilicu preterujes. Sta ima da pogresi kad srafi tocak, jedino ako je retardiran. A to koliko je rad na racunarima prost se vidi i po tebi, godinama koristis forume, a jos ne znas gde je SHIFT za veliko slovo, pa koliko ti je samo trebalo da naucis da postavis slike, a u sustini sta je to, samo par klika misem :)

Uh što volim kad mi u servis dođu takvi što na internetu uče kako se popravljaju kola ili motocikli,pa počnu da mi filozofiraju...Nikad nisam bio derikoža,ali što takve volem da klepim sa cenom...

 

Meni kad crkne nešto što ne znam da popravim ,odem kod čoveka koji zna ,platim i gotovo...

 

 

Druže veruj mi ,vido sam mnogo otpalih točkova i zaribanih motora ,pa i razbijenih glava ,sve to su radili takvi koji misle da za staviti točak ili bilo šta drugo treba biti samo malo viši stepen od retarda ,kako ti kažeš...nije tako , druže nije,

 

Najbitnije je u ovoj priči da se naš kolega Bokilić razbija čovek od posla ,hvala bogu iako ga jebe SHIFT :lol:, ida svi vi SHIFTAŠi ipak dođete kod Bokilića na dzaranje karbova,ali ga tad ne pitate za SHIFT ,to je sigurno.....

 

Pozz svoj braći kompjuterašima od jednog časnog i poštenog MAJSTORA svog zanata :zdravo:!

 

 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

pa ne znam, ja sam knjigovodja, srafciger u ruke nisam uhvatio, samo zamisljam da nije toliko tesko zaviti 4 srafa. Mada nisam probao, mozda je i tesko, meni samo izgleda lako :)

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

pa ne znam, ja sam knjigovodja, srafciger u ruke nisam uhvatio, samo zamisljam da nije toliko tesko zaviti 4 srafa. Mada nisam probao, mozda je i tesko, meni samo izgleda lako :)

Pa i nije tesko,narocito pistoljem,meni majstori stave nove gume,stegnu srafove i to je to.

Ali problem je nastao tek mnogo vremena kasnije kada sam probusio gumu (honda civic) tockove drze matice a majstoru malo preskocio navoj,nista strasno par km na probusenoj (citaj masakriranoj) gumi,dobila i felna a secenje sarafa (znaju majstori) trajalo do duboko u noc.

Imam jos primera ali nije mesto. Mislim da ce lakse dobar vulkanizer nauciti par osnovnih stvari kako bi se posluzio kompom nego obrnuto,kod nas je problem sto se nezna sta je primarno a sta sekundarno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

JEL OVO MOGUĆE ???

Sad, ovih nedelja, gledam neki skuter , 250-350 ccm, i čujem da je CF MOTO postao VRH OD SVIH KINEZA, u saradnji s Italy, i dođem na čuveni BJBIKERS, kad ono POSLEDNJI  KOM. IZ  DAAAVNE  2013. !!????!!!

Jel ovaj sajt postoji još, ili ima neki drugi Bjbikers ???

Hvala !!!

Početnik za 2 točka (u 37.oj , tek :-)  )

Vel. Pozz svima !!!

(Šta ne šalje?)   Jaooo, NE MOŽE JEB. SMAJLI, e jbg...

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2730 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000

Radi Bjb pun gas, samo je ova tema matora. 

A Smajli moze ali ne sa telefona nego kliknes na smajli iznad ovog prostora za pisanje i tu ga odaberes. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja