Jump to content

Moto Zajednica

BJB Deda Mrazevi

Recommended Posts

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Sta mislite o ideji da se okiti autobus, da voznja bude prijatnija ljudima unutra a i bila bi to lepa slika?

 

Sta god, nije problem, ali ne znam da li ce biti vremena. Idem po KUD u 9:50 na B.Brdo. Potom se sa njima vracam

do skupstine, nadam se do 10:30, da budemo spremni do 11:00.

 

Mozda bi bilo dobro da neko na dva papira horizontalno odstampa "BJBikers" i ispod toga Deda Mraz,

pa makar da nalepim na sofersajbnu. Meni  rikn`o  stampac.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Hm,pratim prognozu zadnjih mesec dana za sutrasnju subotu,od 5 stepeni kolika je bila predvidjena temperatura pre mesec dana subotu 29., dosli su do toga da danas za sutra predvidjaju - brrrrrrr stepena,ali sam odlucan i idem,ni jednom se nisam dvoumio da li da odustanem,zbog te dece ali i zbog BJB koji je daleko,daleko dogurao do sada sa akcijom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Ako neko ima za sutra da mi pozajmi visak zimskih,topih rukavica za motor,bio bih mu zahvalan,odnosno moje ruke,neka ponese sutra,ja imam letnje rukavice 3 xl velicina!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Zemun

MALO PRE SAM DOSAO KUCI MOTOROM NIJE PROBLEM VOZITI PO GLAVNIM ULICAMA JEDINO SU SPORENE ULICE MALO POD SNEGOM ALI NJIH IZBEGAVAMO POGOTOVO STO SE IDE U GRUPI I NECE NAS GURATI NIKO KOLIMA, BAR SE NADAM. POTKAPA ,RUKAVICE I DEBELE CARAPE PREPORUCUJEM ALI I AKO SE I MALO SMRZNEMO NECE NAM BITI NISTA , LJUDI ZAR SE NISTE UZELELI MALO VOZNJE? MNOGO MI JE LEPO IZVOZAO SAM OKO 20 Km. BAS JE BILI LEPO.

VIDIMO SE UJUTRU.

PROSAO SAM PORED SKUPSTINE TAMO SU POCELI DA PRAVE BINU , GDE CEMO SE TACNO SKUPLJATI?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3129 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

 

PROSAO SAM PORED SKUPSTINE TAMO SU POCELI DA PRAVE BINU , GDE CEMO SE TACNO SKUPLJATI?

 

 

e, to sam i ja video, pravi se bina, ima kamiona, kombija. Bice malo stiska sa parkingom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Drugari, sutra krecemo u 11h.

 

Tokom voznje molim sve da se ne preticemo i da budemo na 2-3 sekunde udaljenosti jedan od drugog. Nemojte praviti nagle pokrete tokom voznje i pazljivo kocite kada za to bude potrebe, zato sto je podloga sigurno klizava. Dakle, samo lagano, pazljivo i dostojanstveno. I bez preticanja kada kolona krene! Kako smo krenuli tako treba i da stignemo, sto se poretka u koloni tice. Drzite se svi cik-cak rasporeda, tj. u odnosu na motor ispred sebe pozicionirajte se dijagonalno nazad.

 

Trebalo bi da do 12h stignemo do Doma, gde ce nas deca cekati u sali. Mi cemo se tada parkirati ispred sale i svako od nas ce uzeti po jedan dzak u kome ce biti paketica i onda cemo uci jedan za drugim u salu. Tamo cemo organizovati predaju paketica i krupnih stvari direktoru. Nakon toga, bi trebalo da svi lepo sidjemo sa decom dole do motora da bismo im pokazali motore i slikali se sa njima, a KUD ce se tada spremiti za predstavu. Izmedju 12:30 i 13h pretpostavljam da bi trebalo da predstava pocne... Povratak ce biti najkasnije u 15h, kada ce Busman krenuti nazad do Skupstine da ostavi novinare i clanove KUD-a.

 

Znate svi da ce sutra biti ispod nule tokom voznje. Dobro se obucite i predlazem vam da obucete i kisna odela preko jakne, a ispod Deda Mraz odela. Kisna odela ne propustaju hladan vazduh i zato su dobra. Takodje, ako nemate odgovarajucu odecu, iskoristite savet starih bajkera i ispod dukseva i pantalona uvucite sloj novina jer se isti efekat kao kod kisnih odela dobija - ne prolazi hladnoca. Ponesite obavezno potkapu (citaj Sal ako nemate potkapu) i sta god vam padne na pamet sto bi moglo da vas zagreje...

 

Junaci, vidimo se sutra oko 10 ispred bivse Savezne Skupstine!

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Bina? To mislim da nema veze sa nama... Ali nije strasno, bice tamo mesta za sve nas. I tako cemo biti vidljivi u masi :)

 

E da, zaboravio sam da kazem da cemo odela doneti sutra za sve koji ih nisu pokupili kod Igora. Bice vremena da svako obuce gornji deo. Ali bez obzira, dodjite do Skupstine na vreme jer necemo moci da pomeramo polazak koji je u 11h tacno.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Malopre sam jedva upalio motor (-4 celzijusa), plasi me samo da ce mnogi imati problema sa paljenjem, pa probajte da zagrejete garaze, ili bar akumulatore, imajte u vidu gde su najblize nizbrdice i slicno, jer ce problema sigurno biti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

evo da vam ispricam situaciju u mojoj kuci:

 

Jelena (zena) mi vec dva dana prica da nisam normalan...kao, ko jos vozi motor po ovom minusu i ledu i zasto ne odlozimo akciju  :o

Ja je, naravno, ne razumem bas najbolje :) i pre pola sata prica ona telefonom sa svojom kevom i cujem kako se zali da sam poremetio pamecu i odjednom pocinje da se smeje. Ja je pitam sta je, a ona kaze - rekla mi je mama: pa sta je tebi, kako da ne idu AKO SU SE DOGOVORILI???  ;D ;D

 

Mislim da na ovo ne treba da dodam nista  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Pa ko ti kriv kad si normalan ;D ;D

Za mene svi tvrde da nisam normalan, i jos kad su culi za sutra samo su dodali "definitivno nisi normalan" ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 807 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Biće hladno, ali ćemo doći!

Ovo je prilika da svako od nas uradi mali deo, i time mnogo popravi sliku o nama. A to nam je cilj od prvog dana.

 

Vidimo se večeras na pakovanju, pa ujutro na vožnji.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

E pa Ljudi sta da Vam kazem?

SVAKA CAST svima koji su doprineli da do ove divne akcije dodje!

Meni je mnogoo zao sto necu biti sa Vama da podelimo sutrasnji dan. Ipak je Kragujevac previse daleko, tako da sam jos pre dve nedelje odlucio da necu biti sa Vama. Iako me je sestra nagovarala i rekla da sam lud sto ne idem. Naravno, tu je i radna subota  >:( i jos par sitnica.

 

Prva tema koju otvaram zadnjih deset dana, je bas ova iako prvi put u njoj pisem. Mnogo Vam zavidim. Jedno vreme sam razmisljao da nesto slicno izvedemo ovde u Kg-u ali premalo slobodnog vremena za organizovanje, nedovoljno ljudi... I tuzan sam zbog toga. Ali sam srecan jer, citajuci ovu temu, znam da ce te Vi to fenomenalno uraditi. A, isto tako znam da ce sutrasnji dan, decica iz Sremcice, pamtiti veoma dugo. Dovoljno mi je da se setim slika dece na prozorima sa dodele paketica u Temerinu. Ja ne znam kako je Vama, ali ja imam tremu kao da sutra ja idem sa Vama. Jedva cekam da sutra popodne sednem, pogledam slike i procitam Vase utiske.

Zelim Vam sigurnu voznju i divne trenutke.

Pozdrav. Ivica

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Beograd

evo da vam ispricam situaciju u mojoj kuci:

 

Jelena (zena) mi vec dva dana prica da nisam normalan...kao, ko jos vozi motor po ovom minusu i ledu i zasto ne odlozimo akciju  :o

Ja je, naravno, ne razumem bas najbolje :) i pre pola sata prica ona telefonom sa svojom kevom i cujem kako se zali da sam poremetio pamecu i odjednom pocinje da se smeje. Ja je pitam sta je, a ona kaze - rekla mi je mama: pa sta je tebi, kako da ne idu AKO SU SE DOGOVORILI???  ;D ;D

 

Mislim da na ovo ne treba da dodam nista  ;)

 

mora da te tashta bas mnogo voli, kad ti zenu nagovara da te pusti da se po ledu vozis motorom.    ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Malopre me zvalo par fotoreportera i novinara iz RTS-a i reportera koji rade za vise novina, tako da ce stvarno biti i vise nego dovoljno novinara :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

Ako ima još onih koji se dvoume dal’ da idu motorom:

 

Seti se situacije kad si propustio nešto tebi bitno, pa ti je posle bilo neopisivo krivo i nisi mogao sebi da oprostiš.  Svako od nas ima bar jedno takvo iskustvo.  Ako odlušiš da ipak ne ideš na ovu akciju (jbg hladno, led, keva, žena, šta ako padnem, šta ako mi rikne motor), veruj mi da ćeš se posle pojesti živ kad budeš čitao i gledao slike.  Ne organizuje se svaki dan ekipa NEOBIČNIH cool momaka na MOTORIMA da protutnje kroz grad uz zabezeknute poglede OBIČNIH ljudi i donesu radost deci zaboravljenoj od ostatka sveta.  Obični ljudi će vas gledati sa ulice sa nevericom, i reći 'koje su ovo budale?', al' u sebi će im biti krivo što i oni nisu na motoru, u koloni sa vama, što i oni nisu deo vaše ekipe, slobodni da budu budale na jedan dan bez kancelarije, šefa, žene, dece, roditelja.

 

Ako je nekom frka od hladnoće i leda, ne treba da bude.  Ako neko padne, tu su drugi da ga podignu.  Ako nekome stane motor, staće i drugi da mu pomognu.  Ako ti bude hladno, jebiga, smrzavaće se i drugi zajedno s' tobom.  Ovo nije individualna akcija; Tim BJBikers ide ZAJEDNO, pa kako bude jednom tako će biti i svima.  Al' veruj mi da ćeš zaboraviti na hladnoću i sve ostale brige kad se uz buku motora i sviranje sirena uparkiraš ispred zgrade na kojoj piše 'Dom za decu i omladinu ometenu u razvoju', i kad vidiš decu i njihovu radost što ste došli.

 

Svako ko ima motor u voznom stanju, i stanuje u Beogradu ili blizini Beograda, treba da bude sutra ispred Skupštine.

 

P.S. Ovako je to izgledalo u Temerinu:

 

Y7UvU_pokrettz3.jpg

 

CMm4R_prozor1um0.jpg

 

kQNjM_prozor2rb9.jpg

 

404.jpg

 

C6roG_moto2gt3.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 92 postova
  • Lokacija: Novi Beograd (fontana)

posto cu ja sigurno imati problema sa paljenjem jer mi je akumulator vrisn`o(ali to me nece spreciti da se pojavim),moja devojcica(Ana) ici ce mojim pezoom sa sve kablovima za paljenje,pa ako jos nekome(ne daj Boze) zatreba neka potrazi kovrdzavu plavusu u tamno-zelenoj 306-ici ;D .Pa momci vidimo se sutra na platou. pozdrav ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Zadovoljstvo koje vas ipuni kad vidite ozarena i ushocena decija lica ne moze se porediti sa par sati hladnoce koja nestaje vec kod prvog nasmejanog klinca.Moj savet neodlucnima je NEMOJTE PROPUSTITI

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Beograd

zaboravih jos nesto....paljenje za forumase BESPLATNO ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;)

 

blago tebi, jeeeeeeeee , mislim da je san svakog muskarca da ima devojku plavusu koja zna da barata kablovima za paljenje kola......

 

 

zavidim ti....

 

motoholic,RSV millenian i ja smo desetine hiljada kilometara daleko, a siguran sam da smo na 1000 ili manje vec bi bili na putu za vam se pridruzimo...

 

putovao sam autobusom 28 sati iz beograda za bari da gledam kako zvezda osvaja kup sampiona i toga cu se secati zauvek.

Nekoliko mojih drugova nije krenulo (ko ce da se smara ceo dan u busu)

Kad bi moglo da se ponovi smarali bi se i 10 dana samo da prisustvuju tom spektaklu.

 

Kao sto rece Motoholic:"Ne organizuje se svaki dan ekipa NEOBIČNIH cool momaka na MOTORIMA da protutnje kroz grad uz zabezeknute poglede OBIČNIH ljudi i donesu radost deci zaboravljenoj od ostatka sveta. "

 

Nemojte se kajati u nedelju sto ste u subotu sedeli pored peci a ne na minus XX na motoru. Kad vec nas trojica moramo da se kajemo sto smo tako daleko nemorate vi sto ste u sirem krugu BG-a.

 

Pozdrav i nek vam je sa srecom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja