Jump to content

Moto Zajednica

BJB Deda Mrazevi

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

Super sad jos da nateram nekog od dopisnika u ZR za izvestaj ;D

Bila bi ti zahvalna za pomoc. Ja sam upravo stigla iz NS-a i paketici su spremni. Odela su nam takodje spremna,jos samo da nas vreme posluz

 

Za decake sam kupila motore sa vozacem na njemu.

 

Bucke hvala puno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 92 postova
  • Lokacija: Novi Beograd (fontana)

jos jedan beogradjanin za akciju ako nije kasno da dam lovu i dobijem crveno odelce ,jbg do danas nisam znao da li radim u subotu. ako nisam zakasnio kod koga da se javim? pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: YamahaTDM850

Ovakav sneg jos i moze da prodje samo da nebude  bljuzgavice...a znajuci kakva je Sremcica... trebace nam  i lanci!! ;D Nego ja cuh da tamo ima dva objekta?! Jedan na pocetku Sremcice a drugi kod Lipovacke sume. I sad u koji mi idemo? :o ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Ovakav sneg jos i moze da prodje samo da nebude  bljuzgavice...a znajuci kakva je Sremcica... trebace nam  i lanci!! ;D Nego ja cuh da tamo ima dva objekta?! Jedan na pocetku Sremcice a drugi kod Lipovacke sume. I sad u koji mi idemo? :o ???

 

Dom za decu i omladinu ometenu u mentalnom razvoju - Sremčica

 

* Adresa: Moštanička br. 2, Sremčica, Čukarica, 11000 Beograd, Srbija ;D trece zavejano brdo levo ;D ;D ;D

 

post-1939-12878992489558_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Roknemo kod prvog, odklizamo, e kad ustanemo, stigli smo kod drugog. Inace, raduju me smetovi Sremcice, kad vetar zazvizdi, ijaooo ;D :D;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Beograd

od nasih drugara iz USA, koje je Svaba uspeo da organizuje, (tacan spisak kasnije) sam upravo dobio 27.000 dinara u keshu.

 

Bravo momci i hvala!!

 

Evo ga i moj spisak.

 

Od USA BJB ekipe:

 

Branislav Obrenovic - Motoholic

Dejan Gakovic - RSV Millenian

I moja malenkost

 

Ostatak su ljudi dobre volje, koji pritom ni ne voze motore (mnogi nikad ni seli nisu na jedan )

Victor i Zvezdana Culafic

Svetlana Andreic

Zeljko Mladenovic

Branislava Rudakovic

Branka Minic

Bojan Cubela

 

Zelim vam vreme iznad nule , bez snega leda i kise.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: TDM 4tx

Ne znam za vas ljudi al mene vata panika polako od ovolikog snega. Nek pada danas ceo dan ako treba samo da se otopi na ulicama do subote.

Inache ''ameri'' i ostali donatori svaka chast na podrshci bez vas ne bi bilo isto :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • XL, 460 postova
  • Lokacija: Београд, југ
  • Motocikl: BMW F800GS, HONDA XL200R, HONDA SH125i

Ovakav sneg jos i moze da prodje samo da nebude  bljuzgavice...a znajuci kakva je Sremcica... trebace nam  i lanci!! ;D Nego ja cuh da tamo ima dva objekta?! Jedan na pocetku Sremcice a drugi kod Lipovacke sume. I sad u koji mi idemo? :o ???

 

Dom za decu i omladinu ometenu u mentalnom razvoju - Sremčica

 

* Adresa: Moštanička br. 2, Sremčica, Čukarica, 11000 Beograd, Srbija ;D trece zavejano brdo levo ;D ;D ;D

 

Bg, Ada, ka Obrenovcu glavnom džadom, posle 7 km na semaforu levo, Železnik, semafor pravo, 6 km ravno, Sremčica, levo NIS pumpa, i odma na semaforu desno i posle 50 metara sa desne strane velika ograda i gotova priča...

 

A od jutros, definitivno će trebati lanci, il enduro oprema :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 GS, Yamaha Neos

Samo bez panike :D

 

Padavine prestaju tokom dana. U četvrtak, petak i subotu bez padavina tako da ćemo u najgorem slučaju imati vlažnjikav asfalt (možda malo zaleđen ali... ;D)

Šalu na stranu, to su sve glavne saobraćajnice kojima ide i GSP i koje su već posute solju i biće do subote sigurno suve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Šalu na stranu, to su sve glavne saobraćajnice kojima ide i GSP i koje su već posute solju i biće do subote sigurno suve.

 

Ali i rizlom, koja je bas onako fina kad naidjes na nju ;D ;D ;D Druze direktore ja idem makar magare na ledja stavio a snega i leda bilo kao na Antartiku ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • XL, 460 postova
  • Lokacija: Београд, југ
  • Motocikl: BMW F800GS, HONDA XL200R, HONDA SH125i

Samo bez panike :D

Padavine prestaju tokom dana. U četvrtak, petak i subotu bez padavina tako da ćemo u najgorem slučaju imati vlažnjikav asfalt (možda malo zaleđen ali... ;D)

Šalu na stranu, to su sve glavne saobraćajnice kojima ide i GSP i koje su već posute solju i biće do subote sigurno suve.

 

A od jutros, definitivno će trebati lanci, il enduro oprema :)

 

А za one koji ne znaju, 300 metara od samog centra, na putu za V. Moštanicu, momci iz Sremčice su se potrudili i naprvili pravu enduro stazu, pa će i za JAKE biti zanimljivih dešavanja :)...

 

Mada ne znam na šta će ličiti dedamraz odela...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Au,po MALO pocinje dame brine ovaj snezic

 

Xaxa, tebe brine, a ja treba sutra ili prekosutra da doteram motor iz Mladenovca... MENE brine...  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: TDM 4tx

Au,po MALO pocinje dame brine ovaj snezic

 

Xaxa, tebe brine, a ja treba sutra ili prekosutra da doteram motor iz Mladenovca... MENE brine...  ;D

 

Ih Mladenovac, ja idem u Lazarevac po motor ;) ;D ali ipak to je samo jedno iskustvo vishe, treba gledati pozitivno i nadati se "lepom" vremenu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Drugari, danas su mi potvrdili iz Saobracajne Uprave Beograd, sve je ok sto se njih tice.

 

Sinoc (nocas) smo IgorXT, NeshaXX, Dexter, Never,Vesna i ja kupili slatkise za paketice i bas sam zadovoljan kolicinom slatkisa koju ce svaki paketic sadrzati. To otprilike izgleda ovako:

 

1 kesica cipsa (ili smoki)

1 kesica bombona

1 cokolada

1 pakovanje Rum Kasato

1 Bonzita

1 krem bananica

1 sokic

1 sveska sa olovkom

 

Igore, ako sam nesto zaboravio dopuni me. Videcemo da se mozda jos nesto kupi, ako bude jos para (danas ce jos ljudi doneti nesto para).

 

Planiramo da u Petak uvece zapakujemo slatkise u 330 paketica, tako da pozivam sve da dodju ako su u prilici. Slatkisi su u autoskoli Vir, u bloku 45 na Novom Beogradu. Ako treba nekome uputstvo kao da dodje, neka okrene Igora ili mene na mob.

 

Sto se vremena tice, prognoza kaze da ce od sutra biti bez padavina, tako da ima sanse da se do Subote putevi prosuse i da sve bude kako treba... Bice hladno, ali to svi i ocekujemo, zar ne :)

 

Dakle, okupljanje pocinje je od 10 do 11, polazak u 11h ispred Skupstine, dolazak tamo do 12h. Nazad krecemo do 15h, zbog hladnoce...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3129 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Ovako: Probao sam sinoc odelo, ali u full verziji. Imam preko 100kg, obukao sam skijaske helanke i donji deo trenerke, preko toga radni kombinezon, preko kombinezona gornji deo trenerke, i na kraju koznu jaknu za motor sa svim protektorima. Onda sam obukao odelo deda mraza, i stavio pojas za motor jer je onaj uz kostim bezveze. Onda da vidim da li moze da se funkcionise i kako izgleda. Moze komotno, odelo je veliko, a kako izgleda  prosudite sami ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3129 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Samo bez panike :D

 

Padavine prestaju tokom dana. U četvrtak, petak i subotu bez padavina tako da ćemo u najgorem slučaju imati vlažnjikav asfalt (možda malo zaleđen ali... ;D)

Šalu na stranu, to su sve glavne saobraćajnice kojima ide i GSP i koje su već posute solju i biće do subote sigurno suve.

 

ocisceno tamo gde ide GSP, ovo je moja ulica, imam 100m uzbrdo i jos 200m nizbrdo sto se nikad ne cisti, ja sam predzadnja kuca u slepoj ulici, a onda ide ulica koja se "cisti", Beogradskog bataljona. Ovako je izgledalo danas kada sam oko 13 h isao na posao, bilo je i par blagih cukanja i naslanjanja automobila. Problem mi je samo da dodjem do ociscene ulice, mozda je najbolje da sa par ortaka izguram motor. Vidimo se u subotu.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3129 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Al si debeo ;D ;D ;D ;D ;D

,

a pazi pojas, jedva uhvatio cicak.  U sustini sam hteo da pokazem da cete moci lako da obucete kostim preko sve opreme, to mi je bio cilj, a ne javno eksponiranje :) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Ovako: Probao sam sinoc odelo, ali u full verziji. Imam preko 100kg, obukao sam skijaske helanke i donji deo trenerke, preko toga radni kombinezon, preko kombinezona gornji deo trenerke, i na kraju koznu jaknu za motor sa svim protektorima. Onda sam obukao odelo deda mraza, i stavio pojas za motor jer je onaj uz kostim bezveze. Onda da vidim da li moze da se funkcionise i kako izgleda. Moze komotno, odelo je veliko, a kako izgleda  prosudite sami ;D

 

Kao pravi Deda Mraz! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja