Jump to content

Moto Zajednica

Posle farbanja :)

Recommended Posts

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Točkovi su prljavi od kiše, inače nisu takvi :). Mislio sam da ih farbam, ali možda je bolje da ih samo "malo" ispoliram... možda samo nekom finom šmirglom. Ako je neko to radio savet bi mi dobro došao... Ima još par sitnica koje planiram da sredim, taman do sezone. Ovih dana mi stiže sedište, na slici se i ne vidi da je iscepano, ali to je sad najprimetnije... mislio sam i vizir da promenim (pleksiglas), ali mi je to preskupo za sad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Još jedan razlog zbog kojeg za sada ostavljam masku na njemu - fabrički satovi su mnogo gadni (moraću da postavim sliku), a da kupujem nove trenutno nemam keša. Korman bi isto lepše izgledao da je iz jednog dela - šipka, ali pretpostavljam da i to može da se sredi... jednog dana. Razmišljam i o nalepnicama... ali sve u svemu zadovoljan sam kako sad izgleda :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova

Pa lepse je ovako naravno,kako ti hoces ostavi je ako ti je lepse,a za felne uzmi malo benzinapremazi da se skine ta prljavstina, a posle sa nekim uljem da se sijaju... Pozdrav iz SMED PALANKE

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Meni se više dopada sa maskom.

 

Pa lepse je ovako naravno,kako ti hoces ostavi je ako ti je lepse,a za felne uzmi malo benzinapremazi da se skine ta prljavstina, a posle sa nekim uljem da se sijaju... Pozdrav iz SMED PALANKE

 

Boki, od ulja se sijaju sve dok ne počneš da voziš, a onda se nakupi prašina...

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja