Jump to content

Moto Zajednica

suzuki gsxf750

Recommended Posts

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

ima tema gsxf vlasnici... u sushtini uljara je i gotovo je nemoguche da je pregrejesh, al ima budala koji su i to uspeli i "skuvali" motor. i ako je smesha malo slabija oche da se pregreva, al evo vech sezonu ga vozim i nemam iskustva sa pregrevanjem chak i na 40+C u guzhvama po gradu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Srbistan.
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F koji je na prodaju.

FJCarli ti je dobro odgovorio. I ja imam istu Suzanu od 750 i isto tako vozio letos kojekude. Toplo gori asfalt sto je rekao i +40 i nema problema. Izgleda sve vruce i kao da mozes rostilj da pravis na njemu hahaa al ne smeta nista. Ja jos nisam cuo da je to neko sjebo. Cak sam cuo da se pre pregreju ovi sa vodenim kad je velika guzva jako toplo i slabo se krecu. A ovo cudo me je iznenadilo jer sam se i ja razmisljao da li da je kupim kad sam kupovao bas zbog toga. Opusti se i teraj :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 386 postova
  • Lokacija: Karađorđevo-Bačka Palanka-Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki gsx 750f

Na osnovu jedne sezone mog ličnog iskustva, ne brini. Nema šanse da se pregreje. Bitno je da je sve ispravno. Vozio sam 330km u turi, bez stajanja, na 43 stepena (toliko je bilo u Staroj Pazovi tog dana) i ništa. Zaista čudesna japanska tehnologija.;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

shto kazhe sava, mislish se ako bacish komad mesa na mashinu za 10 sekundi ima da bude spaljeno al ma kakvi, ni p od pregrevanja.

a jedan lik sa katridersa, to mi je ostalo urezano u pamcenju, neshto je proveravao al morao da ugreje mashinu, ostavio ga na leru ili saugu da radi preko sat vremena- zaboravio potpuno na motor i skuvao mashinu...

tako da ima nas raznih...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja