Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki zx-9r 2001-2003

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Yamaha mt 09 Tracer,Suzuki SV 650 N,Piaggio Liberty 125

Koliko vidim promenicu misljenje jos trista puta dok ne uzmem motor..

 

Postovane kolege,interesuju me Vasa misljenja i stavovi o pomenutom modelu kawe....Kakav je sa potrosnjom,odrzavanje,zasto ih ima malo po oglasima?

Da li imaju neku boljku,sem kocnica?

 

Znam da je motor tezak i gabaritan ali to taman odgovara mojim dimenzija posto sam visok 187 i tezak oko 88 kg...

 

Pozdrav svima !

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Bečej
  • Motocikl: Hayabusa

Koliko vidim promenicu misljenje jos trista puta dok ne uzmem motor..

 

Postovane kolege,interesuju me Vasa misljenja i stavovi o pomenutom modelu kawe....Kakav je sa potrosnjom,odrzavanje,zasto ih ima malo po oglasima?

Da li imaju neku boljku,sem kocnica?

 

Znam da je motor tezak i gabaritan ali to taman odgovara mojim dimenzija posto sam visok 187 i tezak oko 88 kg...

 

Pozdrav svima !

 

U suštini je dobar motor....0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 1000

Imao sam taj model pre par godina, i mogu ti reci da od kvarova nisam imao nista, super me je sluzio, redovni servisi i nema problema..... Zavisi opet na kakav primerak naletis, ipak je to motor od 10+ godina, ko zna sta je sve prosao za to vreme, tu ti je pri kupovini jako bitan i faktor srece...

Da trosi, trosi.... ali opet i to zavisi od tvog stila voznje... Sve u svemu nije "krsh" za izbegavanje... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: Kawasaki ZX9R

Motor je extra, a i nije nesto preterano gabaritan, taman je kako treba (ja imam 105/188 ;) ) ...potrosnja mu je iznenadjujuce mala... pisao sam vec negde, trosio mi je od bg-a do Beceja (Fantast) malo ispod 6l a vozio sam relativno polako dok nisam izasao iz grada, na autoputu oko 160-170 sa povremenim izletima na 200 a posle oko 120-140... ali zato skoro sipam ja gorivo i skontam da je potrosio 10l/100km, kako? tako sto sam ga svaki put upalio, zagrejao i presao 300-500m i ugasio... i tako danima, potrefilo se... udoban je jako i upravljiv, ima snage i viska, i jedan od najlepsih r-ova, ako ne i najlepsi tog vremena (licno misljenje). Vozim ga od ove sezone pa ne mogu da ti kazem nista za duze staze ali moj radi perfektno iako je '03 pa kontam da ne bi trebalo da bude vecih problema. Naravno, ima mnogo veze kako su se ophodili prema njemu (kao i prema svakom drugom motoru) pa je to sad individualna stvar na kakav primerak ces da naletis... a ni meni nije jasno zasto ga nema vise u oglasima, da li nema puno primeraka ili ljudi nece da se odvoje od njega :D

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja