Jump to content

Moto Zajednica

Putovanja oko sveta, Azerbejdžan - Finansijska konstrukcija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Melburn, Australija
  • Motocikl: Honda Hornet CB900F 2006

Zamolio bi vođe puteva ukoliko mogu (hoće) da prikažu finansijsku konstrukciju sa vaših putovanja (prvenstveno mislim na ova  dugačka putovanja: svet, Azerbejdžan, itd...).

 

Iz oba putopisa se vidi da je bilo neplaniranih izdataka (podmićivanja, kvarovi, itd...).

 

Ili ako su finansije tajna, da li mogu da kažu barem u procentima koliko su ekstra dali novca od planiranog. Ili ako ste "uštedeli" da kažete koliko (u %).

 

Planiram u relativno bližoj budućnosti malo duže putovanje, pa bi me zanimali procenti.

 

Bajkerski pozdrav

Bosi

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Zamolio bi vođe puteva ukoliko mogu (hoće) da prikažu finansijsku konstrukciju sa vaših putovanja (prvenstveno mislim na ova  dugačka putovanja: svet, Azerbejdžan, itd...).

 

Iz oba putopisa se vidi da je bilo neplaniranih izdataka (podmićivanja, kvarovi, itd...).

 

Ili ako su finansije tajna, da li mogu da kažu barem u procentima koliko su ekstra dali novca od planiranog. Ili ako ste "uštedeli" da kažete koliko (u %).

 

Planiram u relativno bližoj budućnosti malo duže putovanje, pa bi me zanimali procenti.

 

Bajkerski pozdrav

Bosi

 

 

Pozdraw .. Mi nemamo wodju :) ali cu ti rado odgoworiti koliko mogu .. Obzirom da smo josh na turi,nismo u mogucnosti da precizno odgoworimo na twoja pitanja.Nije nikakwa tajna,ali statistika je dosta slozena i uradicemo je po powratku.Ono shto mogu da ti kazem owog momenta je to da smo mi imali oko 30% wishe .. neplaniranih troskowa.

Nas je u proseku dan puta kostao 35 evra sa sve izdatcima,gorivom,hranom .. u warijanti spawanja u satorima 80%,a u smestaju 20%

Ali kazem ti swe su owo jako grube informacije,chim se wratimo,uradicemo precizniju statistiku koju cemo normalno podeliti sa jawnoscu :) ... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

to je prava stvar,i verujem da mnoge interesuju najvise te cifre,znamo da to sigurno nije mala brojka,ali vase iskustvo itekako ce pomoci nama,koji nemamo blage veze o tome,a voleli bi kad tad da izvedemo neki takav poduhvat

unapred hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Melburn, Australija
  • Motocikl: Honda Hornet CB900F 2006

i ja bi proputovao svet,,,,,,,,,,,,,tako blizu a tako skupo,,,

 

Pa mislim da 35 evra na dan i nije tako skupo ?

Bitnija su "muda" koju treba imati da bi se upustio u ovakav projekat.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja