Jump to content

Moto Zajednica

uvozim motore iz italije

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda CBR 900RR

A koliko kosta ta usluga,na primer ja nadjem na netu oglas,posaljem ga tebi(posto ne znam italijanski) ti zovnes,raspitas se i ako je dobar uvezes,tj. dovezes ga meni ovde u srbiju...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Sabac-Debeljaca(Banat)
  • Motocikl: kawa zx6r

Koje oblasti radis po obicaju kao i svi Veneto,Lombardiju,Piomonte ili se moze ici i dole na jug Calbrija,Toskana,Liurgia itd  koje su cene daj neke osnovne informacije ovde da bi ljudi odmah znali nesto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova

Imas kod Torina najvecu prodavnicu u evropi 20000kvadrata! Cene su super i imas milion ponuda, a o izboru..pa trebace ti jedno 2 dana a mozda i vise da vidis sve. Hehe www.lucianomoto.it Tamo sigurno mozes da nadjes motor za tebe za male pare..provereno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Beograd

Imas kod Torina najvecu prodavnicu u evropi 20000kvadrata! Cene su super i imas milion ponuda, a o izboru..pa trebace ti jedno 2 dana a mozda i vise da vidis sve. Hehe www.lucianomoto.it Tamo sigurno mozes da nadjes motor za tebe za male pare..provereno

Sve ovo lepo izgleda, ali ove cene nisu ni malo povoljno. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova

Jeste, al kad odes tamo prijatno se iznenadis :). Kod njega nema fiksne cene cak ni za novo..Kako? Jebemliga, moze se iscenka bilo sta..A sad prodaju kraj serije za po 3k eura manje nego sto je bilo. Znaci sto je bilo 9 sad je 6, al neznam dal jos uvek ima ili je rasprodao..Znam da su se prve nedelje nagomilavali chesi,  rumuni i bugari..nisi mogo da dodjes na red. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Evo na primer, ja sam nasao na doticnom sajtu (Luciano moto) Aprilia Scarabeo 200 i hocu na primer istu takvu i hocu da mi je uvezes. Posto sam skapirao da se moze cenkati za daleko nizu lovu + troskovi transporta + carina i PDV + "manipulativni troskovi" otprilike mu dodje na isto, pa mozda i manje (posto je stariji model). Daj mi konkretnu ponudu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova

Imas gore broj telefona pa zovi tog lika, ja sam samo pustio link za prodavnicu, koja je inace najveca u evropi. Bilo bi ipak najbolje da sam dodjes ili da posaljes nekog koga znas tamo da vidi to sto hoces da kupis..fotografija zna da slaze.Treba da se vidi simetrija, stanje masine(nesme da ima ni kap ulja na sebi ili na zemlji, stanje guma i diskova(po cemu mozes da zakljucis koliko i kako je koriscen motor) Na primer ako su gume istosene najvise po sredini znaci da je vozen normalno sto je i pozitivno, ako su po rubovima bezi od toga sto dalje! To znaci da je vozen sportski i uz to ide veliki rizik za stanje celokupnog vozila i obavezno trazi sve racune, papire i servisnu knjizicu na videlo, bez toga se polovan motor ne kupuje. Pusti one price honda nema knjizice itd, svi moraju da imaju servisne knjizice, bez svih tih servisnih racuna gde mozes da vidis kad je i sta je radjeno sa masinom i kupujes macku u dzaku. Svaki model mora na odredjeni broj kilometara da ide na servis i povremeno odrzavanje pojedinacnih delova i dali je bilo kvarova itd  (posto znam da toga u srbiji nema) ti se malo raspitaj, nije tesko. Kad sve to sagledas u uporedis sa kilometrima koje ima moze lako da se posumlja da je kilometraza skidana (na zalost i toga ima). Ja sam ti naveo samo nekoliko primera ima mnogo nacina da se pregleda motor, jedno najvaznije ti je da nikad, ali nikad ne kupijes motor pre nego sto ga ne startujes na hladno i naravno ako ti dozvole da ga probas. Tada mozes da prepoznas najbolje stanje masine. Ima tu dosta toga da se gleda oko polovnog motora, lako je da das pare...Srecno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja