Jump to content

Moto Zajednica

cbr 500, cb 500 r i cb 500 x

Recommended Posts

  • U prolazu, 37 postova
  • Motocikl: Honda PCX 125 (model 2014)

ja sam ove godine kupio poptuno novu cbr250r ....i prodao je odmah :)

 

da je bila ta sa 500 ccm meni bi to bilo sasvim dovoljno , ali pošto nije prodao sam cbr250r i kupio Fazer 8 koji mi je prejak ali šta da se radi ...

 

 

cbr250r je korektan motor koji može sve ali nije za dalji put jer sa jednim cilindrom je sve van grada forsiranje ...već sa dva bi to bilo sasvim OK i do mora . Ja nisam početnik ali nisam ni zaluđenik , volim opuštenu vožnju i ne cepam do daske . Malo me je smetalo samo to što je ram mali i što sam bio zgrčen u nogama i polegnut napred kao na pravoj trkalici .

 

Mislim da je ta honda sklopljena u Tajlandu i nisam nešto bio oduševljen detaljima ali nisam imao ni neku zamerku , osim možda na ručke , naročito do kvačila koja je imala lufta posle 3.000 Km kao da je prešla 100.000 Km . Ne znam kakve će biti 500 i gde će se sklapati ali treba sačekati da stignu pa ćemo videti . U svakom slučaju za početnike će ovo biti sasvim OK

 

Pozzzzzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Opet poredis babe i zabe,apriliu sa 125 kubika i drndavca od 500,onda uporedi drndalo od gpza i r6 icu,razlika je samo u 100 kubika i duplo vise snage...

E bravo ti ga retardu, ja sam samo spomenuo apriliju kao tvoj bivsi "najbolji motor na svjetu", a ti si se odmah nalozio i krenuo da pricas bajke kako je bolja od ovih motora u svakom pogledu. Sad kad smo konacno skicirali opseg tvoje glupost, sad se ti ogradjujes i tvrdis da ja radim ono sto si ti zapoceo i forsirao do maloprije. A i sto ih ne bi poredili, isto kostaju, samo sto "drndalo" nudi puno vise u svakom pogledu, u stvarnom svjetu a ne na imaginarnoj trkackoj stazi. A ti posto si retard, ajd da sad ubacimo u poredjenje i r6 koji kosta koliko ova dva zajedno, pravi si dokoni mazohista, volis da gubis i da se ponizavas preko svih granica

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Motocikl: Honda PCX 125 (model 2014)

Kazu da je prosecna potrosnja 3,5 litara...

 

moj cbr250r je trošio toliko po gradu Novome Sadu u normalnoj opuštenoj vožnji ....ovaj će malo više sigurno :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponekad pozelim da sazrim i odrastem. Cisto da bi zrelo ozbiljno, 575 postova
  • Lokacija: Bgd Dorćol
  • Motocikl: NC750XA‚ Beverly 350

Lepo lepo, juc videh u oglasima ali se nesto pitam, ima li ovaj agregat veze sa NC700 agregatom... Cuo sam da je taj pola sa HONDE Jazz i da je bas ok. Ok umrtvljen ali sam ga vozio na testu i sa obzirom da je i njima bio cilj da naprave jeftiniji za odrzavanje, male potrosnje i bla bla.... Ima li ovaj 500cc veze sa tim?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponekad pozelim da sazrim i odrastem. Cisto da bi zrelo ozbiljno, 575 postova
  • Lokacija: Bgd Dorćol
  • Motocikl: NC750XA‚ Beverly 350

Tako je, kao sto rekoh paralelni twin ili pola motora iz HONDE Jazz... E sad ako je isti kao u NC700 familiji trebalo bi da je jako dobar jer sam o ovom iz familije sve najlepse cuo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja