Jump to content

Moto Zajednica

pozdrav BL

Recommended Posts

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Honda africa twin rd03

evo posto se okisalo ovde kod nas u banjaluci da se i ja predstavim. zovem se dragan i u maju ove godine postao sam ponosni vlasnik jedne tako nahvaljene marke motora "ovde na forumu". kupio sam honda africa xrv 650 rd03 od svestenika sa foruma, na satu je bilo 72000 km sad ima 76000. prje africe sam vozao keewaya cruisera 250 ok za po gradu i neke manje razdaljine i skupove ali, kad sam uvalio dupe na africu i napravio djir to je to rekoh u sebi, jos kad bi i cijena bila ok "bila je", super. dodjem kuci makinom stara me provali odmah al suti, a za zenu je prica bila motor od kolege, nema gdje da ga ostavi par dana, pa reko da ga ostavi kod mene ;-). probudim se sutradan jedva je nagovorim da sjedne da se provozamo i nakon pola sata voznje pitam je kako dupe,ma udobno je al ciji je ovo motor ? "objasnjenje itd" prosloooo. oboje smo stvarno zadovoljni sa africom, jest motor starije generacije nema abs-ova, ubrizgavanja, modernih cuda, ali zato ima dusu. taj motor me do sada odvezao na mjesta koja se vide samo na slikama iz aviona. sada vec imamo i manju grupu entuzijasta koji vole planinu, makadam i druzenje1moto3.gif. eto toliko u ovom predstavljanju, a da veliki pozdrav za sve ljubitelje africke kraljice i ostalu ekipu, pozdrav iz banjaluke.

post-24332-0-10519600-1350123211_thumb.jpg

post-24332-0-93229600-1350123332_thumb.jpg

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Honda africa twin rd03

Dobro dosao :) nego prolazite li vi ovamo kroz K-V neki dan sam vidio neku zescu ekipu u susretu 1moto3.gif

 

op,op pozdrav, prlazimo po nekad nas 4-5 endurasa zavisi. dodjemo do zadnjeg semafora u K.V. pa opalimo desno za vlasic na makadam, ziv i zdrav bio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja